370 Shares 2837 views

Dowiedz się, jak znaleźć osobę na zdjęciu

W filmach detektywistycznych często widzimy, jak policjanci przeprowadzone zdjęcia People Search. Ale takie działanie jest dostępna, gdy zwykły człowiek? Okazuje się, aby znaleźć przyjaciela fotografa.

Profesjonalne witryny do wyszukiwania obrazów, ale istnieją środki, które może przeprowadzić prosty wybór osób ze zdjęcia. Na przykład, usługi socjalne. „VKontakte” sieciowy jest zaprojektowany, aby szukać znajomych o swoich danych osobowych. Można jednak spróbować wybór użytkowników poprzez zdjęcia. Istnieją inne sposoby, aby znaleźć mężczyznę na zdjęciu.

Razem, uczmy się , jak znaleźć osobę na zdjęciu. Ale po pierwsze, trzeba pamiętać, że można znaleźć tylko obraz, który ma World Wide Web.

Jak przygotować zdjęcia Szukaj

Musisz mieć fotografię jakości, co wyraźnie widać wszystkie funkcje, a także inne szczegóły. Ten obraz powinien być skanowane i zapisywane na komputerze, a następnie przesłać ten sam obraz na dowolnej fotografii hostingu. Preparat jest zakończona. Teraz można znaleźć osobę z fotografii, albo przynajmniej spróbować to zrobić.

Szukamy dla przyjaciela za pomocą usługi Google «wizerunek”

Na pytanie, jak znaleźć osobę na zdjęciu, może odpowiedzieć wyszukiwarek Google i Yandex. Przyjrzyjmy się, jak one działają na podstawie „Google” systemu.

«Google-image” – specjalna wyszukiwarka obrazów. można jeździć nazwę lub opis fotografii, należy użyć wyszukiwania głosowego, a nawet dodać do gotowego obrazu w polu wyszukiwania.

Rozważmy wyszukiwania w gotowych obrazów. Dodaj zdjęcia do „Google” może być na cztery różne sposoby:

  1. Dodaj zdjęcia z komputera.
  2. Określ adres obrazu na komputerze.
  3. Przesłać obraz do hostingu zdjęć, a następnie wprowadź adres zdjęcie w wyszukiwarce «Google-obrazów„.
  4. Dodaj do swojej przeglądarki specjalną aplikację, która pozwala na wyszukiwanie obrazów. Na przykład, w „Google Chrome” jest aplikacja Wyszukiwanie obrazem w Google. Jak to programm? Po najechaniu myszką nad każdym obrazem w Internecie, nie będzie etykieta, aby przejść do wyszukiwarki „Google”.

przedstawiony zostanie wiele obrazów pasujących wyników wyszukiwania. Będzie wybrać tylko odpowiednią fotografię. Należy pamiętać, że „Yandex-picture” działa podobnie jak jego kolegów!

Znajdź osoby przez zdjęcia na stronie internetowej Tineye.com

Dowiedz się, jak znaleźć osobę na zdjęciu, aby pomóc specjalnej stronie Tineye.com. Można również pobrać specjalnie spreparowanego obrazu lub podaj adres na Twój ulubiony hosting dla zdjęć. Usługa ta nie jest w stanie określić lokalizację znajomych, ale miejsc, gdzie znajduje się zdjęcie, nie będą wydawane. Być może, wyniki wyszukiwania będzie adres społecznego. Sieci, w którym znajduje się strona żądanej osoby.

Analog tej usługi jest miejsce Gazopa.com. Różnica polega na tym, że ten zasób pomaga znaleźć kopie zdjęć. Tineye.com patrząc na wszystkie obrazy lubisz usług. Obie usługi zapewniają wygodny rozszerzenie swojej przeglądarce.

Jak szukać przyjaciół „VKontakte” za pomocą zdjęcia

Szukaj ludzi z „VKontakte” mogą skorzystać z usługi Tofinder.ru, co daje również prawo ludzi z „VC” witryny. Ten zasób działa podobnie witryny Tineye.com.

W celu znalezienia osoby w społecznej. sieci, trzeba znać jej nazwę, ale także wysokiej jakości zdjęć. Jeżeli to wszystko masz, przejdź do „VKontakte” i użyć wyszukiwarki z „People”. Wpisz w wyszukiwarce społecznej. Sieć znane dane, a następnie rodzaj osób, które oceniły porównując je z istniejącymi zdjęcie.

Okazuje się, aby znaleźć człowieka „VKontakte” dla zdjęć, można skorzystać ze specjalnej funkcji, która jest dostępna w sieci! Aby to zrobić, przejdź do strony „VC”, a następnie przejdź do sekcji „Aktualności”. zakładka „Zdjęcia” Tutaj jest to konieczne do wyboru. Jeśli takiej pozycji nie, kliknij na znak plus znajduje się przed wszystkimi innymi pozycjami. Teraz wybierz „Zdjęcia” jest wyświetlana na liście, która się pojawi.

Wszakże „Szukaj” na zdjęciach powyżej kroki szukać linia powinna pojawić się z podpisem. Istnieje pięć funkcje wyszukiwania:

1. Wyszukaj opisem.

Wpisz nazwę, znak lub opis niezbędnego obrazu. Finder daje obrazy z odpowiednich tekstów. Należy pamiętać, że system jest w stanie odczytać napis na zdjęciu!

2. Szukaj z użyciem filtrów fotograficznych.

Na „VKontakte” posiada sześć filtrów, które mogą być postrzegane przez edycję zdjęć. wybierz rodzaj filtra, a następnie wpisz w wyszukiwarce następującymi symbolami: «Filtr: nazwa wybranego filtru„. Można również wprowadzić tekst przed tymi znakami.

3. Wyszukiwanie przy użyciu geolokalizacji.

Przejdź do zakładki „Szukaj”, a następnie wybrać przycisk „Location Services”. Wybierz lokalizację, w której istnieje podejrzenie swojego znajomego, a następnie nacisnąć przycisk „Wyszukaj w okolicy rekordów.” Teraz trzeba skopiować współrzędne do zaznaczenia w polu wyszukiwania, a następnie włóż je do wyszukiwarki na zdjęciach.

4. Szukaj z wyjątkiem zbędnych słów.

Wpisz w polu wyszukiwania opis do zdjęcia i wstawić znaki po „-isklyuchaemoe słowa -dr». Więc można zawęzić poszukiwania ludzi.

5. Znajdź podobne zdjęcia.

Załaduj przygotowaną zdjęcie na którykolwiek z jego albumów, a następnie skopiować ostatnie oznaki linki do przesłanego zdjęcia. Powinieneś otrzymać coś takiego: «foto-12345_6789». Włóż tej kombinacji w polu wyszukiwania, pisząc do niej «egzemplarzu:». Teraz w wynikach wyszukiwania pojawi się obrazy, które są podobne do Ciebie.

Użyj funkcji opisanych powyżej, z uwzględnieniem danych o osoby, które znasz.

Inne sposoby na znalezienie

Załóżmy, że młody człowiek spotkał się z panią na wakacje. Wracając do domu, odkrywa, że nic o tym nie wie pani. On ma tylko zdjęcie z nieznajomym. Facet postanowił znaleźć dziewczynę na zdjęciu. Potrafi wykorzystać metody wyszukiwania, które zostały wyróżnione powyżej. Ale można znaleźć pięknej pani, a inne metody:

  1. Skontaktuj się z programu „Wait For Me”, opisujący wszystkie okoliczności, w tym przypadku zakochany w tej dziewczynie.
  2. Umieszczanie reklam w różnych usług społecznych. sieci i forach.
  3. Szukaj ludzi można również na stronach internetowych: Photodate.ru, Alipr.com, Picitup.com.

Oszukiwanie w internecie

Pragnienie, aby dowiedzieć się, jak znaleźć osobę na zdjęciu, czasami prowadzące do witryn-oszustów. Oferuje on znaleźć znanej osoby jak ty. Aby wyszukać, należy załadować swoje zdjęcie, a następnie potwierdź swoją decyzję z telefonem komórkowym.

Zamiast dostarczać obiecane usługi po prostu wypłacić pieniądze z konta z telefonu komórkowego. Teoretycznie możliwe jest obliczenie sprawcy przez jego adres IP, ale w praktyce każdy wykwalifikowany oszust może zmienić swój adres IP. Więc nie korzystać z tych zasobów.