392 Shares 1956 views

Gregg Braden: biografia i zdjęcia

Myśli, uczucia i emocje tworzą naszą rzeczywistość. Tak twierdzi amerykański naukowiec, badacz, metafizyk, geolog, fizyk, podróżnik i autor bestsellerowej wersji New York Times – Panu Braden. W swoich pracach, zaprasza czytelnika do licznych dowodów naukowych na poparcie faktu, że nasze intencje, aby manifestować w świecie materialnym. Jego twierdzenie, że bieguny magnetyczne Ziemi odwraca się i mieć wpływ na ludzkie DNA, została niejednoznacznie postrzegana w środowisku naukowym. Choć nikt nie kwestionuje faktu, że w historii geologicznej pola magnetycznego inwersji planety nastąpiło wiele razy.

prace badawcze

Naukowcy przeprowadzili szereg badań wykazujących, że uzdrowienie cząsteczki DNA może wystąpić pod wpływem ludzkich emocji i zbiorowej modlitwy. Jako przykład skuteczności tego podejścia, autor daje swoje własne doświadczenia, wskazując, że dzięki starożytnych technik pracy z samoświadomości był w stanie pokonać raka. Gregg Braden, którego książki zostały opublikowane w trzydziestu ośmiu językach świata, o jego badaniach i odkryciach zdobył wiele nagród. W tym w 2016 roku naukowiec otrzymał prestiżową templons. A mimo sprzecznych poglądów koledzy naukowcy i duchowni z jego badań, wnioski autora przedstawione w jego książkach są godne uwagi.

o autorze

Według Gregg Braden, jego biografia pełna jest rozmaitych zdarzeń i faktów, które mogą wydawać się niewiarygodne. Od najmłodszych lat czuł wpływu świata duchowego z wyższym obecności, ale badania wykazały zainteresowanie wszystkim, co go w otoczeniu. Dlatego, aby zrozumieć, w jaki sposób jedna lub druga rzecz, której montaż i demontaż go ponownie. W wieku pięciu lat, starając się niezależnie podłączyć do zasilacza przedstawionego kolei, Gregg Braden otrzymał poważny wstrząs elektryczny, a doświadczonym swoje pierwsze doświadczenie bliskiej śmierci. Drugi był w wieku szkolnym, kiedy omal nie utonął w basenie. Pamiętając obu tych przypadkach, pisarz mówi, że będąc na skraju śmierci, czuł obecność niektórych podmiotów, które zapewniają mu prawo wyboru pozostania na Ziemi lub iść z nimi. W jednym z wywiadów, Braden, myśląc o tych przypadkach sugeruje, że oprócz miłości do fizyki, historii i geologii w poszukiwaniu prawdy to też przyszło przeżyć dzieci z innego świata.

Akademickie i zawodowe

Gregg Braden urodził się 28 czerwca 1954, od najmłodszych lat był zainteresowany w nauce o Ziemi, więc wybór zawodu po studiach myślał dużo. Był wykształcony inżynier geolog i fizyk. W latach siedemdziesiątych jako poważnego eksperta w tych dziedzinach komputerze i zrobił karierę w Phillips Petroleum. Podczas zimnej wojny w Martin Marietta Spółki stał się starszy obrony deweloper, systemy komputerowe dla US Air Force. Następnie pracował w przemyśle kosmicznym. 1991 Gegg Braden awansował do pierwszego dyrektora technicznego firmy Cisco Systems, specjalizująca się w dziedzinie wysokich technologii. Oprócz wyżej wymienionych, jest zaangażowany w badania naukowe, wykłady, prowadzone seminaria. Jego podróże badawcze na całym świecie i wykopalisk archeologicznych w poszukiwaniu utraconych prawdy, wiedzy, tradycji i historii uczony rozpoczął w 1986 roku. Obecnie poświęcił się całkowicie tej pracy, a w jego książkach, próbując podzielić z czytelnikiem faktu, że udało mu się uczyć, rozumieć i naukowo uzasadnione.

ekspedycja

Starożytna historia, związana z nią wiedza i tradycja Gegg Braden zaczął angażować się w dzieciństwie. Zainteresowanie to było silnie wspierany przez matkę, nie szczędząc czasu i pieniędzy na zakup literatury. Nic dziwnego więc, staje się poważnym uczonym, był z grupą ludzi o podobnych poglądach postanowił udać się na wycieczkę do mało znanych i świętych miejsc starożytnego Tybetu, Peru, Boliwii, Meksyku, Ameryce Północnej, Egipcie i wielu innych. Gregg Braden i członkowie jego wyprawy miał nadzieję na znalezienie ocalałych starożytnych tekstów, które są dziedzictwem ludzkości od poprzednich cywilizacji. Informacje zawarte w nich, co odzwierciedla wiedzę przodków pochodzenia naszego świata, życia i połączenia z wszechświatem.

Świat wokół nas, religii i nauki

Wiadomym jest, że znaczna część najstarszej informacji zaginął po pożarze w Bibliotece Aleksandryjskiej. Znacznie później, w okresie panowania rzymskiego cesarza Konstantyna, na Soborze Nicejskim zdecydowano w 325 rne do wycofania się z kronik historycznych, a nawet czterdzieści pięć starożytnych tekstach. Odzwierciedlają one zgromadzoną wiedzę starożytnego struktury wszechświata i ludzkości związku z nim, ale cesarz i arcykapłani znaleźć informacje te niebezpieczne, ponieważ ludzie nie znający było o wiele łatwiejsze do zarządzania. Jedynie na podstawie pozostałego Biblii został skompilowany tekstów. W ten sposób ludzkość traci znaczną część wiedzy o jego historii, religii, języka, tradycji i interakcji ze światem zewnętrznym.

Wiedza nie jest stracone na marne

Naukowcy odwiedził ponad piętnaście świętych klasztorów w centralnym płaskowyżu i wyżyny Tybetu, a także klasztor w Himalajach na wysokości pięciu tysięcy metrów. Po rozmowie z mnichami, naukowcy byli w stanie dowiedzieć się, co trzymają w swoich bibliotekach buddyjskich, chrześcijańskich i przedchrześcijańskich rękopisów, w szczególności, a niektóre z tych czterdziestu pięciu lat, które ze względu na informacje zawarte w nich zostały usunięte z historycznych zapisów na Soborze Nicejskim. W odpowiedzi na szczere zainteresowanie wiedzą i ciepło, które wykazały podróżnych, mnisi dał im dostęp do biblioteki. Wiedza uzyskane z oświecony w tej i innych wypraw, a także swoich ustaleniach i wynikach eksperymentów akcji z czytelnikami Gregg Braden. Zdjęcia zrobione podczas jego podróży i badań, są wyraziste ilustracje do książek autora. W moich seminariów i wykładów naukowiec mówi o „brakującym metody modlitwy” i „starożytnej praktyce współczucia”, która pomaga przenieść się z lęku i chaosu do jasności i harmonii. Fakt, że dana osoba jest w stanie zmienić swój umysł, ciało i świat zewnętrzny wykorzystując moc myśli i emocji.

Gregg Braden: Książki

Lista publikacji autora zawiera dziewiętnaście utworów, wśród których są publikowane w języku rosyjskim, co następuje:

  • „Boska Matryca: czas, przestrzeń i moc świadomości”

Książka opisuje najnowsze badania potwierdzające teorię kwantową Max Planck naukowca istnienia Bożego Matrix. Połącz się z sił, jak to możliwe, zdając sobie sprawę, że są ograniczone jedynie przez ich przestarzałych przekonań.

  • „Kody świadomości: Zmień swoje przekonania, zmienić swoje życie”

W tej pracy można znaleźć przykłady jak twoja świadomość człowiek może zmienić rzeczywistość na poziomie kwantowym, wykorzystując własne uprawnienia twórcy. Wszystko jest ze sobą połączone, i wszechświat są obdarzeni rozumem i działa jak ogromny komputer.

  • "Formuła Quantum of love"

Książka, współautorem z Lynn Lauber i oferuje spojrzenie na tego wspaniałego uczucia, jak miłość, z punktu widzenia fizyki kwantowej. Zrozumienie procesów naturalnych części, które są ludzie, zmieni się na lepsze nie tylko własne życie, ale życie bliskich i bliskich przyjaciół.

  • „2012. czas wielkich zmian "

W starożytnych pismach i eposów wielu narodów, okres ten nazywany jest „Great Shift” lub „wieków Shift”, ale nie zapowiadają koniec świata, a czas ma swoje cykle. O nich starożytni wiedzieli, nawrót potwierdzone nowoczesnych badaczy. Zaczyna się nowa era. To przekonało wielu naukowców i autor Gregg Braden.

Recenzje książek, gdzie akcja Braden nabytej wiedzy, badań i zawartych – jest mieszana. Niektórzy twierdzą, że stosując praktyki opisane przez autora, faktycznie otrzymane od wszechświata, co chcesz. Inni uważają, że teoria inna szarlataneria. W każdym razie, książka pełna ciekawych historycznych i faktów naukowych, więc czytanie nie jest nudne i bezużyteczne.