479 Shares 6843 views

Jak zrobić „Lego” cukierki samodzielnie?

„Lego” – dobrze znany projektant dzieci. Dzięki niemu można zrobić cokolwiek chcesz, w tym statków i domów, straży pożarnej i pojazdów. Jeśli jednak pokazać trochę wyobraźni, niektórzy z najzdolniejszych i jednostki mobilne mogą produkować niezwykłe przedmioty do wystroju domu. Na przykład, dzisiaj będziemy rozmawiać o tym, jak zrobić „Lego” candy.

Dokonywanie platformę bazową

Przed przystąpieniem do realizacji planowanych trzeba przygotować stanowisko pracy i zrobić coś w rodzaju platformy bazowych. Jego wielkość powinna wynosić około 12×10. Kolor w tym samym czasie nie ma znaczenia. Będziemy wybierać czarny.

W następnym kroku, weź cienką czapkę, zaprojektowany przez dokładnie 5 wybrzuszeń na platformie. Umieścić go w drugim rzędzie pionowym, wstępnie zliczania 5 wypukłe kropki poniżej. Przed dokonaniem od „Lego” cukierki, weź dwa żetony dopasować poprzedni Figura. Muszą być zaprojektowane dla pojedynczego wypukłości. zabezpieczyć one również szczyt w pionie. Pod nimi ustalenia długiego płaską część o innym kolorze, przeznaczone do 6 wybrzuszeń. W rezultacie, aż na środku platformy jest jednym pół wypełnione części płaskich. Pozostają odkryte tylko dwa pola na każdej stronie.

„Lego”: jak zrobić cukierki z projektantem dzieci

Następnym krokiem jest umieszczenie jakiś długi płaski, krótki i plac w dolnych częściach pierwszej połowie peronu. Kiedy jest pełna, przystąpić do budowy drugiego rzędu produktu.

Kolejne części warstw z wypukłości ponownie umieszczony na wierzchu poprzedniej. Dla wygody, korzystanie z części o różnych kolorach. Przed dokonaniem od „Lego” cukierki, trzeba zbudować rodzaj domek dla lalek. Wyprostowany piętro po piętrze i przypisane do każdej z warstw w innym kolorze.

W końcu trzeba mieć piękny dom z płaskim dachem, przycisk specjalnej „tajne”, małym oknem i drobnego okonia. Umieścić w małym domku małe okrągłe cukierki, kliknij na „tajnego klucza”, a jeśli wykonano prawidłowo, są one rozwijane w swoje ręce.

Teraz, gdy wiesz, jak zrobić „Lego” cukierki!