537 Shares 3528 views

Jak otworzyć kajdanki bez klucza? Sekrety hacking kajdanki

Przed przeczytaniem ekscytujące i nie mniej przydatnych historia jest absolutnie konieczne, aby określić następujące: jeśli z jakiegokolwiek powodu, wpaść w ręce policji, a następnie całkowicie wykorzenić myśl jak otworzyć kajdanki bez klucza, ponieważ z siłami bezpieczeństwa należy lekceważyć, a priori! Ten artykuł ma na celu przezwyciężenie działania nie jest do końca normalni członkowie społeczeństwa, którzy przykuty cię w kajdanki i planujemy zrobić coś strasznego. Informacje przedstawione skorzystają wszyscy, bez wyjątku, nawet dziewczęta.

Jak pozbyć się z kajdanek?

Nowego Roku wakacje się skończyły ciekawości, choćby dlatego, że znajdziesz się kajdankami do kaloryfera? Problem ten można rozwiązać szybko i skutecznie, jeśli znasz jakieś żetony wyjaśniające jak odblokować kajdanki bez klucza w domu.

Na przykład, prawie każdy aktor, to zadanie będzie bardzo łatwe, ponieważ wie, że musimy tylko znaleźć przewód poelozit kilka sekund w zamku kajdanek o wybawienie z łańcuchów – i sztuką jest zrobić! Tak jest, że należy zrobić to samo, stracił w poszukiwaniu tego samego drutu lub regularnych zszywek. Super, jeśli można nazwać kogoś o pomoc, bo ta druga osoba nie może przynieść tylko narzędzie, aby pozbyć się z kajdanek, ale również pomóc w rozwiązaniu problemu w kategoriach praktycznych.

Ważne jest, aby pamiętać, że informacje uzyskane w wyniku prac eksperymentalnych, omówione w następnym rozdziale, i, jak się okazało, w pełni odpowiedzieć na pytanie, w jaki sposób otworzyć kajdanki bez BRS-2 kluczami.

Doświadczalne potwierdzenie!

W eksperymencie, który przeprowadzono w celu sprawdzenia skuteczności systemu używanego przez policję specjalizującą mechanizm BRC-2. Tak, on został wprowadzony na dłoni mężczyzny, a następnie udał się w poszukiwaniu eksperymentatorzy zszywek. Jak się okazało w trakcie pracy, ważne jest, aby nie pominąć trzy główne punkty:

  • Przed otwarciem kajdanki bez klucza klipu, należy rozpocząć nawigację. Na przykład, RBS-2 jest przez zamek, który pozwala na wprowadzenie klucza z każdej strony. I otwiera się w kierunku tylnej krawędzi jednostki zamka.
  • Należy zauważyć, że ogromna klip będzie służyć jako absolutną przewagę, ponieważ jest mniej wygięta i ma niewielkie szanse na pęknięcie. Jest on utworzony z jednego końca do języka jako klucz, a następnie włożyć i przekręcić w odpowiednim kierunku. Oczywiście, będzie dążyć do 10-15 minut, jednak wolność jest blisko, a na koniec wszystko wyjdzie!
  • Stwierdzono jedynie cienką spinacz do papieru? Jest to niezwykłe, ponieważ może przyczynić się do stworzenia duplikatu rzeczywistych kluczy! BRS-2 posiada dwa talerze, zęby blokujące bransoletki, która twierdzi żył Zdjęcie podwójny język.

Sekrety gniazdo blokady i kilka ciekawych niuansów

Najczęstszą w Federacji Rosyjskiej są BRC-1 i BRC-2. Ponadto zamków może być wyposażony zarówno w postaci prostych i złożonych. Musisz wiedzieć, że większość z kajdanek posiada dedykowaną blokadę do kontrolowania stopnia zaostrzenia, który służy jako gniazdo blokady.

Na przykład, w przypadku aktywacji blokady (dźwignia pozostaje głęboko w otworze), na początku konieczne jest, aby go otworzyć, a następnie podjąć bezpośrednio za zamkiem. Blokada otwiera się jednym ruchem w przeciwnym kierunku. Ponadto, istnieją modele kajdankach ze sztywnym dyszlem bransoletki zamiast łańcuchów. W przypadku tych uchwytu rąk warunkiem minimum wolności. Ale otworzyć te kajdanki praktycznie niemożliwe, ale jeżeli stosowanie maksymalnej ilości wysiłku w tym świecie wszystko jest możliwe!

Ważne jest, aby pamiętać, że proces rozwiązywania problemu jak otworzyć naurchniki bez klucza, jest podzielony na kilka etapów, niezależnie od wybranego narzędzia do usuwania „kajdany”. Ponadto, jest tam metody zagospodarowania odpadów klasyfikacja związane ze ściągaczami w uchwycie jest początkujący, amator lub nawet może być pro.

Faza przygotowawcza

Jak otworzyć kajdanki bez klucza BM dalej? Spójrzmy na to:

  1. Pierwszym krokiem jest, aby upewnić się, że ręce były w przód. Należy zauważyć, że na tym etapie nie jest tak trudne, jak się wydaje na pierwszy rzut oka, nawet jeśli nigdy nie zrobić gimnastykę lub jogi.
  2. Druga operacja, oczywiście, służy narzędzie do wyszukiwania za złamanie blokady. Omawialiśmy szczegółowo powyżej doświadczenia z zacisku, który może być łatwo zastąpiona przez drut, kołka lub wiążących się zegar. Ponadto, najbardziej bystry ludzie udało się otworzyć zamek kajdanek, nawet przez zwykłych meczów. Jednakże, jeśli to możliwe, wskazane jest, aby wyglądać wyjątkowo cienkie i wytrzymałe narzędzia, które pomogą w pełni uchwycić zamek i unikać szkodliwych improwizowanych narzędzi.
  3. W trzecim etapie produkt z poziomu trzy do czterech milimetrów od końca, na przykład drutu, po czym jest konieczne do zginania się pod kątem prostym. Idealnym materiałem oczywiście stanowić platyna, ponieważ wykazuje ona minimalny stopień odkształcenia w interakcję z zamka, ponieważ siła jest skierowana wzdłuż żeber.

Klasyfikacja metody otwierania zamka

Najprostszym rozwiązaniem problemu, jak otworzyć kajdanki bez klucza, jeśli jesteś nowy w tej branży są bransoletki bez aktywnego zacisku, który zazwyczaj znajduje się na dolnej płaszczyźnie kajdankach z zamku. Jak zauważono powyżej, z wyjątkiem utonięcia dźwignię do otworu zamka oznacza nieaktywności. Ponadto, niektóre modele kajdanek i nie zawierają go.

W każdym przypadku, system działa w następujący sposób: część ruchomą zęby do styku z chwytakiem, przy czym zapadka wpada i mankiety zamknięty. Klucz podnosi ją – i mechanizm otwiera. Stąd możliwe zapadka fałszerstwem ręcznie przesuwania się drutu między zębami i późniejsze chwytania.

W obecności zamka, nowicjusze nie będzie tak łatwo go wyłączyć, ale fani będą przeprowadzać tę operację bez większych trudności obracając narzędzie zegara. Ważne jest, aby pamiętać, że aby zrobić obrót powinien zachować szczególną ostrożność, aby uniknąć ponownego działanie zamka. Tylko profesjonaliści w tej sprawie będą mogli odblokować kajdankach BRS-2, ponieważ zablokować ich struktura jest szczególnie skomplikowana. Pokrewny sposób opisano powyżej.

Jak otworzyć kajdanki bez klucza? rzeczywiste problemy

Co do zasady, w procesie pozbycia kajdankach istnieją problemy związane z niemożnością znalezienia niezbędnych funkcji lub odwołania dziurka wewnątrz. Ważne jest, aby pamiętać, że ten ostatni nie ma znaczenia dla modelu BRS-2, ponieważ jest wyposażony w tego typu przekrojowego.

Ponadto istnieje SPU mankiety, cechą, która służy jako sztywne sprzęgło (to nie ma w łańcuchu pomiędzy bransoletki). W tym przypadku, właściciel rękach w krótkim czasie stać się zdrętwiały i boli źle z powodu ich ograniczonego ruchu. Tak więc, nawet konieczności trzymania klucza, to nie zawsze jest możliwe, aby otworzyć zamek. Jednym pocieszeniem tylko jedno: te kajdanki nie są szeroko znane w społeczności, prawdopodobnie z powodu ich ostatecznego okrucieństwa.

Na schemacie wzór otwór BFB zamek oznaczone czerwonego prostokąta, a kierunek uderzenia – zielone strzałki. Płyta, która powinna działać przez wyświetlenie czerwonego krótki wiersz. Kiedy będzie w miejsce oznaczonych liniami przerywanymi, zatrzask jest uważany za otwarty.

Podsumowując historię tak niezwykłe ważne jest, aby przypomnieć dość standardowy, ale tak skutecznym prawda: najlepsze kajdanki metoda izbavaleniya – nie je nosić.