689 Shares 1913 views

Nauczyć się szydełkować pasek łączący

Kolumna łączący (poza polustolbik lub krowa zaczep) – jest jednym z podstawowych elementów bębenkiem. Jest on stosowany do wykonywania konwersji, do mocowania i obrzeża, a także dziania okrągłego koła na torze.

Również pasek łączący służy do łączenia części produktu, takie jak wtedy, gdy koce, zasłony, obrusy z kwadratu, trójkątny, lub jakiegokolwiek innego motywu. W rzadkich przypadkach, jest ona wykorzystywana do tworzenia sieci bezpośredniej. W tym artykule opiszemy początkujących igłowe kobiet jak wykonać kolumnę hak łączący. Dla większej jasności, będziemy też wprowadzać krok po zdjęciach krok provyazyvaniya elementu bazowego. Mamy nadzieję, że nasz artykuł pomoże Ci nauczyć się tej techniki prac.

kolumna połączenie: Wyjaśnienie symboli

Główka skowronka jest najniższa wysokość elementu w szydełkowania. Dlatego też pozwala na schludne i prawie niewidoczne łączenia różnych elementów produktu, należy wykonać piękne okrągłe serwetki, kwiaty i zrobić ubavki pętle. Płótno stworzony polustolbikami ma bardzo gęstą strukturę i dobrze zachowuje swój kształt.

Zaczep schematy krów podane w różny sposób: a czarny krzyż, pół-łuków lub poluovalom. Następnie opiszemy jak zaczepić pasek łączący się łatwo i szybko połączyć, a następnie opisać jak wykonać jasny mat w ciekawej technice zwanej „bośniacki”.

Technologia wykonania elementu bazowego – polustolbika

Aby nauczyć się szydełkować vyvyazat polustolbik połączenia, proponujemy zrobić małą próbkę. Przygotować dowolną przędzę i zaczep, odpowiedni do jej wielkości. Następne wykonania długość łańcucha ściegów 7 i 8 cm. Przechodzimy pierwszej pętli pierwszego powietrza. To musi być zrobione, aby uzyskać wysokość rzędu. Teraz wprowadź hak w drugiej pętli podstawy. Podnosi nić roboczą i ciągnąć go poprzez ramach WPR. Potem ciągnął ją przez pętlę, znajduje się na haku. Gratulacje! Teraz, gdy wiesz, jak wykonać kolumnę hak łączący. Aby wykonać to drugie haki polustolbika na trzecie VI pracy gwint chwycić i przeciągana przez pętlę, która jest dostępna na haku. Przez analogię do końca roboczej rzędu. Mamy obalić naszą próbkę. Wykonać jedną pętlę powietrza. Następny provyazyvaem drugi rząd ponownie podłączając kolumny. Otrzymujemy płótnie dwoma rzędami niewidomych pętli. Podobnie dziać kilka wierszy, nie zapominając koniec każdego dokonać niezbędnych obrotowe pętli podnoszenia. To na zdjęciu wygląda szydełka.

Bośniacki szydełka. Kolumna Connection – podstawą ciekawy wzór

W Bośni i innych krajach islamskich jest bardzo popularny specjalny rodzaj szydełka – polustolbikami tylną ścianę podstawy pętli. Nazwał Bośni. Produkty wykonane w tej technice uzyskuje się wystarczająco elastyczne, trwałe i mocne. Często z pomocą bośniackiej drutach wykonano pasy, rękawice, berety, skarpety, dywany i wiele innych produktów.

Ponadto, cienkie kolorowe nici bawełniane „Snowflake”, „Lily” i „Iris” szwaczka stworzony przez konwencjonalne kolumny łączące dekoracyjne plecionki i używać go umeblować i udekorować odzież. Zobaczmy jak filc jest szydełka wzór. kolumna przyłączeniowe bośniackiej dziania provyazyvaetsya zawsze na jednej ścianie – przodu lub z tyłu. Jednocześnie podnoszenia PE na początku serii nie jest wykonywana. Zamiast tego, w pierwszej kolumnie w rzędzie jest dziana na pierwszej pętli haka, ze względu na jej ścianach. Ważnym zastrzeżeniem Bośniaków wzór egzekucja jest to, że praca w twarz i backstitches wierszy musi zawsze znajdować się na jednej ze ścian pętli – z tyłu lub z przodu. Jeśli oni na przemian – włącza płótna, jak gumką. Poprzez zastosowanie różnokolorowych nici i różnych kombinacji pętli i rzędami murów (a przód i tył) uzyskuje się niezwykle piękne wzory.

Uczyńmy piękny dywan z frędzlami

Radzimy wybrać do wytwarzania produktów bardziej gęstej przędzy lub nici, aby złożyć na pół. Rozpocząć pracę z łańcuchem ściegów, którego długość może być równa żądanej szerokości maty czasie (na przykład 50 cm). Kompletna seria, zabezpieczania i cięcia nić roboczą. Teraz do początkowego pętli na haku, pozostawiając małą ogona (7 cm). Wiesz już, jak zrobić haka łączącego bar. Wprowadź narzędzie pracy do pierwszej pętli podstawy, chwycić nić i wykonaj „martwy” pętlę. Kontynuować polustolbiki do końca serii. Pamiętaj, że hak powinien być wprowadzony na tylnej ścianie pętli. Kończąc cykl cięte przędzy roboczej, pozostawiając małą część (około 7 cm), a następnie przymocować ostatni pętli, ciągnąc ją za pomocą gwintu. Następnie te ogony na początku i na końcu serii będzie frędzle na bokach urządzenia. Po nauczeniu się , jak robić na drutach haka łączącego kolumny, starają się stworzyć ten jeden interesujący pasiasty dywan. On jest bardzo proste – w bośniackiej technika krowy przeszkód. Do pracy trzeba będzie 250g przędzy akrylowej w dwóch kontrastowych kolorach (takich jak różowy i fioletowy lub czerwony i biały) oraz hak numer 4.

Nadal dzianina mat polustolbikami

Drugi wiersz ponownie rozpoczyna się od początkowego pętli na haku a dzianiny z przodu w tym samym kierunku, co pierwsza polustolbikami.

Kolor nici zmienia się co dwa wiersze. Do ostrza nie jest koszone z prawej strony, co czwarty rząd rozpocząć dzianie drugiej pętli, a w końcu, w pętli jeden więcej, co nieznacznie przesuwa dziania lewo. Dzianina aż pad osiągnęła pożądaną długość. Pod koniec marginesie, a następnie wyrównać nożyczkami. Ten jasny i miękki produkt jest doskonałym elementem wystroju do łazienki lub sypialni.