236 Shares 1536 views

Kim są demony i jak wyglądają?

Wielu ludzi od czasu do czasu upamiętnienia złego ducha, bez myślenia o tym, kto diabłów. Istoty te pojawiają się w powiedzeń, przysłów, a nawet stać się bohaterami bajek. Ich pochodzenie jest owiana tajemnicą, generuje wiele założeń i legendy. „Diabły” przyjść z pomocą, gdy ktoś chce uwolnić negatywne emocje, przeklinać. Skąd te mityczne stwory i co o nich wiadomo?


Kim są diabły: Origin

Istnieje wiele legend przypisując różne pokrewieństwa istot, które są związane z bardzo zła. Kim są diabły, jeśli opierają się na najczęstszych wersji narodu? Po tych stworzeń są aniołowie w niebie, które służyły dobrze. Ale oni nie chcieli słuchać Boga, co było powodem ich wypędzenia z raju.

Oferowane i „mokre” teoria odpowiedzi na pytania o to, kto diabłów. Na przykład, wielu starożytnych Słowian nie miał wątpliwości, że złe duchy pojawiają Gdy diabeł zwilża dłoniach i trzęsie się woda. Inna wersja sugeruje, narodziny złego ducha od Boga śliny.

Wreszcie trzeci popularna legenda ma swoje własne wyjaśnienie, kto jest diabłów. Ona przypisuje powstanie mitycznych demonów szatana – upadłych aniołów, którzy wzięli armię oddania do walki na sług świetlnych. Ponadto, jako podstawę dla swoich podwładnych używane Diabeł chodzenia na rajskich ogrodów, kozy i jelenie, łącząc te urocze zwierzątka razem.

Kiedy dotarli

I naukowcy nie są w stanie osiągnąć konsensusu, gdy ci żołnierze zrobili piekło. Większość teorie sugerują, że pochodzi one na długo przed stworzeniem świata ręka Boża spadła z nieba. Na korzyść tej wersji i kalectwem, który w opinii Słowian, spadły aniołów. W momencie upadku złych stworzeń nogi były łamane.

Istnieje inna legenda związana z czasem pochodzenia diabłów. Ukryli się za policzki gliny, z której Bóg zaplanował, aby stworzyć świat, ale kradzież została otwarta. Devils zostali zmuszeni do wypluć „budulca”, która doprowadziła do gór i jezior. Kara cierpieli, było wydalenie.

hierarchia

Hierarchia – zjawisko, które występuje nie tylko w społeczeństwie ludzkim. Legendarne stworzenia również wierzą w potrzebę porządku, ściśle wykonywać obowiązki przypisane im. Historycy twierdzą, może bez końca o tym, kto do diabła. Ale są jednomyślni w kwestii, którzy podlegają bezwzględnych duchów, które naruszają ludzkiego umysłu. Oczywiście, szatan.

Polecenia Diabeł swe wierne sługi poprzez rozdzielenie obowiązków pomiędzy nimi. Co ciekawe, pomocnicy są podzielone na dwie grupy. Największym zaszczytem cieszył się „Dashing” diabłami. Oni spędzają większość swojego życia w podziemiach. Że „źli” przedstawiciele sił zła bać się tych, którzy popełniają grzechy w życiu, jak będą wyśmiewać ich do piekła.

Są też zwykłe demony, chodzenie po ziemi. Ich cel – zmniejszenie ludzkość do umysłu, zmuszając do opuszczenia prawego życia, a grzech. Okresowo są wysyłane na wakacje do piekła, schodzą w otchłań i nowych zamówień diabła.

Jak wyglądają

Pytanie, kto jest diabeł, to nie tylko interesów. Co ciekawe i fizyczny opis, który posiada. Oczywiście, chodzi o wygląd zewnętrzny zbuntowanych duchów jest bardzo niejasne. Naukowcy w 19 wieku próbując zrozumieć, jak widzą tych strasznych stworzeń przez przedstawicieli narodu.

W większości przypadków wyznawcy szatana jest przypisane do małej postury. Podobnie jak ludzie, mają dwie nogi i dwie ręce. Całe ciało z tych stworzeń pokrytych gęstym włosem, który zmięty i brudny wygląd, kolor, blisko brązowego lub czarnego cienia. Niezwykłe i osoby, które posiadają. Ma ślady kilku zwierząt, takich jak świnie, kozy.

znaki charakterystyczne

Kiedy historycy próbowali dowiedzieć się, kto, do cholery, a jak wyglądają, wywiady populacji kraju, opisując wygląd straszliwych stworzeń oferowali różne. Jednak istnieją szczególne znaki, które są prawie zawsze przypisane do tych stworzeń. Rozpocząć przesyłanie ich może być zęby, które stanowią o niezwykłej długości i żółci.

Ciekawe oczy, które mają przedstawicieli piekielnych armii. Ludzie wierzą, że zapalił ogień przerażające. Płomień jest w stanie uzyskać pomarańczowy lub żółty, ale najczęściej pojawia się we krwi na czerwono. Oczywiście, diabeł ma złe spojrzenie i patrzeć na człowieka z nienawiści.

Horn, znajduje się na głowie, a nie wspomnieć, pośród charakterystycznych cech. Niektórzy ludzie są przekonani, że te wzrosty są małe, inni opisują je jako ogromny, rozgałęzienia. Oczywiście, istnieją kopyta piekło i długi ogon. Niezwykłe i zrozumienie głosu, który wydaje się odpychający, chrapliwy.

cła

Mając do czynienia z tymi, którzy mają takie możliwości w mitologii, naukowcy próbowali wyraźnie wyobrazić swoje zadanie. Oczywiście, „dashing” przedstawiciele siły zła są skoncentrowane w wynalezieniu nowego nadużywania tych, którzy po śmierci opóźnienia piekielny piekło. Ale co oni specjalizują się w „przyziemnego” faceta?

Odpowiedzi na to pytanie pomogą zrozumieć, kim jest diabłów wśród Słowian. IT oprawcy, którego głównym zadaniem jest zniszczyć wszystko, co jest dobre w człowieku. Że oni są oskarżeni o wszystkich nieszczęściach, że ludzie doświadczają. Nadprzyrodzone moce posiadane przez mitycznych stworzeń, niech zachęcają swoich ofiar nawet morderstwa lub samobójstwa. Było to wyznawcy szatana kontrolować człowieka, kiedy zdecyduje się kradzieży i przemocy.

Zdając sobie sprawę, kim do cholery, obrazy zdjęcia, które można zobaczyć powyżej, konieczne jest, aby radzić sobie z bronią, które są uprawnione. Hazard, alkohol, papierosy, narkotyki – wszystkie narzędzia, które umożliwiają złe duchy, aby zniszczyć ludzkość en masse.

Gdzie są diabły

Oczywiście, spotkanie z bezlitosną ducha wieków utrzymuje swój status jako jeden z głównych lęków ludzkości. Miejsca, w których mogą wystąpić z diabłem, są znane. Te istoty lubią wybierać opuszczone domy, łaźnie, młyny. Zakurzonych strychach i od niepamiętnych czasów przyciąga je, a także miejsca do pieca, pod ziemią. Ale diabeł może pojawić się w budynku tylko wtedy, gdy jego właściciele tarzać się w konfliktach rodzinnych, obojętny na czyszczenie.

Znacznie więcej diabły przyciąga do natury. Można je znaleźć w nieprzeniknionych zarośli leśnych bagien. Nawiasem mówiąc, jednym z popularnych legenda mówi, że to było w podwiązaniu bagno upadłe anioły świateł Boga, karanie rebelię.

Diabły, demony, anioły

mitologia słowiańska jest pełen niezwykłych stworzeń, który jest trudny do zrozumienia. Kim są diabły i demony, jest jakaś różnica między nimi? Jedna z teorii sugeruje, że te dwa słowa są synonimami opisujące te same złe stwory. Inna teoria twierdzi, że demony są inne istoty, różne od tych, wyglądem i funkcjami.

Jeśli będziemy trzymać się drugiej wersji, to demony do wyglądu cholery dołączonych skrzydeł na nich cuchnie smrodem. Te stworzenia są w stanie kontrolować zdarzeń pogodowych, na przykład wywołać burzę. Mogą zorganizować zarazy zwierzęcej. Również wśród swoich możliwości obejmują takie talenty jak wszechświat w organizmie człowieka, zmieniając jego wygląd.

Odpowiedź na pytanie, kim są diabły, demony (zdjęcia, wyhodowane powyżej pokazuje, co wprowadzenie science fiction może być Diabeł z piekła), często takie same: upadłe anioły, wydalonych Boga. Istnieje również legenda, która mówi, że oprócz osobistego anioła do osoby podczas porodu jest załączony i przedstawiciel sił zła. Cherubin i demon nieustannie walczą ze sobą. W zależności od wygranych partii, dziecko staje się dobre lub złe, osiągając dorosłość.

Jak chronić się z piekła

W dzisiejszych czasach ludzie mogą łatwo wymawia imiona złych duchów, które były nietypowe dla ich przodków. Starożytni Słowianie wierzyli, że wypowiadając słowo „piekło”, nazywają go. Mówiąc o przedstawicieli złych duchów, mężczyzna próbował użyć pseudonimu zamiast prawdziwego imienia. To właśnie stąd były terminy takie jak „źli”, „nieczysty”. To było w pseudonimów liniowych, które mogą nawet wydają się łagodne, na przykład, „nedobrik”.

Cisza nie była jedynym instrumentem ochrony, który był używany przez naszych przodków. trudno było znaleźć dom w przeszłości, w której nie byłoby talizman, ochronę przed istot piekielnych. Najczęściej przedmioty, które są przypisywane magiczną moc, nawadniane wodą święconą. Słowianie też stosować zioła, które są w ich wyobraźni były obdarzone magicznymi zdolnościami. Na przykład takie właściwości przypisywane piołun, dziurawiec.

Oczywiście, były też dzielnych ludzi, którzy dokonali próby bronić od sług szatana, a ich zachęcić. W tym celu należy użyć różnych magicznych rytuałów, wykonane ofiary złych duchów.

Oto najciekawsze informacje wiadomo o diabłach.