636 Shares 3418 views

Jak przetłumaczyć głosów „VKontakte” nawzajem. Dlaczego musimy głosować i jak je zdobyć

Jeśli jesteś zapalonym użytkownikiem sieci społecznych, jest prawdopodobne, że słyszał głosy – lokalna waluta „VKontakte”. Są one wykorzystywane do zakupu różnych elementów w aplikacjach. Wyraża swoje zakupy prezentów, które można wysłać do znajomych.

Zaleca się, aby wiedzieć, jak przetłumaczyć głosów „VKontakte” Inne, zwłaszcza użytkownikom, którzy stworzyli własną grupę. Dlaczego? To bardzo proste: aby utrzymać publiczność od czasu do czasu konieczne jest przeprowadzenie różne konkursy. W nagrodę zwycięzcy zazwyczaj otrzymują określoną liczbę głosów, które wymienia się na ich konta administracja publiczna.

Przynajmniej z tego powodu, że trzeba umieć przetłumaczyć głosów „VKontakte”, ale w rzeczywistości mogą być inne sytuacje. Ale zanim wymieniając walutę do znajomego, musisz nauczyć się uzupełniać swoje konto.

Jak kupować głosy „VC”?

Załóżmy, że grają w aplikacji i chcesz kupić, lub, na przykład, twoja dziewczyna jakiś przedmiot, który jest dostępny tylko dla głosu. Waluta nie ma w magazynie, więc trzeba doładować swoją równowagę, a następnie nauczyć się tłumaczyć głosów „VKontakte” przyjaciela, lub w tej sytuacji, w drugiej połowie. Pierwsze rzeczy pierwsze.

Aby kupić głosy „VC”, patrz „Moje Ustawienia”. Tutaj jesteś zainteresowany w zakładce „Płatności”. Otwieranie, kliknij na przycisk „Dodaj arkusz”. Teraz wybierz jedną z dogodnych opcji płatności:

  • Za pomocą telefonu komórkowego – pieniędzy odpisane z konta telefonu.
  • Karty kredytowe – należy podać numer karty.
  • Z pomocą systemów płatności – pieniądze zostaną przekazane do portfela elektronicznego, takie jak WebMoney.

Ponadto, można doładować swoje konto za pośrednictwem terminala płatniczego lub ofertach specjalnych.

Jak przetłumaczyć głosów „VKontakte” ze swoim przyjacielem?

Więc trzeba zasilić swoje konto, a masz teraz pewną ilość głosów „VC” – krajowej waluty, które mogą być używane według własnego uznania. Nawiasem mówiąc, płacić za reklamy przy pomocy głosów niemożliwych. Jest również możliwe, aby zwrócić pieniądze wydane na zakup waluty.

Jednak to nie o to chodzi. Po przeczytaniu tego artykułu, aby nauczyć się „VKontakte” przesyłania głosu lub innych członków swojej społeczności. To bardzo proste:

  1. Otwarte już znajome do was „My Settings” i przejść do podrozdziału „Płatności”.
  2. Na dole strony pojawi się link „Transfer głos drugiego.” Idź do niego.
  3. Określ użytkownika, któremu przesyłanie głosu, a następnie suma.
  4. Dodaj komentarz (opcjonalnie) i kliknij „Wyślij do głosowania.”
  5. Wpisz kod weryfikacyjny za pomocą wiadomości SMS.

To jest to! Operacja wykonywana. Jak widać, wszystko jest bardzo proste.

wniosek

Więc nauczyłem się tłumaczyć głosów „VKontakte” inny, nauczył się uzupełnić swój bilans. Teraz można kupić rzeczy w grach, które można płacić tylko walutę. Masz również możliwość przesyłania głosu innym użytkownikom.

Nawiasem mówiąc, należy pamiętać, że w ciągu dnia nie będzie w stanie przenieść więcej niż 100 głosów od znajomych, ponieważ istnieje granica.