636 Shares 5901 views

Ciekawe pytanie: „Czy grill piersią mama?”

Dieta w okresie laktacji

Często nawet lekarz nie jest w stanie odpowiedzieć na pytanie zrozumiały: „Czy grilla piersią matki” Ale przed myśleniem o soczystych smażone mięso, należy wyjaśnić kilka kwestii związanych z karmieniem piersią. Nawet te kobiety, które nigdy nie rodziły, zdają sobie sprawę, że jakość i ilość produkcji mleka u kobiet jest bezpośrednio zależne od tego, co ona je. W konsekwencji, matki karmiące powinny ściśle monitorować swoją dietę, ponieważ jest odpowiedzialny nie tylko za siebie, ale również dla zdrowia dziecka. Większość ekspertów w zakresie karmienia piersią opinii, że stan mleku negatywnie wpływa na spożycie alkoholu i tytoniu. Ponadto, kobiety powinny być możliwe zmniejszenie spożycia żywności, takich jak kawa, miodu i owoców cytrusowych. Szaszłyki dla karmiących matek nie powinny być zbyt śmiały, bez ketchupu i marynaty. Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie produkty w składzie których znajdują się konserwanty, a także wszelkiego rodzaju sosów i marynat, aby jeść z wielką starannością.

Można Matki karmiące kebab?

Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe, staje się jasne, że to pytanie trudno odpowiedzieć jednoznacznie. Oczywiście, tradycyjne gotowane grill nie będzie przydatna dla dziecka. Tłuszcz, czasami spalonego mięsa, dzień tomivsheesya w gorącej marynaty, nawet dorosły z mocnym żołądku może dostarczyć wiele kłopotów. Ale co, jeśli chcesz wyjść w lecie dywagacje natury i cieszyć się pyszne jedzenie w dobrym towarzystwie? W tym przypadku jest to możliwe, aby znaleźć rozwiązanie kompromisowe. Jak wspomniano powyżej, mięso dla matek karmiących piersią nie powinny być pogrubione. Zwykły kebab przepis może być przekształcona w taki sposób, że nie spowoduje żadnych szkód, ale nie straci smak.

Szaszłyki z kurczaka

Tak, to jest możliwe do matki grill pielęgniarskiego? Jest to możliwe pod warunkiem, że jest odpowiednio przygotowany. Zrób to całkiem proste. Do tego trzeba pierś kurczaka z grilla (nie zapomnij zdjąć jej skórę), 100 ml jogurtu, kilka żarówek i dwie łyżeczki cukru. Nie zapomnij o przyprawy, trochę soli i pieprzu nie zaszkodzi. Dokładnie spłukać piersi i pokroić na kawałki średnich, doprawić solą i pieprzem. Dodaj cebulę drobno pokruszony, zalać to wszystko jogurt i posypać cukrem. Około godziny utrzymywać mięsa w temperaturze pokojowej, a następnie umieścić w dziesięciu godzin w lodówce. Ta marynata jest całkowicie bezpieczny dla matek karmiących (co najważniejsze, nie zbyt dużo pieprz sypte).

Niskotłuszczowy jogurt jest przydatna u kobiet w okresie laktacji i jest zalecana do codziennego użytku, dietetyczne mięso kurczaka jest łatwy do strawienia i pomaga w celu uzupełnienia rezerw białka w organizmie. Ze względu na łagodny marynacie grill będzie soczyste i pachnące. Jeśli chcesz, aby całkowicie wyeliminować ryzyko, po upieczeniu można wyciąć z skorupy grilla. To danie można przygotować jak w naturze i w domu.

Zatem pytanie „czy jest możliwe grilla opieki matki” udało nam się znaleźć odpowiedź. Jest to możliwe, ale tylko wtedy, gdy jest prawidłowo przygotowany!