294 Shares 8607 views

Czapka z uszami kota mówił: jak robić na drutach dziecko kapelusz, wykresy

Stroik – koniecznym elementem wizerunku każdej dziewczynki. Szwaczka są świadomi, że łatwiej jest skojarzyć go własnymi rękami. Obecnie najbardziej popularne są proste, słodkie czapki z uszami kota. Szprychy odwołuje produkt jest bardzo prosta. Najważniejsze – chęć i minimalne umiejętności dziewiarskich.

Istnieje kilka modeli czapek dziecięcych z uszami, że atrakcyjny wygląd i dziewcząt.

Od czego zacząć?

Trzeba podnieść przędzę igły (może być obsady 5 jednostek lub kołowym), hak, igłę z szerokim oczu, znaczniki lub bulavochki, nożyczek. Rozważmy przykład dziewiarskie czapki z uszami kota szprych.

Każdy wie, że głównym celem kapeluszy – od ochrony zimnem i wiatrem. Dlatego należy preferować do przędzy, która obejmuje włosy. W przykładzie zastosowano przędzę korpusu (30% wełny, 70% akrylowy). Można wybrać dowolny inny. Najważniejsze jest to, aby skojarzyć wzór, który pomoże Ci obliczyć wymaganą liczbę pętli do kapelusza, z uwzględnieniem indywidualnych gęstości tkania. Jak na drutach czapkę z uszami dla dziewczyny lub dziewczyny?

Obliczenie pętli

Pamiętaj, że próbka powinna być vyvyazan czapki systemu dla dziewcząt. W przykładzie z 10 cm do pętli 18 na próbki. Stąd 1cm = 1,8 pętli. Zmierzyć wysokość związanej próbki i oblicza, że 1 cm 3 serii.

Często szwaczka drutach czapkę z uszami kota szprychy obszycia. To było tak miękkie i ciepłe czapki w modzie dzisiaj. Wysokość nasadki z sieci bazowej do serii składu tekstu przestrzeni ubavok wynosi 20 cm z płata. Można połączyć mniej lub bardziej długi korek. Możemy obliczyć liczbę wierszy, które muszą być dzianiny: 20cm * 3P = 60 wierszy. Więc musimy dzianina 60 rzędów sieci bazowej przed ubavok.

Możemy obliczyć wymaganą liczbę pętli dla wielu składu. Aby to zrobić, znajdź obwód głowy. Przykład nasadki podłączony do obwodu głowicy 51 cm (50 cm x 1,8 = 90 n. Pętle). Dial na drutach 2 szprychy 89 pętli na okrągłej – 88.

Pamiętaj, że próbka powinna być vyvyazan czapki systemu dla dziewcząt. Ponieważ obliczenia są poprawne, a następnie zabandażować produkt nie masz.

dziewiarskie kapelusze

Dzianiny kapelusz z uszami kota łatwo. Można użyć zarówno okrągłych igieł i pończochy. W przykładzie wykonania tego wzoru dziania na pierwsze 2 szprych. I nic dziwnego, bo dla wielu początkujących needlewomen okrągłych igieł są mniej wygodne.

Przed rozpoczęciem ubavok dzianina obracając rzędach. Pamiętać, aby ilość podstawowa pętli musi być dodana do krawędzi 2 na boki. Szew będzie schludny czapka, z tyłu zestawu. Wszystkie nieparzyste wiersze provyazyvayut pętle twarzy, wszystko – nawet szmer.

Jeśli wolisz używać okrągłych igieł, można od razu wybrać im 90 pętle, blisko okręgu dziewiarskiej. Teraz pozostaje na drutach 60 rzędów ściegiem satynowym przedniej. Pamiętaj, że musisz użyć znacznik, który wskazuje miejsce, w którym rozpoczyna się nowy rząd.

Przygotowuje się do zmniejszenia

Przypomnijmy, że w przykładzie dziania zwoju 2 odbywa się na szprychach.

Dzianina wymaganej liczby wierszy ubavok wszystkie pętle powinny być podzielone równomiernie 4 igły. Pod koniec 60. serii pętli powinna być zbliżona do okręgu, provyazyvaya pierwszej i ostatniej liczby pętli wzdłuż frontu. Więc będziemy mieć rezerwę na tworzeniu pięknej szwu.

Jeżeli dziana jest wykonane na kołowym igieł podzielenie liczby pętli na części głównej 4 można użyć markerów. Mogą one zastąpić szpilki. W ten sposób na każdej szprychy 22 nie powinny być pętli (88: 4 = 22).

Ubavki

Wszystko odejmowanie w kapeluszach dzieci są w taki sam sposób, jak opisano poniżej.

61 cykl. Zaczynamy tworząc kapsle. Pierwsze 2 STS szprychy muszą dziać się przednią ścianę naprzeciwko. Delikatnie zacisnąć pętlę nie dalej ukształtowany otwór. Następny provyazyvaem pętle twarzy. 3 pętle provyazyvaem następująco: najpierw strzelaj, nie provyazyvaya, następujące provyazyvaem przed przednią ścianą. Lewa igła podnosi nie usunięto dzianiny pętli i przenieść ją przez przednią dzianiny wcześniej. Pętla zaciska. Ostatni przedni provyazyvaem. Ostatnia pętla przy każdej szprychy będzie centralna ścieżka pomiędzy klinów.

Więc provyazyvaem w kręgu wszystkie nieparzyste wiersze, wykonaj tę samą zasadę ubavki każdy klin.

62 seria. Provyazyvaem bez ubavok pętli twarzy. Wszystkie kolejne nieparzyste wiersze dzianiny, jak również.

Gdy pozostały czas na 3 pętle, korona można wyciągnąć na każdą szprychę. Aby to zrobić, należy wyciąć przędzy roboczą, rozciągnąć hak przez pętlę. W pierwszej pętli nici powinien przejść dwukrotnie. Wnioski z gwintem pracujących na niewłaściwej stronie produktu, są dobrze dokręcić. Teraz można wypełnić go w igle i delikatnie podwinąć produkt. Końcówki są odcięte.

W tym momencie nasadka może być sieciowane, w przypadku wystąpienia druty 2.

uszy dziewiarskie

kapelusz dziecko z uszami prawie gotowy. Pozostaje teraz vyvyazat całkiem zgrabnych uszach.

Jest to konieczne, od góry taśmy środkowej pętli pomiędzy kliny umieszczone po przeciwnych stronach pętli 12 do zliczania. Uwaga znacznik miejsca. Wizualnie ocenić położenie kartami, nie powinna być zbyt niska lub zbyt wysoka.

Ilość ściegów dziewiarskich kartę mogą się różnić (w zależności od przędzy). Najczęściej są one od 12 do 20 pętli. Liczba pętli może obliczyć i wizualnie.

Hak numerem toru pionowych pętli łańcucha 10, jeden po drugim. Provyazyvaya 10 twarzy, odzyskać ich mniejszych niż dzianiny igłami internetowej bazy.

W tym samym kierunku zbieramy 10 pętli provyazyvaem ich twarzy.

Przewrócenie dziewiarskich. Pozostałych płatów samych pionowych łańcucha rekrutacji 2 w ten sam sposób, szprychy 20 więcej pętli. Dzianina pętle kosmetyczna w okręgu na przedniej ścianie. Drugą rundę wykonania odejmowania w każdym rzędzie.

Ubavki Słuchotki: wprowadzanie igły ścianki przedniej i wraz provyazyvaem pierwszej pętli 2 naprzeciw pierwszego szprychy. Pętla zaciska. Niektóre needlewoman ta operacja jest wykonywana szydełkowania. Do końca provyazyvaem twarzy, drugą igłą dzianiny i haftu przodu aż do ostatnich 2 pętle. Usuń przedostatni pętli po prawej igły, a nie provyazyvaya, dzianiny ostatni oblicze przedniej ścianie. Rzucać nie drutach ostatnią pętlę. Mamy poruszyć.

Dlatego należy zachować dziewiarskich do końca, co ubavki na początku pierwszego i trzeciego szprychy i pod koniec drugiego i czwartego igieł każdym rzędzie, aż nie ma więcej na 3 pętle na siebie są. Wątek, który zaczyna szydełka, ukryć wewnątrz ucha. Dopiero teraz można użyć 2 igły, a nie 4.

Ubavki nadal to robić do momentu, kiedy szprychy będzie 4 pętle. Nić jest cięte, wjechaliśmy przez pętlę.

Na pierwszej pokrywy symetrycznie vyvyazyvayut drugiego otworu w ten sam sposób.

kapelusz dziecięcy gotowy! Ostrożnie gwint haka wybiera się nici i rozciągają ją do ucha. Mycia przedmiotów w postaci rozszerzonej poziomych suchego nasadki.

wniosek

Jak widać, nic skomplikowanego w drutach czapki z uszami kota nie. Najważniejsze – w celu przygotowania niezbędnych narzędzi i dobrego nastroju.