747 Shares 5544 views

dieta chemiczny przez 4 tygodnie: menu, recenzje. Dieta dla Weight Loss

Każda kobieta skrycie lub otwarcie wyraził niezadowolenie z własnego wyglądu. Samokrytyka – to nie tylko ulubiony cechą pań, ale również najbardziej irytujące wadą. Chce zatrzymać młodych i piękne, nie wiem, starości, chorób i nadwagi. Aby poradzić sobie z pierwszym i drugim możemy tylko częściowo, ale dodatkowy ciężar faktycznie wygrać. Znamiennym wynik oferuje dietę chemiczną przez okres 4 tygodni. Dietetyczne, opinie i zalecenia dietetyków schudła pozwalają nakreślić ogólny obraz.

Dlaczego siedzieć na diecie?

Dieta nie powinna być sens życia lub systematycznego akompaniamencie swojej istoty. Wszelkie dietetyk potwierdzi, że dieta – jest to środek tymczasowy z uwagi na potrzebę, aby schudnąć i odzyskać kształt. Dlatego należy go trzymać w bardzo ograniczonym czasie, tak aby nie powodować przyzwyczajenia organizmu do zmiany diety.

W każdej grupie kibice mocy mają niesławny listę diety, które obiecują raz na zawsze zrobić pierogi Calineczka, ale wychodził na mały niuans – diet efekt krótkoterminowy, a osiągnięte wyniki będą się udać, jeśli, na przykład, po przeplatanie monodney powrócić do normalnej diety. Co robić? Sprawdź listę diet w praktyce wysłuchania opinii tych, którzy już spalonych na deskach, z dala od prawdziwego życia i tworzyć własne wnioski. Dobrym rozwiązaniem może być dieta chemiczny przez 4 tygodnie.

Menu, opinie i zalecenia dotyczące pierwszego tygodnia

Kiedy po raz pierwszy spotykamy nazwę stowarzyszenia diety może być chemię i pierwiastki śladowe. Nie od razu zapewnić niewykwalifikowanych i młodych dietetyków – doświadczenie szkoła nie będzie tutaj. W rzeczywistości, każde działanie w naszym organizmie mają pewną reakcję u podstawy, a człowiek jako zintegrowanego urządzenia wielofunkcyjnego, co drugie powtórzenie setek skomplikowanych procesów. Jeśli dieta obejmuje wszystkie te procesy, może być skuteczną bronią w walce z nadwagą. Hipotetycznie diety przez 4 tygodnie może trwać prawie jednej trzeciej nadwagi lub od 8 do 12 kg. Podczas całego okresu diety nie wolno brać adiuwanty środki przeczyszczające, leki na przyspieszenie metabolizmu. Utrata masy ciała przychodzi tylko kosztem konsumpcji żywności, rozproszonych na dzień.

W pierwszym tygodniu, spróbuj tryb dzień zorganizować. Na przykład, czy trzy główne posiłki i kilka przekąsek. Niech śniadanie będzie 7-8 godzin. Następnie obiad przypada zaledwie 12-13 godzin. Kolacja spadnie na wieczór od 18 do 19 godzin. Nie pozwól, że jedynym sposobem, aby schudnąć będzie dieta. Produkty Tabela dostępne produkty bogate w witaminy i pierwiastki śladowe, aby ustalić sposób regulacji może być zrównana do całkowitego czasu regeneracji.

Różnorodność śniadanie nie świeci; codziennie jeść kilka jaj i jeden cytrusowych. Jeśli jajka są już zmęczeni, to jest możliwe, aby zmniejszyć liczbę do jednego kawałka na śniadanie. W roli cytrusowych grejpfrutów często działa jak aktywnie rozkłada tłuszcze. Sweet Tooth wolą jeść pomarańcze i kiwi, którzy są znudzeni z obu. Nie monotonna dieta chemiczny przez 4 tygodnie. opinie z menu odchudzających jest czasami krytykowany za obiady i kolacje w ciągu pierwszych dwóch tygodni to samo. Ale nie wszystkie siedem dni meczów iść w poniedziałki, wtorki, i tak dalej. D. Dla wygody, można sformułować diet tabela z listą wszystkich dozwolonych produktów.

dzień iw nocy

Więc, co mamy jeść w tym trudnym miesiącu? W poniedziałek, pozwolić sobie na kolację, jak białka piersi kurczaka i trochę zieleni. Na obiad będzie ograniczać owoce bez obróbki cieplnej. We wtorek, kontynuując trend posiłków białkowych i jeść wołowinę, jedzenie pół grejpfruta. Obiad skromny i smaczne – żytni chleb, ser i pomidor. W środę, posiłek składa się z dwóch jaj i zielony groszek. Obiad będzie ryba. Można uzupełnić filet ze świeżymi ziołami. W czwartek, powtarzamy wołowinę na kolację. Sam pomidorów i owoców na kolację Radu. Piątek – pod koniec tygodnia, a obiad trochę łatwiej – kurczak i pomarańczowego. Na obiad – sałatka z kapusty, ogórków i pomidorów. Można zafundować sobie kawałek chleba żytniego. Wreszcie przyszedł weekend, ale nie możemy odpocząć, czekać na cukierki. W międzyczasie, na obiad – zwykłej wołowiny i grejpfruta. Na obiad – ryby i warzywa. Tydzień kończy obiad jaja z pomidorów i chleba żytniego i kolacja będzie z kurczaka i grejpfrut.

zasady uzależnienie

Że rad dietetyków na całym świecie? Aby dodać do swojej diety więcej cieczy! Pij dużo wody, herbaty. Ale lepiej jest zmniejszyć ilość zużywanej cukru. Nawiasem mówiąc, nie jest również zalecany przesadzić żywności. Jeśli to możliwe, to lepiej nedosalivat.

Dieta dla 4 tygodni sugeruje duże zużycie wody. Optymalna ilość wynosi 1,5-2 litrów dziennie. Przy dużej nadwagi najpierw należy poczekać z aktywnych działań fizycznych. Czy jogi lub ćwiczeń relaksujących, aby zapewnić normalne funkcjonowanie limfy. Niech czas świadomość siebie staje się dieta chemiczny. Menu na miesiąc będzie przyzwyczaić się do nowego stylu żywności.

Sposoby przygotowania i ilości pożywienia spożywanego

Nie ma większej radości dla mężczyzna siedzi na diecie, niż pozwolić, aby upuścić ograniczeń! Jeśli menu nie jest wskazanie liczby produktów i ilości jedzenia, że jest bezpieczny na obiad dusza zapragnie. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do owoców na kolację. Ale jest ścisłe ramy. Na przykład, nie ma więcej kromki chleba na posiłek. A ponieważ ten produkt jest dużo węglowodanów, to wystarczy, aby nasycić. Mięso i ryby zaleca się wybierać odmiany o niskiej zawartości tłuszczu. Smażyć nie jest zalecane. Obróbka cieplna nie implikuje stosowanie oleju. Owoce i warzywa można jeść nie tylko świeże, ale także gotowane. Więc pozwolić sobie do sałatek, zup i koktajli owocowych i warzywnych.

Dlaczego chemiczny?

Dieta, która wynika z drogi, wydaje się magiczne. Dlaczego nazywa się substancję chemiczną? Często diecie wykończenia dietę i rozpocząć aktywne sporty, które, oczywiście, ma taki skutek, ale to nie jest konieczne, aby schudnąć w procesie chemicznym.

Tu oferowane są niezależnie kontrolować wchłanianie składników odżywczych pochodzących z żywności. Reakcje chemiczne, związane z niniejszym system zasilania, wywołanego przez pewne produkty żywnościowe, w wyniku czego organizm jest normalnie. W jednym programie łączy kilka. W szczególności, sposób Maggi – prawie identyczne diety chemicznego. Recenzje i wyniki w tych samych diet, a zgodność z określonymi zasadami skutkiem długotrwałego jest gwarantowana.

Z medycznego punktu widzenia

Jednym z najbardziej efektywnych metod reklamy konkretnego systemu zasilania – jest obecność w papierze handlowego lub medycznego rabotnika.Redky gościem będzie wymagać licencji z dietetykiem i poprosić o jej kwalifikacji. Praca dietetyk – subtelne psychologiczne podejście, możliwość dostosowania do pozytywnego wyniku i wrócić do samej wiary. Często lekarz może podać krótki opis wybranego punktu zasilającego do jego zalet i wad. Ale zabronić mu pacjentowi jeść jeden sposób lub inny lekarz nie może.

Tak więc, jeśli dietetycy jak diety chemicznej przez 4 tygodnie? lekarze menu scharakteryzować pozytywne opinie, jak codzienna dieta zawiera bardzo użyteczne elementy i dużą ilość witamin, ale nie jest wystarczająco gruby, i nadal są potrzebne przez organizm. W związku z tym, niektórzy ludzie taka technika jest przeciwwskazane, ponieważ istnieje znaczny wzrost obciążenia na wątrobę i nerki. Należy bać i osób z chorobami żołądka i jelit. Od każdej diety zaleca powstrzymanie się diabetyków i osób cierpiących na choroby przewlekłe. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości najlepiej skonsultować się ze specjalistą.

Co mówią utraty wagi?

Wybierając jeszcze diety często słuchać rad przyjaciół i znajomych. Wśród dietetyków szczególnie popularna dieta chemiczny. Menu na miesiąc może wykonać prawo, a zatem kupić wszystkie niezbędne produkty i ograniczyć swoje pokusy, które nieuchronnie pojawiają się, jeśli, na przykład, na co dzień, aby przejść do sklepu dla mleka i lemoniady. Często podczas diety ludzie mogą oderwać się i stają się świadomi swojej porażki zbyt późno, gdy lodówka jest pusta, a w żołądku – grawitacja. W tym przypadku „khimichit” ponownie, ponieważ awarie nie są zatwierdzone, a nawet karane przez niekończące się powtórzenia.

Jest to również dobry czas w tym trybie – miesiąc jest prawidłowy i moc mierzona jest na tyle, aby rozwijać nawyki żywieniowe i zrezygnować z pragnienia na słodkie i tłuste. Po prostu nie będzie ciągnąć półki z czekoladek, zatrzymać i łyżki miodu dziennie. Dlatego, aby utrzymać osiągnięte wyniki będzie dość łatwe. Nawiasem mówiąc, odchudzanie opinie zgodni, że niekoniecznie jest to ostatni posiłek rozrządu do pożądanych sześć godzin. Niech twoja kolacja odbędzie się na 3-4 godziny przed snem, inaczej będziesz mieć czasu, aby głodny, a na czczo spać trudne.

Czy to możliwe, aby poddać się?

Cenionych pytanie, które dokucza wiele pyshechek chcącego szybko przerodzić się stroynyashek, czy można zafundować sobie smaczne. Może pozwolić sobie ciasto lub czekolady? Spójrzmy prawdzie w oczy, ciężka dieta, nadmiar postrzępione w zarodku. To jest czas, aby nauczyć się uspokajać swoje pragnienia i pieścić się przydatnych rzeczy. Na przykład, dodać owoce w miodzie, pieczone jabłko z cynamonem, gotować paszteciki z kapustą i natrzeć czosnkiem skórka chleba żytniego. Perfumy boski i tłuszcz – co najmniej. W skrajnym przypadku można sobie pozwolić suszone owoce i ciastka. Dzień dozwolone jedną filiżankę kawy, ale, niestety, bez cukru.

Ważne niuanse techniki i ostatni tydzień

Pamiętaj, że masz dieta jest ważna dla białka zwierzęcego, które leży u podstaw budowy równowagi. Czyli dieta wegetariańska nie będzie działać. W drugiej połowie diecie, można sobie pozwolić na trochę więcej, na przykład, aby zwiększyć dawkę pomidory na pół.

Znaczące wyniki można zaobserwować u osób z nadwagą naprawdę, ale jeśli masz plany – korekta figura, utrata 30 kg minie ci stronie. U ludzi, ten rodzaj diety jest również nazywany dieta jajko, jak jaja obfitują. Zwiększają one ilość białka w menu, należy zmniejszyć poziom węglowodanów i pomaga spalić tłuszcz.

Na przekąski lepiej zaopatrzyć się w warzywach, jak ty jaj nasycone już na śniadanie. W trzecim tygodniu, można rozładować trochę, to znaczy, aby zorganizować serię monodney. W dniach owoce można jeść wszystkie owoce, oprócz bogatej glukozy. Tak więc winogrona, figi i mango – zakazane. Otnesom strefa niebezpieczna i figi. Warzywa i owoce można połączyć w jeden dzień. Dodatkowo, warzywa można dodawać do mięsa i ryb dzień. Pamiętaj, aby dzień w postaci owoców, na przykład zaopatrzyć się w jednego kilograma jabłek. Wszystkie z nich niekoniecznie.

W ostatnim tygodniu jest konsolidacja wyników. Na codzień – wykaz produktów, które mają zostać rozdzielone. W ten sposób, od poniedziałku służy oddają w 400 g wołowiny, 200 g gotowanej ryby, pomidory i 4, w takiej samej liczbie ogórków. Możesz dodać kromkę chleba i cytrusów.

Wtorek wyróżnić się 200 gramów wołowiny, powtórz kilka pomidorów i ogórków, a także chleb. Dozwolone jednego kawałka owocu. Na trzeci dzień węgielnym umieścić twaróg z warzywami, ulubione ogórki z pomidorami, grejpfruta i chleb.

W czwartek twaróg zastąpić pierś kurczaka, a reszta – bez zmian. W piątek, jako podstawę diety idzie parę jajek, pomidorów i sałaty. Na deser – grejpfruta. Przez weekend, możemy się zrelaksować i powoli przygotowywać się do wyjścia z diety – jeść kurczaka z warzywami, a także jogurt, ser, chleb żytni i owoców cytrusowych.

Wyjście z diety

Bez odpowiedniego powrót do normalnej diety ryzyko wkrótce pożegnać się z osiągniętych wyników. Dlatego żywność nie chłostać się, ale najpierw sprawdzić z ciężarkami i pomyśleć, czy udało nam się osiągnąć efekt zadowolony? Może powtórzyć dietę? Ilość słodkich i produktów skrobiowych jest pożądane, aby zmniejszyć, a spacery na świeżym powietrzu – zostać zwiększona. W rzeczywistości, cała dieta oznacza cięcia węglowodanów, więc powrót ich liczba powinna być stopniowo i płynnie.

Schudnąć na popularnych metod

Mówiąc o sposobach poprawiania, nie można pominąć z uwagi tych, którzy wypełnili wszystkie rodzaje książek referencyjnych. W szczególności, Kremlin dieta powinna być wymieniona. Tabela z punktów uzyskanych dla każdego produktu jest bardzo podobna do diety chemicznego z jego listy dozwolonych do użycia. Najczęściej w tym sposobie wspiera spożycia białka, tj mięsa i drobiu.

Z piosenkarką Larisa Dolina jego triumfalny marsz całej początku mediów diety Kremla. Stół jedzenie było malowane tylko tydzień, ale tym razem było na tyle, aby osiągnąć zaskakujący wynik – utrata 7 kg. Dolina Codzienne picie 500 gramów jogurtu, jeść śmietana, ziemniaki, ser i mięso. Wynik wrażeniem fanów i zazdrosny – Dolina nawet młodszy!

Więcej powinny być oznakowane Grechneva dieta jest najprostszym wszystkich systemów monopitaniya. I, oczywiście, jest najtańszy. Jedynym koniecznym produktu – jest znany gryka, które powinny być wieczorem zanurzenia we wrzącej wodzie lub jogurt. Rano otrzymał kleik można jeść. Razem dni dieta nie powinna przekraczać 970 kalorii.