754 Shares 6480 views

Povodochnitsa własne ręce. Jak povodochnitsu karmić swoje ręce?

Ptaki piórko stada razem. Poplavochniki, fideristy, inni przedstawiciele ogromnej armii wędkarzy z wielkiej odległości zawiadomienia że jego towarzysz ma poręczny organizer, który pozwala dołączyć przystawkę kolejności. Oryginalne, funkcjonalne povodochnitsa, wykonany własnymi rękami, będzie skodyfikować swoją „gospodarka rybacka” zaspokoi swoje potrzeby niestandardowych rozwiązań codziennych problemów.

sami projektanci

Wędkowanie – delikatna sprawa. W nim nie ma drobiazgi. Grubość żyłki, wielkość haka, długość smyczy, zdolność do szybkiego zastąpienia go, jeśli to konieczne – wszystko ważne. Wielu doświadczonych badacze wodzie pola znają wiele sposobów korzystania z szuflady, pudełka i inne przedmioty wyposażone w przedziałach, aby wygodne przechowywanie na smyczy.

Povodochnitsa własne ręce mogą być dość łatwo. Zajmując tego rodzaju pracy, ty – siebie „dyrektor”: inżynier, projektant, tester. Wyrób może być poprawiony i zmodyfikowany. Można trzymać smycz na kołki, które zajmą połowę sklepu.

Druga część pojemnika nadaje się do utrzymania koniecznej, ważnym narzędziem, na przykład haki do podnoszenia pętli i ich dzianie. Povodochnitsa, wykonany własnymi rękami, o takiej samej pojemności jak w fabryce, może być łatwiejsze. I jest to długa podróż za leszcz, karp, karp – to duży plus.

Materiały i narzędzia detalu

Jak povodochnitsu własnych rąk, wyjaśniamy w pierwszej metodzie. Nazywamy produkt „Visit” (w podstawowych przedmiotów). Koleżanki wędkarze, w razie potrzeby, mogą uczynić swoje górników ładny i użyteczny prezent. Będą docenić prawdziwy wgląd w temacie i zachwyci rodziny doskonałą połowów.

Jak jesteś taki povodochnitsa na smyczy? Ich własne ręce, aby ułatwić. Trzymać się z następujących elementów:

Zastrzeżenia patentowe 1. Pokrywa z tworzywa sztucznego z pojemnikiem z sera (np „Viola”). Z nim można zrobić „grzebień” na smyczy.

2. podkładka pod mysz. Jest miękka, jest to wygodne ciężko pracować haki.

3. Klej, obcinacz do paznokci (odcina elegancję – przede wszystkim). Odpowiedni klej „Moment” uniwersalne (super glue nie bierze, to niszczy materiału mat).

4. Vizitnitsa prostokątny twarda.

5. Linijka i papeterii nóż do cięcia i przycinania.

6. Zapalniczka (w razie potrzeby w występy krawędziowe oplavit sztucznego plastrów).

Krok po kroku

1. Z pamięci mini-reklamy z nożyczkami lub nożem ostrożnie usuń wszystkie strony z komórkami, z wyjątkiem pierwszego i ostatniego. stanowią one warstwę pomiędzy komorą główną. Kieszenie w podszewce dobrego wykorzystania do przechowywania pakietów haków i innych „małych rzeczy”.

2. Zaznaczyć pokrywa z serem i odciąć nierówności (zwykle miejsca na obwodzie wgłębień początkowo pozwalających pojemnik szczelnie zamknąć). Povodnitsa ich ręce (zębate części) mają być utworzone w tym przypadku od niego. W plastikowej obudowie wynikające (nie powinna być większa niż szerokość podstawy) do cięcia „grzebień” (około 12-14 zębów na krawędzi). Ostre krawędzie występów oplavit nieco jaśniejsze (w celu uniknięcia uszkodzenia działania linią). Materiał na "grzebień" – Fancy box (Wybierz test).

3. karty (wewnątrz) piśmienne dokładne nacięcie nożem lub nożyczek. Od krawędzi do odwrotu co najmniej połowę do dwóch centymetrów (przed cięciem, pomyśl prawego wcięcia na „terenie”). W wyniku „kieszeni” powinna zawierać „grzebień” – jest to niezbędne do przyklejania zęby górnej (są nawinięte smycze).

4. Mouse Pad pokroić w ćwiartki. Dwa kawałki użyte w przechowywaniu Technologia: jeden musi być umieszczone na powierzchni organizator przeciwnych grzebieni (włożonej w drugiej formie do innego otzerkalennom „crust” wizytówki). Przypominamy o nie kleju „super”, a następnie na dywanie będzie nic.

Fideristy, kim oni są?

Wszyscy, którzy są w temacie, można pominąć ten akapit, ale początkujący będzie interesujące zobaczyć, kto fideristy. To rybacy, ale nie zawsze, ale z „nastawienia Overseas”. Łapią leszcz, ryby i karpia na podajniku – English Donk. Ten „sztuczki” składa się z 4 części: pierwszą – bardzo pręt (PIN teleskopowy); drugi – cienki wierzchołek: jest ona włożona do „teleskopu”, szybko reaguje na ugryzienie przez to łatwo ocenić, co dzieje się „pod wodą”; Kołowrotek – trzeci; czwarty – akcesoria.

Przy wyborze osioł, co do zasady, główną uwagę przywiązuje się do takich czynników jak długość i moc. Następnie ocenia strukturę prętową, materiał, z którego jest wykonany, małych części (hardware). Ale tu pręt jest wybrany. Nadszedł czas, aby przejść do następnego kroku. Povodochnitsa (wykonany własnymi rękami – zwłaszcza) – jest dobrze! Co może być gorsze dla rybaka, kiedy podczas przerwy ukąsić haku, a minutach spędzonych na drutach, stwarzają ryzyko cierpieć kompletne fiasko ryby. Povodochnitsa do podajnika, własnymi rękami do zrobienia, że nie jest tak trudne, ma swoje własne cechy konstrukcyjne.

Korek i pianka

1. "Mini". Base – wina korka, umieścić na klej, nakłuwa podstaw przez kilka wykałaczek (od 5 do 10, w zależności od rozmiaru). Pięć minut – i gotowe! Nie zajmuje dużo miejsca, jest łatwy do transportowania. To jest plus. Ale nie jest to wada: jeśli kołowrotek często odwijania, korek kruszy.

2. "Foam". Mark gęsty materiał (taki, który jest używany do pakowania mebli, w których występuje obciążenie, takie jak podłokietniki). Odcięty fragment noża w kształcie prostokąta (rozmiar – ewentualnie, na przykład, 13h10h3). W „bar”, aby przenieść żądaną liczbę wykałaczkami. Obliczenie jest prosta jeden kołek – 1 ołowiu. Pracować przez 10-15 minut, potrwa kilka sezonów. W celu utrzymania szybkiego povodnitsa pogorszenie, wykonany własnymi rękami, należy „podróżować” w stałej opakowań (pudełka) lub w plastikowym worku.

Ponieważ rury żelaza

Metoda 3 – "rura". Potrzebujemy przycinanie netolstym metal z którym „doplastikovoe” zainstalowanej sieci kanalizacyjnej. Coat "żelaznej" (30h5 cm) pianka termoizolacyjna (lub specjalne pianka). Jako „pin”, by użyć krawiec szycie piłkę (w tempie 20-30 smyczy). Jeśli poberete „Cover” (wtyczka), rura może być pakowane do ostatniego szczegółu (w probówce łatwo wprowadzić pływaków). Wady kręte uszkodzonych igieł zdarzyć spadać. Ale nic nie jest wieczne. Ten povodochnitsa własnych rąk (pokazano zdjęcie powyżej) odbywa się dość szybko – przez 20-30 minut.

Istnieje wiele sposobów, aby przechowywanie lasach: z książek, zeszytów, napęd DVD-ROM. Ale to jest bardziej pracochłonna praca przy użyciu wiertarki i inne narzędzia. Jeśli majstrować półtorej godziny, są dość łatwe przystosowanie 50-100 smycze. Wiele odcinków mieć możliwość podpisania długości. To sprawia, że organizator rybołówstwo jest bardzo wygodne: smycz, aby uzyskać łatwo. Tak więc cel uświęca środki. Povodochnitsa do podajnika, wykonany własnymi rękami – to świetnie.