156 Shares 5691 views

Filmy z Galustian: lista interesujących komedii

Michael Galustjan – to utalentowany aktor, producent i scenarzysta. Urodził się 25 października 1979. A jakie są znane filmy Galustian? Lista tych filmach, teraz rozważyć. Jesteśmy zwracając uwagę na taśmach, które są najbardziej interesujące.

„Najlepszy Film”

Jest to jeden z pierwszych filmów, w którym wystąpili aktora, oczywiście, po wystawie „Nasza Russia” i filmu „The Spanish voyage Stepanovich”. Film odtwarza Galustjan półki (tak, że nazwał go bohaterem). W filmie Vadim (główny bohater) dowodzi bogom, że wciąż zasługuje by żyć na ziemi. Próbuje przypomnieć sobie przynajmniej coś dobrego, ale coś nie jest możliwe. Jedyną rzeczą, jaką mógł, to rozśmieszyć Boga. I to nie jest tak źle.

„To dar od natury”

Kontynuując opisać filmów lista Galustian chcesz wypełnić inny zespół o nazwie „prezent z charakterem." Główną rolę w filmie odgrywa aktor komediowy. Nawiasem mówiąc, jest to również imię głównego bohatera jest Michael. Jest on zmuszony do pracy jako animator na imprezach dla dzieci w bardzo ciekawym stroju. W co? Michael – zabawa panda. Nie wszystko to jest dobrze, bo był już trzydzieści lat, a on mieszka na obrzeżach Moskwy w małym jednopokojowym mieszkaniu. Jak można sobie wyobrazić, nie wszystko działa dobrze z nim.

Ale pewnego dnia wszystko się zmienia, gdy jego nazwisko jest świętem dla syna oligarchy. Dziecko prosi Michała, aby pomóc przeprowadzić swój plan. Po tym, chłopiec i panda czeka na Zabawna przygoda, podczas której ciągle wpadają w dziwną sytuację.

„8 pierwszych randek”

W tej zabawnej komedii romantycznej odgrywa Galustjan Timur. Głównymi bohaterami są wiara i Nikita. Para małżeństwem od trzech lat. Ostatnio ciągle kłócą. Pośród najnowszej Wiary i Nikita dzielić kategorycznych poglądów na temat „dobrej żony” i „Idealny mąż”. Następnego dnia cud się zdarzy, budzą się ze swoich „połówek”. Nawiasem mówiąc, nowa małżonka Wiara staje Timur (Michael Galustjan). Nikita pojawia się również żona blondynka z pięknym biustem. Jest to, nawiasem mówiąc, jest także dobrym kucharzem. Timur, mąż nowego Wiery – bardzo opiekuńczy mąż, przedsiębiorca, który kupuje sobie rogaliki rano na śniadanie. Po te zmiany muszą zdecydować, z którym się zatrzymać – z idealnym lub z najbliższymi.

„Im więcej Carlson!”

W tym obrazie, Michael Galustjan – bohaterem. On odradza się w Carlson. Jest beztroski, niegrzeczny, samolubny mały słodki ząb, który często ucieka się do świata ludzkiego w celu igraszki i brykać. Bo w jego sercu wciąż jest prawdziwym dzieckiem, był tylko trzy stu lat.

Pewnego dnia starszy od swojego świata powierzył mu ważną misję. Nasz Carlson pomóc samotny chłopiec, którego rodzice zamierzają się rozwieść. To dziecko jest bardzo dobra, ale, niestety, nie ma przyjaciół, ale ma mnóstwo zabawek i wiele nowych fangled gadżetów. Nowy przyjaciel nazwie Carlson zmienia życie dzieci.

Ale nikt nie wierzy dziecka, pojawił się tak znajome. Wszyscy myślą, że Carlson – wytworem jego wyobraźni. Sytuacja jest skomplikowana, po zachowanie dziecka do psychologa szkolnego, wynająć opiekunkę i koledzy zaczynają z niego kpić. Tutaj Carlson powinien dokładnie przemyśleć i zrobić sobie prawo do decydowania o ujawnienie całej jego egzystencji, albo spokojnie obserwując, ukrywać.

inne filmy

Michael Galustjan wystąpiła również w takich filmach jak:

  • „Rzhev przed Napoleonem”.
  • "The Best Movie-2".
  • "The Nanny".
  • "Mamma Mia!".
  • „Nasha Russia. Jaja Fate „i inne.

wniosek

Teraz znasz dobre i ciekawe filmy Galustian listy dostarczonym je do Ciebie. Uwierz mi, obraz z tej humorystycznej aktora godne uwagi. Dlatego poświęć jedną lub dwie noce i oglądać filmy z Galustian, których lista jest przedstawiona w tym artykule.