426 Shares 1681 views

Jak włączyć lampę błyskową na „iPhone” podczas wywoływania systemu operacyjnego?

Nowo wybite właściciele „jabłko” smartfonów często zastanawiam się: „W jaki sposób mogę włączyć lampę błyskową na” iPhone „podczas rozmowy:” To będzie odpowiedzieć w tym krótkim artykule. I aby rozwiązać ten problem, tylko oprogramowanie systemowe zostaną wykorzystane, to znaczy na smartphone system operacyjny.


Na co może być wykorzystane?

Przed włączeniem lampy błyskowej na „iPhone”, gdy dzwoni lub odbierania wiadomości SMS lub MMS, niech sobie z tych przypadków, w których jest wygodny w użyciu. Twórcy tego urządzenia wskazuje, że funkcja ta jest skierowana przede wszystkim do osób z ubytkiem słuchu. W tym przypadku, przy tym ustawieniu urządzenie nie przegapisz ważnego połączenia lub wiadomości SMS. Z drugiej strony, to samo ustawienie wygodne, aby uaktywnić podczas ważnego spotkania. Ze względu na podświetlenie LED, a w tym przypadku zostaną pominięte ważnym połączenia. To samo odnosi się do kina, na przykład. Ta sama opcja umożliwia właścicielom smartfonów tego producenta, aby wyrazić swoją indywidualność. Po tym wszystkim, gadżety innych marek jest dość trudne do korzystania z systemu w ten sposób podkreślając kamerę główną devaysa.

Jakie urządzenia to działa?

Począwszy od „iPhone 4” lampa błyskowa może wykonać dwa zadania jednocześnie. Jeden standard – pomoc w uzyskaniu zdjęć w słabym świetle. W tym przypadku, niektóre dodatkowe manipulacje urządzenia nie trzeba wprowadzać. Drugi – to wskaźnik wydajność smartphone funkcji zdarzeń. I w tym przypadku konieczne jest dostosowanie parametrów gadżetu. To samo odnosi się do nowszych wersji smartphone „apple” firmy.

algorytm strojenia

Teraz przyjrzyjmy się, jak włączyć lampę błyskową na „iPhone” podczas wywoływania. Algorytm rozwiązania tego problemu jest następujący:

  • Aby włączyć i odblokowany smartphone znaleźć etykietę z napisem „Ustawienia”. Idziemy do niego.
  • Znaleźć pozycję „Main” z menu. Otwórz ją.
  • Następnie znajdź element oznaczony „Universal Access” i wejść do niego.
  • W kolejnym etapie, spośród pozycji podmenu, znajdziemy «LED – lampy błyskowej”. Domyślnie ten „suwak” znajduje się w skrajnej lewej, to opcja ta jest wyłączona. Aby aktywować tę opcję ustawia „suwaka” do prawej. W tym samym okręgu na nim powinien zmienić się na desce rozdzielczej.
  • Następnie należy zamknąć wszystkie okna, które były otwarte na zmianę ustawień smartfonu.

To w rzeczywistości, proces konfiguracji jest zakończona. Teraz musimy zatwierdzić zmiany.

inspekcja

Teraz będziemy rozumieć tak, aby błysk w „iPhone” na wcześniej określonych parametrów. To wystarczy, aby uzyskać połączenie przychodzące. Tj zadzwonić lub inny przyjaciel i poprosi, aby wybrać numer. Potem będziemy czekać aż pierścieniu wyboru i migające diody podświetlenia aparatu podczas odbierania połączenia przychodzącego. Podobnie sprawdzić migotania lampy błyskowej podczas odbierania wiadomości SMS lub MMS. Teraz, po wykonanych manipulacji, podświetlenie LED Aparat wykonuje dwie funkcje: pozwala na uzyskanie wysokiej jakości zdjęć w ciemności iw kombinacji jest wskaźnikiem przypadku smartfonów.

wyniki

W tym artykule opisano najbardziej powszechny sposób, aby rozwiązać taki problem, jak włączyć lampę błyskową na „iPhone” podczas wywoływania. Do jego realizacji nie musi być zainstalowany na smartfonie dodatkowego oprogramowania. Wystarczy odpowiednio zmienić gadżet, a dioda kamera zaczyna wykonywać dwie funkcje naraz. I nie ma nic szczególnie skomplikowane, a to zadanie może obsługiwać każdy właściciel takiego urządzenia.