289 Shares 4678 views

Podobnie jak w „Classmates”, aby wysłać zdjęcie w wiadomości. Jak udostępnić zdjęcie lub wysłać pocztówkę. Dajemy dobre rady

Gdy społecznościowy „odnoklassniki” właśnie pojawił się i zaczął swoją pracę, wszystkie usługi i funkcje w niej są bezpłatne. Jednak w miarę upływu czasu, sytuacja się zmieniła. Teraz, w celu wykonania pewnych czynności w danym miejscu, powinny być gotowe za nie zapłacić. Cóż, w naszym trudny czas, aby przeżyć nie jest łatwe, trzeba znaleźć sposoby, aby zarabiać pieniądze, i popularne sieci społecznej mógł wymyślić nic lepszego niż wprowadzenie płatnych usług. Niestety, niektórzy użytkownicy (szczególnie dla początkujących) nie są ich świadomi, dzięki którym wiele pytań. Najczęstszym jest w „Classmates”, aby wysłać zdjęcie w wiadomości. Jest to możliwe i jak to zrobić, dowiesz się czytając artykuł.

Zgodnie z literą prawa

Natychmiast cię rozczarować: wystarczy włożyć prywatną wiadomość dowolny obraz z Internetu nie będą działać. Powodem jest to, że jest co. Nie tak dawno temu, uchwalił ustawę „O ochronie praw autorskich.” Zgodnie z tym dokumentem użytkowania jakiegokolwiek dzieła chronionego prawem autorskim (który w tym wszystkie zdjęcia, zdjęcia z siecią światową) bez pisemnej zgody redakcji jest nieuprawnione działanie i podlega karze grzywny. Oczywiście, w wyniku licznych kopiowania obrazów do ich pierwotnego właściciela nie jest łatwe do znalezienia, ale strona „odnoklassniki” postanowił nie brać odpowiedzialności, tak aby przypadkowy nie angażuje się w postępowaniach sądowych w odniesieniu do obrazów / zdjęć zamieszczonych na tej witrynie z naruszeniem praw autorskich.

Czy to prawda, motywy, czy jest to tylko „inteligentne” ruch wykorzystać obrazów opłat nie jest znana. Ale faktem jest, że wszelkie zdjęcia wysłać w „Classmates” nie będą pracować za darmo.

Obrazki-emotikony w „Classmates”: sposoby dostawy

Co robić? Naprawdę nie sposób podzielić się z przyjacielem piękny obraz nie istnieje? Dlatego, że są. Zaczynamy z uśmiechami.

Płacić czy nie?

Emotikony – jest prosty i przyjemny sposób przekazać uczucia do kogoś, kto jest po drugiej stronie ekranu. Każdy społecznościowy ma taką możliwość, gdyż ich znaczenie jest komunikacja między ludźmi. I jaśniejsze, bardziej interesujące jest to, tym lepiej. Oraz w „Classmates”, aby wysłać zdjęcie w wiadomości w formie bu? Są dwie opcje – płatnych i darmowych. Jeśli nie chcesz wydawać pieniędzy, będziesz musiał zadowolić się małym zestawem 50 dość prymitywnych obrazków. Nie były one na tyle? Uprzejmie zapłacić 140 rubli – i dostać więcej (czyli 175) różnych emotikonów. Są one dostępne przez ograniczony czas: 45 dni będzie musiał zapłacić lub ponownie odmówić usługi.

Opcja dla kreacji

Nawiasem mówiąc, niektóre twórcze ludzie zorientowali się, jak „Koledzy”, aby wysłać zdjęcie w wiadomości, jeżeli jest bezpłatny zestaw brakuje. Zaczęli rysować uśmiechy. Można to zrobić za pomocą klawiatury. Spróbuj, trzeba tylko trochę wyobraźni. Jeśli nie brakuje pomysłów, a następnie dołączyć do grup tematycznych w sieci społecznych i zainspirować nią.

Jak udostępniać zdjęcia znajomych?

Ale uśmiechy – to nie wszystko, co lubi dzielić użytkowników. Większość z wielu zainteresowany innym pytaniem: „Jak mogę wysłać zdjęcie w” Classmates Wystarczy dołączyć go do wiadomości nie dostał znowu „?”. Ale można zrobić to inaczej.

Jeśli chcesz podzielić się ze sobą swoje osobiste zdjęcia, wstępnie go dodać do albumu na swojej stronie. Po tym, zdjęcie będzie mieć łącza. Należy skopiować i wkleić do pola dla zestawu stanowisk. Człowiek otrzymał list od Ciebie w „Classmates” będzie w stanie łatwo przejść do linku i zobacz żądane zdjęcie. Metoda łatwa, a co najważniejsze, za darmo.

Druga opcja, jak wysłać zdjęcie w „Classmates”, jest następująca. Najpierw trzeba pobrać żądane zdjęcie lub zdjęcia w albumie motywu na swojej stronie, a następnie zaznacz go na swoich znajomych / przyjaciół. Podczas przeglądania przesłanego obrazu po jego lewej stronie, aby zobaczyć „przyjaciół zauważył” klikając na niego, można dodać linki do właściwych ludzi. ujrzą obraz w paszy Wiadomości, jak również na swoją stronę w osobnym albumie.

Kartki: wyślij darmo

Co o kartach urodzin, Nowego Roku i innych świąt? Jak wysłać zdjęcia do „Classmates” wolnego dla celów gratulując swojego przyjaciela? Oto kilka opcji.

Pierwszy – aby pobrać wybraną kartę do forum. Wstępnie zlokalizować stronę internetową z bezpłatnym obrazka: obok każdego obrazu widać embed – skopiuj go. Teraz przejdź do innej strony, w „Dodaj komentarz”, wstawić odpowiedni kod. Po kliknięciu przycisku „Wyślij”, widać zamiast kodu wybrane karty. Będzie ona dostępna dla wszystkich użytkowników przybywających do strony swojego przyjaciela, ale wyśle je za darmo.

Drugi – do skorzystania z darmowych aplikacji. Spójrz na „Gry” Menu Lista zastosowań z życzeniami. Z reguły, które oferują szereg płatnych i bezpłatnych zdjęć. Wybierz żądaną opcję i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby opravte pocztówkę do znajomego. Zobacz potrafi, wchodząc w tej aplikacji.

Reasumując

Jak widać, możliwość wysyłania zdjęć w sieci społecznej „kolegów” są ograniczone. Ale nadal tam są. Mamy nadzieję, że oferowany wskazówki, jak „Koledzy”, aby wysłać zdjęcie w wiadomości w aplikacji lub na forum pomogą uatrakcyjnić komunikację ze znajomymi, bez korzystania z dodatkowych usług.