316 Shares 3088 views

Ciekły ekstrakt eleutherococcus

Płynny ekstrakt eleutherococcus jest środek o określonej specyficzny zapach i ciemnobrązowe. Składa się on z kłączy i korzeni rośliny, jak również sorokaprotsentny etanolu.

Ekstrakt z Eleutherococcus instrukcja odnosi się do niego, to jest tonik lek pochodzenia naturalnego.

Oglądane lek ma silne działanie pobudzające na ośrodkowy układ nerwowy, zwiększa aktywność odruchów warunkowych i zwiększa aktywność ruchowa ma pozytywny wpływ na psychiczne zdrowie człowieka. Ponadto płynny ekstrakt z syberyjski żeńszeń zmniejsza zmęczenie przed skutkami aktywności fizycznej, poprawia jakość słuchu i wizji, normalizuje metabolizm i możliwości adaptacyjne organizmu.

Oglądany preparat farmaceutyczny ma usztywniające, co korzystnie wpływa na skuteczność leczenia pacjentów cierpiących na pewne dolegliwości.

Ciekły ekstrakt eleutherococcus. wskazania

Ponieważ aktywny lek posiada adaptogennych, stymulowanie i tonizujące, stosuje się go w następujących chorób:

  • astenia;
  • funkcjonalny niedobór ośrodkowego układu nerwowego;
  • neurastenii;
  • rekonwalescencji (wynikające przeniesione chorób zakaźnych i somatyczne);
  • niedociśnienie.

Ponadto, pomaga uporać się ze zmęczenia psychicznego i fizycznego, w wyniku czego, ze spadkiem wydajności, jak również zwiększoną senność.

Zastosowanie i dawkowanie są następujące: u pacjentów dorosłych i dzieci, które osiągnęły wiek dwunastu, podawane od dwudziestu do trzydziestu kropli co najmniej pół godziny przed posiłkiem (najlepiej rano). Czas trwania kursu standardowego leczenia wahał się od dwudziestu pięciu dni do miesiąca.

Jeśli chodzi o skutki uboczne, to pojawiają się, gdy występuje nadwrażliwość na którykolwiek ze składników leku. Ekstrakt eleutherococcus (ciecz), potwierdza się, ocen, przy długotrwałym stosowaniu może powodować wysokie ciśnienie krwi, jak również zatrzymywanie cieczy w korpusie (które rzadko prowadzi do obrzęku). Jeśli jeden z powyższych reakcji, lek należy odstawić.

Ciekły ekstrakt z eleutherococcus jest przeciwwskazane w przypadku nadwrażliwości na jego składniki, nadciśnienie, zaburzenia rytmu serca, zawału mięśnia sercowego, padaczka, zwiększona drażliwość nerwowego, gorączka i drgawki, zaburzenia snu, a także w leczeniu ostrego przebiegu chorób zakaźnych.

Nie zaleca się do tego narzędzia dla kobiet, aby urodzić dziecko, matek karmiących i dzieci w wieku dwunastu lat.

Objawy przedawkowania mogą być: ból głowy, bezsenność, tachykardia (rzadko), niepokój i drażliwość.

Ze względu na jego oddziaływanie z innymi lekami, powinno się zauważyć, że ekstrakt z zastrzeżeniem zwiększa analeptikov uderzenia i środki pobudzające (w tym kofeina, amfetaminy, kamfora i inni). Ponadto, składnik aktywny leku – fizjologiczny antagonista leki wcisnąć OUN zamknięta (uspokajające barbiturany, leki przeciwpadaczkowe, itp.);

Wśród szczegółowych instrukcji – zalecenia do otrzymania leku w pierwszej połowie dnia, ponieważ może to powodować zaburzenia snu, jak również potrzeby obniżania ciśnienia krwi.

Trwałość ekstraktu wynosi cztery lata. Można je nabyć bez recepty bez recepty.