867 Shares 3101 views

Ltd. "RusAlyans Story": Odpowiedź na pracowników

Znajdź dobry pracodawca nie jest tak proste, jak to brzmi po rosyjsku. Każda firma ma swoje wady i zalety. Dziś zobaczymy, jak sprawiedliwy jest spółką pod nazwą „RusAlyans Story”. Informacje zwrotne od pracowników oraz opis działalności firmy pomogą zrozumieć tę funkcję. Dopiero wtedy będzie można wyciągnąć wnioski na temat tego, czy współpracować z potencjalnym szefem. Na co zwrócić uwagę pracowników „RusAlyans Story”? Jakie są plusy i minusy zobaczyć niewolnikiem w swoich przełożonych?

opis działalności

Jednoznaczna odpowiedź jest trudno dać. Po tym wszystkim, OOO „RusAlyans Story” Opinie personel dostaje różne. Wśród nich jest jakaś dobra opinia, nie bardzo.

Firma jest zaangażowana w maszyny budowlane i konserwacji. Rodzaj przedsiębiorstwa, które realizuje różne projekty w tej branży. Nie więcej aktywności nie jest pracodawca. I to cieszy wszystkich wnioskodawców.

Możemy powiedzieć z przekonaniem, że „RusAlyans Story” – nie jest to oszuści. Po tym wszystkim, organizacja rozłożone w całym kraju. To działa i spełnia swoją funkcję przez wiele lat. Ale czy nie szukać tu pracy?

o rejestracji

Aby właściwie odpowiedzieć na to pytanie, konieczne jest zbadanie opinii o pracy w „RusAlyans Story”. Co zrobić wnioskodawcy i podwładnych w pracy w korporacji?

Mieszane poglądy dotyczące rejestracji osób dodaje się do pracy. podwładni Część podkreśla, że konieczne jest, aby pracować bez odpowiedniego wpisu w skoroszycie. Ktoś mówi, że jest inaczej.

Możemy z całą pewnością powiedzieć, że tylko w „RusAlyans Story” jest naprawdę wszystko podporządkowane dzieło ustawodawstwa pracy. Bez rejestracji i zawarcia umowy standardowej formie, ma tylko zatrzymać się w momencie nauki.

o szkoleniu

Dla niego „RusAlyans Story” personel kontroluje również kontrowersyjny typ odbiera. Podoba się wszystkim, że proces ten jest organizowany przez pracodawcę całkowicie za darmo. W każdej chwili można zrezygnować z dalszych badań, a także, aby zatrzymać współpracy z organizacją.

W tym samym czasie, niektórzy mówią, że podwładni „RusAlyans Story” używa skarżącym jako wolny wojsk zaciężnych. Po szkoleniu jest do wykonywania czynności określonego zadania, ale bez rejestracji i innych zobowiązań. Dlatego niektórzy pracownicy powołani do zbadania współpracy wątpliwą radość.

zbiorowy

„RusAlyans Story” pozytywne opinie takich jak personel dostaje za zespół, który będzie musiał pracować. To on powoduje wiele emocji. Większość pracowników – to elastyczne i dobrych ludzi, którzy są zawsze gotowi do wsparcia. Niektórzy twierdzą, że „RusAlyans Story” – miejsce na towarzyski i przyjazny.

Ale czasami zespół praca nie jest szczęśliwy. Istnieją pojedyncze nieprzyjazne koledzy. Te zazwyczaj nie pozostają długo w korporacji. Wszystkie konflikty starają się rozwiązać szybko, władze nie przeszkadzają. Jeżeli zatrudnienie odgrywa ważną rolę zespołu roboczego, możemy bezpiecznie dać pierwszeństwo „systemu RusAlyans”.

Kariera i Rozwój

Lecz to wszystko jest dopiero początkiem. Ltd. „RusAlyans Story” (Moskwa) Opinie pracownicy są różne wystąpią. Wśród nich są zarówno dobre i złe. Wykazały negatywne opinie z powodu rzeczywistego braku rozwoju kariery i rozwoju zawodowego.

Należy zauważyć, że „RusAlyans Story” stosuje się w zwykłej poczty. I pozostają takie same przez lata. U podwładnych wywiadu zwabić szybki i pewny postęp w górę po szczeblach kariery. „RusAlyans Story” – to nie jest miejsce do zrobienia kariery.

Rozwój zawodowy jest dostępny, ale jest mały. To osiągnięte głównie dzięki realizacji tych samych obowiązków w pracy. Szkolenia i inne działania edukacyjne w korporacji – wielka rzadkość.

warunki i godziny pracy pracę

Ltd. „RusAlyans Story” (Moskwa) Opinie negatywne Plan dostaje opóźniona. Chodzi o to, że wielu podwładnych skarżą się na stałym i bezpłatnej pracy w godzinach nadliczbowych. Mimo, że umowa o pracę jest przepisywany konkretny czas pracy na tej czy innej pozycji.

Warunki pracy tutaj nie różnią się znacznie od średniej – w biurach „RusAlyans Story” ma wszystko, czego potrzeba do podwładnych, ale nie powoduje to rozkosz. Sprzęt jest, przerwy na lunch – też. Ale to wszystko nie neguje negatywna w stosunku do proponowanych warunków zatrudnienia.

Tylko niektórzy mówią, że „RusAlyans Story” dba o swoich pracowników i oferuje wszystko, czego potrzeba do wykonywania obowiązków służbowych. Nic specjalnego w tym zakresie pracodawca nie jest.

przywództwo

Dla kierownictwa nie jest najlepszym dostaje „RusAlyans Story” (Moscow) opinie. Pracownicy, według niektórych opinii, nie docenia i nie przestrzegane. Oni po prostu myśleć niewolników. Zgadzam o czymś z szefami korporacji jest problematyczne. Standardowe twierdzi, że większość pracodawców.

Wraz z tym, niektórzy mówią, że „RusAlyans Story” nie podoba się nieodpowiedzialnych pracowników. Szefowie firmy idą na spotkanie tych, którzy dają 100% i nie bądź leniwy. Te podporządkowuje potraktowano zakresie.

o wynagrodzenia

Pracownicy „RusAlyans Story” Odpowiedź na zarobki otrzymywane w większości negatywne. Dlaczego?

Początkowo nawet wywiad, wnioskodawca będzie rozmawiać o perspektywach wysokich dochodach i zwiększenie zysków. Ale w rzeczywistości tylko niewielka pensja wypłacana. Wynagrodzenia są zatrzymywani, niektórzy nie widzą pieniądze zarobione przez 2-3 miesięcy. Takie stwierdzenia nie zostały potwierdzone, ale występują one zbyt często.

Zasadniczo dobre zarobki „RusAlyans Story” pay Banku. Na tych pozycjach, co do zasady, nie ma roszczenia do władzy. To powinno być zapamiętany każdy.

wyniki

Od tej chwili, to jest jasne, co robi „RusAlyans Story” (Moscow) informacji zwrotnej od swoich podwładnych. W ogóle, to jest przeciętny pracodawca, adres, na których pracownicy wyrazili wiele negatywnych. Jest to niemożliwe, aby powiedzieć dokładnie, co opinie są prawdziwe. Są to, jak zostało to podkreślone w żaden sposób potwierdzone.

Czasami „RusAlyans Story” jest na czarnej liście pracodawców. Zaskakujące i nie należy się bać. To jest normalne. W takiej liście jesienią jest głównie ze względu na skargi dotyczące przywództwa.

Czy szukać zatrudnienia w badanej firmy? Tak, jeśli chcesz pracować w tej branży. Zalecane jest, aby zwrócić uwagę pracodawcy dla osób nie planuje rozwój kariery, o wysokiej tolerancji na stres. W tym przypadku prawdopodobieństwo rozczarowania ze współpracy jest zredukowana do minimum.