375 Shares 1754 views

Jak poprawić wydajność podczas pracy w domu

Praca w domu, lub w nowoczesnym języku, Freelancing – bardzo popularnym sposobem zarabiania. Wiele osób woli rozstać się z pracą „stąd tutaj” w biurze lub w biurze i wykonać zdalną pracę w domu w zamian za dużo pieniędzy, czasami nawet bardziej niż do użytku urzędowego.

Ale jest to jeden problem: czasami przejście do wolnego działania prowadzi do gwałtownego spadku wydajności. Oczywiście, w domu mamy czyhają na różnego rodzaju pokus: i przekąskę rozpraszające i telewizji, a tylko w pracach domowych. Proponujemy Ci kilka wskazówek, które pomogą zachować swoją wydajność, nie wychodząc z domu.

„Planowana gospodarka” jest nadal aktualna

Tak, należy zaplanować wszelkie prace. Bez tego nie ruszy. Za każdym razem, rano trzeba zaplanować swój dzień tak, że nic nie może przeszkadzać w pracy, która uchylenie pewien czas. Nie należy zapominać, że w planie koniecznie włączone i inne obowiązkowe zagadnienia: śniadanie, lunch, obiad, czas odpoczynku i relaksu, z chodu dzieci, etc …

Konkretne godziny trzeba podjąć w celu przeglądania wiadomości e-mail w ich rachunkach, „Facebook” lub „Twitter”. Jest to konieczne, aby ograniczyć się w niekończącym się surfowania w internecie: nie jest tajemnicą, że „zamrożenie” w sieciach społecznościowych – jeden z głównych Pożeraczy naszych czasów.

Umieścić razem – i ich przestrzegania

Praca w domu, oczywiście, pozwala na pracę w trybie svobonom. Co więcej, dzisiaj, wysokie technologie pozwalają wykonywać żadnej pracy praktycznie w dowolnym miejscu – w domu, na wakacjach, w górach lub nad morzem. Nawiasem mówiąc, to motywuje freelancerów, oferując zdalną pracę. Ale to nie znaczy, że można wykonywać swoje obowiązki niedbale, od czasu do czasu. O dowolnej wydajności i efektywności nie można uznać bez samodyscypliny. Co robić? Umieścić nie tylko cel, ale także czasu. I należy postępować zgodnie z ustalonym terminie. Wkrótce stanie się nawykiem, a zobaczysz, że to poszło!

Przeznaczenie – to jest ważne

Podziel się swoją przestrzeń w domu na strefy – do pracy, do spraw wewnętrznych, do końca. Jest święty zasada: nie mieszać życia prywatnego i zawodowego. Nie ma potrzeby, aby pracować tam, gdzie jesteś przyzwyczajony do odpoczynku lub jedzenia. Kolejność jest potrzebna w ogóle. Rozrzucone rzeczy niedokończone sprawy – wszystko to sprawia, że trudno jest nie tylko wydajna praca, ale również sama natura.

Ubierz dom jako zadanie

Szlafrok, kapcie nosić – to nie jest formularz do pracy. Ponadto takie nieczystości tłumi zakłóca dostosować do nastroju roboczego. Opcjonalnie ubrany w garnitur – wszystko w szatni mają proste i eleganckie rzeczy. Zaczynają ubierać się jak pracy – i można zauważyć, w jaki sposób nabył wewnętrzną dyscyplinę. Oznacza to, że wzrost wydajności i swoją pracę.

Nawiasem mówiąc, znany pantofle i szata byłoby miło, aby rzucać w ogóle – są one bardzo zły wpływ na ich życie osobiste. Sami muszą być przestrzegane w każdej sytuacji.

Nie zapomnij, aby odpocząć

Oszczędzaj czas – to nie oznacza, że musisz siedzieć przy komputerze od rana do nocy, znużeniem przecierając oczy podlewania. Musimy zrobić przerwę, przełączyć do innych przypadków. Pamiętaj, aby umówić się na spacer na świeżym powietrzu. Dopiero wtedy powróci na telepracę. W końcu, po zmianie pracy biurowej jako wolny strzelec, a nie w celu podjęcia pracy jako skazańca.

A co najważniejsze – trzeba właściwą motywację, wizja celów, dla których zdecydowaliśmy się na te zmiany w ich życiu i działalności. Potrzebują energii do pracy było najbardziej owocne i doprowadzić nie tylko na swoje utrzymanie, ale także przyjemność.

Są to proste zasady, ale, jak wiemy, wszystko geniusz jest prosta. Przylegającą do nich, można wiele osiągnąć w życiu, w tym – aby zarobić na życie, nie siedzi się przez osiem godzin w zatłoczonych biurach.