618 Shares 4521 views

Film „znieczulenie” – opinie. Aktorzy filmu „znieczulenia”

Los nie zawsze jest fair w stosunku do dobrych ludzi , a często wysyła im gehenny. „Znieczulenie” – film, którego zawartość będzie zainteresowanie widzów, którzy lubią ciekawą fabułę i nieprzewidywalne zakończenie. Myślę, czy lekarzy, że ich pacjenci podczas operacji może obudziłeś? Wyobraź sobie swoją pokerową twarz, gdy pacjent nagle otwiera oczy i powiedział, że słyszał ich bezwstydne rozmowy. świadomość znieczulenia – nie jest mitem lub przesadne uczucia eksploatowane; Prawdopodobnie większość ludzi wolałaby umrzeć, ale nie czują się te bóle piekła …

Film „znieczulenie”: opis rozwoju fabuły

Na młodego milionera Clay Berefsorda ma to wszystko: ciekawą pracę, dziewczynę i opiekuńczą matką. Słabe słabe serce – jedyną rzeczą, która sprawia, że różni się od normalnych ludzi. Wraz ze swoim ukochanym Sam chłopiec jest w ciągłym poszukiwaniu ciała, ale ze względu na rzadką grupą krwi operacji trwale przeniesiony. Matka bohatera martwi się o zdrowie syna i prosi go, aby skorzystać z usług znanego chirurga, w których ręce odwiedziło serca więcej niż jednego prezydenta. Przekonany, młody człowiek twierdzi, że operacja prowadzona przez swojego przyjaciela Jacka, ale bardzo źle … Lekarze i kliniki dziewczyną Clay są spiskowcy, którzy chcą zabić milionera i wykorzystać jego własności. W stanie świadomości znieczulenie poruszanych słyszy i rozumie, jak źle o ludziach, droga do niego.

Cudowna ucieczka i odpłata

Kochająca matka zawsze ma przeczucie niebezpieczeństwa, które zagraża jej dziecka. Lily Beresford natychmiast podejrzewa coś było nie tak, gdy jej syn odmówił wybitnych usług chirurga i wolą, że operacja miała osobę z powodu których kilka missteps medycznych. Lekarze celowo zabić gliny i jego matka zgłosiła, że ciało młodego mężczyzny rzekomo nie miała serca cudzej. Zdesperowana kobieta biorąc śmiertelną dawkę leków i poświęca się, by ratować syna. W podświadomości stanu Lily i gliny spotykają się ze sobą po raz ostatni. Młody milioner nie widzi żadnego powodu, aby dalej żyć, lecz otrzymuje dar macierzyństwa. Przybywający policjanci aresztowali Sama i lekarzy, a Clay wychodzi znieczulenia.

Ujemny znak Dzhessiki Alby

Początkowo skromna dziewczyna, Sam nie powoduje zainteresowanie wśród publiczności. Przez długi czas, czekając na prawdziwe, gdy Clay się jej ofertę. Ceremonia ślubna odbywa się w nocy, spontanicznie i bez żadnych dodatkowych ludzi. Następnego dnia, Clay musiałby odłożyć znieczuleniu ogólnym. Movie (Trailer) opowiada o tym, jak testy będą podlegać pacjenta, ale publiczność nie wie o zdradę ukochanej, który przez kilka dni, zanim stał się jego żona.

Sam zaczyna działać razem z przekupionych lekarzy. W szpitalu odkrywa jeden z pracowników – okazuje się, że Dzhessiki Alby postać zna zespół placówek medycznych, więc jest łatwy do przeprowadzenia jego zło plan: do zabicia męża i objęcia w posiadanie jego wielomilionowe fortuny.

obsada

Na temat roli bohaterów twierdził Dzhared Leto i Keyt Bosvort, ale Hayden Christensen i przesłuchanie Dzhessika Alba jest tak genialnie wykonany obraz z gliny i Sam, że reżyser chciał skupić były te podmioty. film „znieczulenie” stał się trudnym wyzwaniem dla całej załogi, ale wysokiej jakości pracy i umiejętności zawodowych artystów wpływ na wynik – obraz przekroczyła wszelkie oczekiwania publiczności.

Hayden Christensen wystąpił w prawie dwudziestu filmach, ale otrzymała uznanie na całym świecie z roli Anakina Skywalkera w trylogii „Gwiezdnych Wojen”. Po debiucie w reklamie syropu na kaszel-letni chłopiec podejmowania sposób niezależny. Pomimo niewątpliwego talentu Christensen i pochwalił jego pracę publiczność, ma żaden z „Oscar”. W 2008 roku aktor został nominowany do anty-nagrody „Razzie” za film „znieczulenia”. Widzowie gości, którzy byli zachwyceni jej wybitnych gier były jednak daleko od opinii krytyków. Na szczęście, właściciel niesławnej nagrody był kolejnym aktorem.

Dzhessika Alba na równi z jego współ-gwiazdą rozpoczęła karierę jako dziecko. Naturalny urok pomógł jej wiele razy, aby konkurować z najseksowniejszych piękności w Hollywood. Szczery role w filmach powodować mieszane oceny jej talentu z krytyków, dla których zostało nominowanych Jessica kilkakrotnie anty-nagrody. Obecnie aktorka z powodzeniem zajmuje się miłości i polityce.

Premiera filmu i kinosbory

„Znieczulenie” – jak dotąd jedynym praca reżyserii Dzhobi Harolda, w którą zainwestował wiele wysiłku. Premiera odbyła się 30 listopada 2007 roku, ale w Rosji rozpoczęła się oficjalna wynajem sześć tygodni później. Obraz zainwestowano 8,6 mln dolarów, który opłacił cztery – zbieranie na całym świecie wyniosła 33 milionów. Thriller, dramat i mistyka – trzy z gatunku, który został zaakceptowany do filmu „znieczulenia”. Widzowie gości po obejrzeniu obrazy były w większości pozytywne, ale nie docenić wyszukanych kadrów, które operację serca, biorąc pod uwagę te sceny zbyt szczery.

Za co film może otrzymać anty-nagrody

Nagroda „Złota Malina” przyznawana jest corocznie za najgorszy obraz. Zwycięzcą jest określana przez anonimowego głosowania jury 12 krajach na świecie. W 2008 roku, dwa plastikowe figurki malin mógł dostać filmu „Anesthesia”. Widzowie gości po premierze były tak entuzjastyczne, że obraz byłby godnym zwycięzcą „Oscar”, ale krytycy, że to trzeba wspomnieć złą obsadę, w szczególności głównych bohaterów.

Dzhessika Alba ryzykował tylko dwa anty-nagroda – dla „Najgorsza aktorka” i „najgorszą parę ekranu” z Hayden Christensen. Jako dla aktorki, ze względu na jego kilku czołowych nagród, ale z „Złota Malina” nie mogła się wydostać. Nagroda „Najgorsza aktorka drugoplanowa” przyznano jej za rolę w filmie „Maczeta”, „Morderca we mnie”, „Walentynki”, „Poznaj moich rodziców 2”.

świadomość znieczulenia i znieczulenia ogólnego złego

Głównym celem znieczulenia ogólnego jest to, że pacjent jest na stole operacyjnym czuł żadnego bólu w ogóle. Po znieczuleniu człowiek może realizować bóle mięśni, zawroty głowy, halucynacje, wymioty. Ciężkie postacie powikłań są znacznie mniej powszechne, ale nietolerancja na leki mogą wpływać na system sercowo-naczyniowego i nerwowego.

Znieczulenie ogólne czyni go bezboleśnie przenieść nawet najbardziej skomplikowaną operację, ale konieczne jest, aby zawsze iść do tego ryzyka? Podczas Wielkiej Wojny Ojczyźnianej chirurgów operowanych rannych żołnierzy tuż nad brzegiem, zwilża rany wódki, co dowodzi, że ludzka odporność na fizycznym torturom. Po powikłań znieczulenia u ludzkiego zdrowia są oczywiste, ale nie u wszystkich pacjentów udaje się przechytrzyć ból. świadoma narkoza – stan, w którym człowiek czuje, słyszy i rozumie wszystko. Pacjent stara się radzić sobie z bólem i przetrwa powodzeniem przeniesienie operacji, ale reszta jego życia może cierpieć na zaburzenia psychiczne.

film „znieczulenie” (2007): nazwa tajemnicy

Filmy zagraniczne prędzej czy później pojawi się w kinach w Rosji, a tym bardziej kuszące przyczepą a sama historia, którą widzowie znają długo przed premierą, tym szybciej specjaliści starają się wykonać tłumaczenie wysokiej jakości. Często podczas nazw dźwiękowych z głównych bohaterów są zmieniane według uznania nakładających aktorów. Pierwsze sekundy filmu „znieczulenia” przed publicznością pojawia się słowo „Awake”, który jest oryginalna nazwa dramatu. Reżyser i scenarzysta Dzhobi Harold nazwał obraz „The Awakening” to nie przypadek, ale historia była tak nieprzewidywalna, intrygująca i wciągająca, że publiczność będzie musiał natychmiast domyślił cudowne zbawienie bohatera.

Rosyjska wersja tłumaczenia jest również podany powód: według statystyk, ponad 21 milionów pacjentów rocznie poddawane znieczulenia ogólnego, a 30 tysięcy z nich, choć i położyć się spać, ale słyszą wszystko. Znieczulenie świadomość – nie jest to niedopatrzenie lekarzy i reakcji organizmu na lek. Choć bilans życia, osoba nie może przenieść swoje ciało – to po prostu czuje się jak zimny skalpela mistrzowska pokrojone swoje ciało. Tytuł „znieczulenie” autorów tłumaczeń chciałby ujawnić negatywne strony znieczuleniu ogólnym i intryg publiczności.

Dzhobi Harold poświęca się w imię sukcesu filmu

Zawsze jest dobry dyrektor poczuje losy swego bohatera. W przypadku korzystania z osobistego doświadczenia podczas kręcenia filmu, aktorstwo jest bardziej doskonały i wiarygodny. Badanie materiałów może trwać tygodnie, miesiące, lata – ale nie jest to konieczne do przyszłego sukcesu na zdjęciu? Ekipa filmowa i Dzhobi Harold długi czas spędzony w szpitalu, zanim film „znieczulenia”. Opinie były entuzjastyczne widzów najlepsza nagroda za pracę reżysera.

Filmowcy konsultowane z lekarzami, a nawet uczestniczyli w operacji na przeszczep serca, chcąc dokładnie zbadać problem, chcą być wyświetlane na taśmie. Dyrektor Dzhobi Harold doświadczył znieczulenia ogólnego i dzielone w rozmowie z własnych wrażeń. Przez kilka godzin, czuł ból nie do zniesienia, a pocieszał się ze wspomnieniami bliskich. Osobiste doświadczenie usunie świetny film „Anesthesia”, którego fabuła jest po prostu niesamowite.