690 Shares 1692 views

Szybkie szarpnięcie Hyundai i35

Niedawno, na jesieni 2009 roku w niemieckim Salonu Samochodowego we Frankfurcie, świat został wprowadzony nowy model od Hyundaia – ix35, który stał się następcą A Tucson, zabierając wiele struktur i podzespołów. Podstawą do samochodu jest platforma «» Kia Sportage trzeciej generacji. Europejska wersja Hyundai ix35 produkowane na Słowacji, Kia Motors rośliny. Różni się ona od naszej zwykłej koreańskiej konstrukcji, która przyciąga wzrok na pierwszy rzut oka w tym samochodzie. Punktem kulminacyjnym zewnętrznej IX-35 został próg ochrony i drzwi wykonane z tworzywa sztucznego, wtapiająca w tylnym zderzaku. Eleganckie reflektory, pochyłe i pięknie obszyte obiektywem o lepsze oświetlenie wielokąta kratki, klapy bagażnika, kilka wycinków, mówić o wspaniałej pracy inżynierów i projektantów.

Wymiary i35 Hyundai FLAWLESS: 4,41m * 1,82 m przy wysokości 1,66 m przy rozstawie osi 2,64 m tak, że samochód wyposażony jest w koło zapasowe pełnej wielkości, nie dokatka .. Klienci będą mile zaskoczeni i bardziej przestronne wnętrze, które pomieści wygodnie pięciu pasażerów. Jego radykalnie nowe wnętrze pozostawia nikogo obojętnym: delikatnie wykonany panel centralny z ekranem dotykowym; Przeglądowy dachu; pełne podgrzewane fotele – nie tylko poduszki, ale również popiera; Specjalna konstrukcja pedału gazu, który ma maksymalną czułość podczas jazdy, jak również wiele innych małych „chip” oraz „Wash”.

Hyundai i35 – to crossover sport, który producenci wyposażają kilka silników wykonaniach: 2 litry benzyny 150 KM oraz dwa rodzaje turbo napędowego 136 KM i 184 KM tę samą objętość. Istnieją opcje z sześciobiegową automatyczną, jak również z manualną skrzynią biegów. „Comfort” komplet zawiera napęd na cztery koła, posiadające zdolność do blokowania 50 * 50. System bezpieczeństwa pojazdu jest warunkiem, który chroni go przed obracaniem, jak również system pozwalający utrzymać stałą minimalną prędkość na stromych zboczach lub pochylnie. W podstawowej wersji „Classic” oferowane benzyny tylko z napędem na przednie koła Hyundai I35. Wewnątrz, 6 poduszek powietrznych, które zawyżają przy najmniejszym wysiłku, aby zapobiec urazom, aktywne zagłówki, wzmocniona konstrukcja komórek bezpieczeństwo.

Nawet opcje z najmniejszej pojemności silnika wykazują doskonałe osiągi dzięki możliwości doskonałego momentu obrotowego przy niskich obrotach. Dość niezwykłe uczucie daje bardzo lekki układ kierowniczy, który ma moc elektryczną. Dla wygody pasażerów, producent Hyundai i35 oferuje kilka sposobów organizacji przestrzeni wewnętrznej kabiny.

W samochodach tej klasy jest coś, co zawsze będzie przyciągać kierowcom najbardziej zróżnicowane preferencje i kategorie. Podczas jazdy jest zawsze przyjemność, gdy jesteś „góruje nad” resztą ruchu (ciężarówki nie liczą). Wyjątkowe poczucie sprawnego funkcjonowania, łatwe w obsłudze i wygoda sprawiają, że Hyundai i35 poważnego konkurenta w swojej klasie. I nie zawaham się nazwać go liderem, zwłaszcza w Rosji. I potwierdzić swoje osądy będę przynieść „mały” fakt. Koreański producent samochodów doprowadza się w Księdze Rekordów Guinnessa jako producenta, który zarządza dla niektórych dziesięciu lat, aby wypełnić świat z jego samochodów. A poza tym, do 2012 roku, Hyundai został uznany najlepsze samochody sprzedaży w Rosji.