453 Shares 1917 views

Alibra Szkoła: ceny i opinie. Alibra Szkoła: Kursy języków obcych

Alibra szkoła – to unikalny projekt, popularne szkoły, w której uczy się języków obcych dzieci od 6 lat, a także młodzieży i dorosłych. W szkole uczy się 7 języków obcych: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, rosyjski, włoski, chiński, których popularność rośnie z każdym dniem. Ta szkoła specjalizuje się głównie w mowie szkoleń językowych, ale w m. „Kursk” w Moskwie instytucje studentów przygotowujących się do egzaminów międzynarodowych uzyskiwania certyfikatów.

Historia Alibra szkoły i jego unikalna metoda

Szkoła ta jest oparta naukowiec z Petersburga, który badał procesy umysłowe i procesy percepcji informacji. Alibra Szkoła rozpoczęła swoją działalność w roku 2000, a teraz, w 17 lat istnienia organizacja otworzyła 8 oddziałów w Moskwie, 5 – w Petersburgu. Łączna liczba Alibra szkoły posiada 17 oddziały w Moskwie, Petersburgu, Jekaterynburgu i Kazaniu.

Jeśli chodzi o technikę, a następnie, jak wspomniano powyżej, jego celem jest koncepcja logiki języka. Nauczyciele jasno wytłumaczyć, co jest i co trzeba w tym języku. Ie Wyzwaniem jest, aby dokładnie zrozumieć i poczuć się języka.

Co do słownika, a następnie za pomocą pewnego sposobu. Pod koniec nauczycieli obiecują 1.500 słów w słownictwie studenta. Ale jak oni to robią? To bardzo proste. Aby zapamiętać potrzebę uczenia słowo, jego tłumaczenie oraz trzy przykłady studiować Słowo. Odbywa się to w celu wsparcia „czuć” to słowo, zrozumieć sytuacje, w których jest on wykorzystywany.

Co to jest „kości policzkowe Alibra” do swoich uczniów?

Alibra szkoła obiecuje, że do końca kursu student będzie w stanie bez trudu dostrzec zagranicznej mowy na rozprawie, łatwo i naturalnie czują się w kontaktach z cudzoziemcami. To wszystko staje się prawdą, oczywiście, gdy pod warunkiem pełnego zaangażowania od samego studenta. Jego obowiązki obejmują: samokształcenie języka 40 minut każdego dnia i wiernie uczestniczyć wszystkie lekcje oczywiście, nie uchyla. Nauczania języków obcych materiałów (książek, płyt CD, audio, video, skoroszyty) są przekazywane bezpośrednio do uczniów szkoły.

Szkoła Alibra w Jekaterynburgu. opinie

O tej szkole można znaleźć różne opinie. Jest to głównie pozytywne komentarze. Jeśli są negatywne, minusy są tylko w aspektach organizacyjnych. Co do samego programu, ludzie biorący udział w kursach powiedzieć, że jest to wyjątkowy program, który pozwala na tyle szybko, aby mówić w obcym i zrozumieć, jak specyficzny język. I to jest bardzo ważne, ponieważ większość innych szkół podkreślają zapamiętanie wszystkich zasad, a sekretem sukcesu jest zrozumienie języka urządzenia i jego logiki.

W mieście Jekaterynburg ma kilka oddziałów. Adresy w następujących miejscach:

  • Khokhryakova, 10, centrum biznesu "Palladium", 8 piętro, biuro 801 .;
  • Art. Pirazyn, 95;
  • Armia Czerwona, d. 10, Biznes "Antey" Center, 16 piętro, biuro 16/10.

Opinie Alibra szkoła otrzymuje w większości pozytywne. Rodzice podziwiać wyniki swoich dzieci, które wysłali na szkoleniu zagranicznym. same dzieci zadowoleni z wydziału i zaopatrzenia materiałowego. Dorośli mówią, że oni także, podobnie jak wszystkie nauki, ponieważ ofert szkolnych i wybór programów. Studenci mają do wyboru: aby zaangażować ich w sesjach grupowych, indywidualnych, biorąc lekcje na „Skype” lub szkolony w konwersacji klubów.

Ważne jest, aby pamiętać, że wszystkie gałęzie są rozmieszczone bardzo wygodny, łatwy dojazd środkami transportu publicznego. Niektóre z nich znajdują się w pobliżu szkoły, która w opinii rodziców jest bardzo wygodne. Po tym wszystkim, dziecko, które uczęszcza Alibra szkoły, nie trzeba jechać daleko, jak można zaraz po szkołach średnich, aby przejść do języka. I to jest oczywistym plusem.

Szanse Alibra szkoła

Szkoła zyskała niezliczone popularnością nie tylko ze względu na wysoki poziom nauczania, ale także to, co jest jego akredytacja (Assessment Cambridge English Language). Alibra szkolne, ceny i opinie rodziców, którzy obawiają się przede wszystkim, ma prawo do egzaminów międzynarodowych, a zatem przygotowanie studentów do nich.

Alibra Szkoła posiada ponad 170 000 absolwentów.

Absolwenci mogą zdobywać wiedzę w najpopularniejszych centrach językowych mają największe nauczycieli i mediów języka obcego.

Ceny za edukację w „kości policzkowe Alibra”

Która oferuje szkolenia dla cen Alibra szkole? Opinie mówią, że koszt szkolenia różni się w zależności od rodzaju zatrudnienia z 540 do 1650 rubli. za lekcję. Jednak największą wadą jest to, że strona nie jest narażony na kategorii cena nauki. Jest po prostu powiedzieć, że trzeba zwrócić się do konkretnego telefonu dla wszystkich szczegółów.

Organizacja szkoleń

Pozytywne opinie Alibra zastosowań szkolnych i organizację działań. Wiele widzowie są zachwyceni z doskonałym naprawy, nowoczesne udogodnienia, przyjemne i atrakcyjne meble. Czasami zajęcia nie mogą być prowadzone w klasie, ale na przykład w bibliotece. Studenci mówią poważnie administracja szkoły do organizacji miejsca pracy. Po tym wszystkim, co może motywować osobę do gorliwej szkolenia więcej niż wygodne miejsce i doskonałych nauczycieli?

Jeśli chodzi o proces uczenia się, nauczyciele stosują różne techniki, które mają tylko jedno – aby pomóc uczniom zrozumieć logikę języka obcego. Na przykład, w wychowaniu dzieci nauczycieli często skorzystać z formularza grę. I co ciekawe, rodzice są bardzo chwalił tę technikę, dlatego, że dzieci wracają do domu podekscytowany i szczęśliwy, że chcą, aby przejść do następnej klasy.

Zajęcia z dziećmi i dorosłymi, oczywiście, są w trudnej sytuacji, w której uczniowie w szczegółach i z przykładów ilustrujących dostarczonego materiału. Następnie, pod koniec lekcji, podać wszystkie zadania domowe, które musi być gotowy do następnej lekcji. Alibra kości policzkowe nauczycieli „bardzo czuły, a jeśli uczeń jest coś, czego nie rozumiem, zawsze wyjaśnić i pomóc mu indywidualnie.

Opinie o pracodawcy Alibra szkoły

Co pracownicy sądzą o Alibra szkole? Opinie na temat pracy w tworzeniu dużej liczby. Jedna szkoła obiecała zapłacić sporo, i dlatego nie chcieli tam pracować, inni podziwiać fakt, że są oni pracownikami tej wyjątkowej szkoły językowej. Ale gdzie jest leży prawda?

Warto zauważyć, że dla Alibra zwrotnej personelu szkoły jest bardzo ważne. Administracja szkoły zawsze słucha i stara się rozwiązać wszelkie problemy. Pracownicy mówią, że organizacja jest całkowicie bezpłatnie podnosi umiejętności swoich pracowników. Jedną z zalet jest stabilny wypłaty wynagrodzeń, co daje powody do pewnie w przyszłości. Szkoła jest popularny, ponieważ pozwala nauczycielom wspiąć się po drabinie korporacyjnej, współpracując z różnymi uczniami i rozwijać się. Możesz zacząć swoją podróż jako nauczyciel podstawowych kursów, a następnie przejść do szkolenia zawodowego, szkolenia biznesowe, etc.