475 Shares 6419 views

Symulator do szyi: Zalecenia dotyczące wyboru i stosowania

Aby być atrakcyjnym i ciało ulga potrzebuje regularnych ćwiczeń, podczas których należy zwrócić uwagę, aby przy opracowywaniu wszystkich grup mięśniowych. Zwłaszcza dla kobiet, które chcą jak najdłużej zachować młody, ona opracowała unikalny symulator do szyi, co pozwala nie tylko do budowania mięśni, ale także, aby szybko pozbyć się podwójnego podbródka.

gatunki urządzenie

W rejonie szyjki macicy znajduje się około piętnaście mięśnie, z których każdy potrzebuje własnego podejścia do treningu. Dlatego wiele różnych modeli pojazdów, przyczyniając się do rozwoju tej grupy mięśni wydany dzisiaj. Najbardziej popularny jest uważany za ćwicząca wiosna na szyi, pozwala na wykonywanie ruchów naciskać brodą. Urządzenie jest wyposażone w zestaw sprężyn o różnym stopniu skręcenia. Przy wyborze takiego symulatora należy zwrócić szczególną uwagę na materiał, z którego wykonane jego sprawy. Musi być trwały i nie mają widocznych uszkodzeń.

Po drugie, nie mniej popularny model jest uważany elastyczny zespół, który jest noszony na głowie i pomaga rozwijać mięśnie twarzy i szyi. To proste ćwiczenie na szyi. Jego własne ręce mogą dokonać każda osoba bez specjalnych umiejętności. Przy zakupie tego urządzenia zaleca się, aby zwrócić uwagę na materiał, z którego wykonany zespół. Jednym z najwyższej jakości jest opcja z prawdziwej skóry. Jednakże, to ma jedną wadę: materiał oczytany pogorszeniu w czasie. Dlatego wielu ekspertów zaleca, aby wybrać bardziej wytrzymałe syntetyczne analogi.

Następujące wspólne model sztywny szelki z obciążeniem zawieszone na nim. Opcja ta jest szczególnie popytu wśród męskiej populacji i jest idealny do szybkiego budowania mięśni. W trakcie jego wyboru, koniecznie zapoznaj się z wygody i niezawodności mocowania.

Ten symulator jest przeciwwskazany u szyi?

Pomimo faktu, że badania z tego instrumentu ma silne działanie lecznicze, istnieje szereg warunków, w których nie jest konieczne do korzystania z tego urządzenia. Odnosi się to przede wszystkim do osób cierpiących na tzw krystalicznie choroby. Zabrania się korzystania z symulatora do szyi dla tych, którzy ponieśli ciężką chorobą zapalną organizmu. Ponadto, eksperci radzą, aby powstrzymywać się od szkolenia z tego urządzenia u pacjentów z przebytym urazie są, taki czy inny sposób związane z skręconą więzadeł otaczających kręgosłup. Wszystkie inne takie szkolenie nie przynosi nic oprócz dobra.

Wskazówki dotyczące wyboru i korzystania z symulatora

Aby dokonać właściwego wyboru, a także w krótkim czasie osiągnąć wymierne rezultaty, przy zakupie urządzenia należy przestrzegać kilku prostych zasad. Przede wszystkim, do nabycia takich symulatorów powinny być wyłącznie w specjalistycznych sklepach, które mogą zapewnić gwarancję jakości oferowanych towarów. Podczas szkolenia trzeba unikać silnego wzrostu. Nie zapominaj, że nadmierny zapał mogą spowodować uszkodzenie mięśni. Wskazane jest, aby rozpocząć trening z minimalnym obciążeniu, stopniowo je zwiększając. Ćwiczenia powinny być regularne. Jedna lekcja nie powinna przekraczać dziesięciu minut. Należy pamiętać, że należy skupić się na wszystkich grup mięśni. W przeciwnym razie istnieje ryzyko dostania nieskładny rozwinięte ciało.

Jak korzystać z różnych symulatorach?

Dla klas ze sztywnym uprzęży z obciążeniem niezbędnym siedzieć na ławce, lekko przechylając ciało do przodu. Przybysze w procesie szkolenia trzeba się upewnić, że obciążenie jest dotykając podłogi. Po zrobieniu wygodną pozycję, można zacząć się podnieść i opuścić głowę. Podnoszenia obciążenia odbywa się za pomocą napięcia mięśni szyi. W zbyt dużym obciążeniem, aby uniknąć ewentualnego uszkodzenia kręgosłupa Zabrania powiesić wiązkę.

Na zajęcia z elastycznego sanki trenera trzeba umieścić na głowie, mocno przykręcić kabel na paskach ściennych. Po tym następuje krok do tyłu, tak aby był częścią elastycznego napięcia i zacząć głowę przechyla się do przodu, obserwując swój podbródek dotknie klatki piersiowej. W tym przypadku wartość obciążenia jest bezpośrednio zależna od stopnia naprężenia kabla.

Symulator do szyi i podbródka: Opinie i zalety

Takie urządzenia mają szereg zalet. Przede wszystkim pozwalają one szybko pompować mięśnie szyi i pozbyć się podwójnego podbródka. Symulator do szyi, której opinie brzmią głównie w pozytywny sposób, pozwala bez operacji usunięcia zwiotczenie skóry i pojawił się na jej fałdach tłuszczu. Więc ludzie, którzy regularnie korzystają z tych urządzeń, rozmawiać o tym, jak udało im się wyciągnąć nawet owal twarzy. W opinii, wynik treningu staje się widoczny po kilku sesjach.