643 Shares 1989 views

Evgeniya Ogurtsova – Biografia i życie osobiste

Jego wszechstronne umiejętności Eugene Ogurtsova odkryta jako dziecko. A dzisiaj z wielu tysięcy armię fanów, nigdy nie przestaje zadziwiać wszystkich z jego talentu. W polu widzenia społeczeństwa jest nawet zwykłe życie Żenia, jej namiętności, działania, relacje z innymi ludźmi.

dzieciństwo

29 marca 1989 – data urodzenia wykonawcy. Moscow City – miejsce jej urodzenia. Muzykowania Eugene Ogurtsova zaczęła bardzo wcześnie. W ciągu 3 lat grał na pianinie. Inicjatorami tych działań byli jej rodzice. Później zabrał córkę do szkoły muzycznej, gdzie kontynuował naukę gry na instrumencie. Śpiew, rysunek, taniec – dyscypliny, która musiała opanować podstawy, too. szkoła muzyczna Eugene ukończył z wyróżnieniem. Rodzice byli dumni z córką.

W gimnazjum uczyła się na „doskonałe” i bardzo łatwo. Egzaminy dla wszystkich przedmiotów szkolnych przeszedł student dziewczynka.

"Ranetki". Jak to wszystko się zaczęło

Oprócz zdolności muzycznych i akademickich Jewgienija Ogurtsov to wykazało, że ma talent organizacyjny. Gdy miała 16 lat, idea stworzenia rock band składający się z dziewczynami.

Do projektowania Eugene zaproszona jej koleżanki – Leroux Kozlov, Anya Rudnev, Natasha Shchelkovo. Helen Trietiakowskiej dołączyła grupa później.

Więc nie była grupa „Ranetki”, który następnie podbił publiczność swoim nietypowym składzie, repertuaru, młodości, talentu.

Pierwsze występy

Po pierwsze, należy umieścić zespół miał mały plac zabaw, kluby. Wentylatory wojsko składało się jedynie z przyjaciół i znajomych „podpuszczkowych”. Ale na swoich pierwszych wystąpień uczestników udało się naładować publiczności niespotykaną energię.

W koncercie, szczególnie przyciągnęły uwagę rudowłosą dziewczynę, która oddała do całego wykonywania utworów muzycznych. Klawiszowiec grupy – Evgeniya Ogurtsova – był nie tylko źródłem niewyczerpanej energii, ale nadal było „mózg” zespołu.

W 2006 i 2007 roku „Ranetki” głośno ogłosił swoje istnienie poprzez udział w najważniejszych festiwalach muzycznych. Potężny energii i napędu, który pochodził z wykonawców, publiczność zdumiony.

W tym czasie „Ranetki” zapoznał się i współpracować z popularnych grup muzycznych, „City 312”, „Roots”, „UmaTurman” i inne.

Liczba fanów grupy stale rośnie, ale spektakularny sukces z członków zespołu będzie wiedział później.

Szczyt popularności

Eugene Ogurtsova biografia, która jest ściśle związana z grupy uczestniczyli w torach nagrywających dla serii „Kadetstvo”. Widzowie bardzo lubią filmu i piosenki, które słychać było tam, stały się hitami. Miliony nastolatków próbowało nie przegapić jedną serię taśmy.

„Chłopcy-kadetów”, „To ona”, „Ranetki” – utwór, który stał się oryginalną kartę z grupy w 2008 roku. To właśnie w tym czasie szereg wyszedł na ekranach telewizyjnych.

Evgeniya Ogurtsova, Anya Rudnev, Natasha Shchelkova, Lera Kozlova Elena Tretyakova – wszyscy członkowie zespołu stał się ogromnie popularny. Wiedzieli i młodzież oraz osoby starsze i małe dzieci. Fani zainteresowani w historii zespołu, osobiste życie jego uczestników, ich plany na przyszłość.

Seria „Ranetki”

Biorąc pod uwagę okoliczności, „Kadetstvo” Twórcy projektu decydują się nakręcić nową serię o grupie „Ranetki”. Uczestnicy zostali poproszeni o zgłoszenie się i powiedzieć fanom prawdziwą historię powstania zespołu kreatywnego.

Seria została wydana w 2008 roku. „Ranetki” stał idoli milionów nastolatków z całego kraju.

twórcze życie

Teraz grupa istnieje, ale jego skład jest nieco zmieniony. Nastąpiła zmiana w życiu osobistym niektórych państw członkowskich. Pomimo tego, że dziewczynki nie zapomnieć o dobrej tradycji, która istnieje już od kilku lat.

Raz w roku, w dniu narodzin grupy „Ranetki” z pewnością się razem, aby dać koncert. A jej miejsce może być dowolny obszar: elitarnego klubu, mało znana kawiarnia, sala koncertowa w dużym mieście lub domu kultury w prowincjonalnej miejscowości. Najważniejsze – jest słuchać muzyki, która jest w stanie pobudzać każdego, kto słucha tego.

Od 2013 roku Eugene Ogurtsova postanowił uczynić program solowy. Po raz pierwszy publiczność usłyszała ją na festiwalu „Rock The Park”. Było to kolejne osiągnięcie naszej bohaterki. Piosenkarka na scenie ze znanymi artystami: grupa „semantyczne halucynacje”, „Noc” Snajperzy, Dianoy Arbeninoy i innych artystów.

Recitale odbyły się w Moskwie i innych miastach Rosji. Jest owocna praca nad stworzeniem albumu i filmu. Wielu fanów piosenkarza zauważyć, że wprowadził publiczność do muzyki, która jest inna niż wykonywana „Ranetki” w grupie. To przyciąga do jego powstania nowych fanów.

Dziewczyna powiedziała, że teraz będzie mogła wyrazić poprzez muzykę pełnią one swoje „ja”.

życie osobiste

Kilka miesięcy po spotkaniu Paweł złożył ofertę do ukochanej. I powiedział, że nasza bohaterka? Eugene Ogurtsova małżeństwem z miłości, w którego istnienie przed spotkaniem swojego przyszłego męża naprawdę nie wierzę. Evgeniya Ogurtsova, życie osobiste , które również zostało poddane zmianom, żonaty Pavel Averin.

Ich ślub odbył się w 2010 roku. Evgeniya Ogurtsova i Pavel Averin spotkali się przez przypadek. Ale zakochał się od pierwszego wejrzenia. Pomimo życia rodzinnego, Eugenia zapewnia fanów, że zamierza pozostać długo w muzyce i zadowolić swoje nowe prace, nieoczekiwane odkrycia.

hobby

W życiu Ogurtsova Evgeniya Aleksandrowna nie tylko zaangażowany w muzykę. Jako prawdziwie utalentowaną osobą, ma wiele zainteresowań.

Jeden z nich – to jest sport. Snowboard jest Jenny nie jest hobby, a firma, gdzie celem jest osiągnięcie znaczących rezultatów. Ona poświęca dużo czasu szkolenia, doskonalenia umiejętności. Można powiedzieć, że lekcja snowboardzie przekazany na profesjonalnym poziomie. W pewnym momencie, Eugene był członkiem kadry narodowej w Moskwie w tym sporcie.

Innym poważnym hobby Evgenii Ogurtsovoy są książki. Miłość do czytania pojawiły się w latach studiów, a teraz ten zawód można nazwać pasją. Nie wyobraża sobie bez książką w dłoniach. Główna jej dużą bibliotekę, która zawiera utwory różnych autorów.

Masz ulubioną książkę, której nasza bohaterka ponownie przeczytać kilka razy. Trylogia jest nazywany „Ecstasy”, autor – japoński pisarz Ryu Murakami.