530 Shares 4784 views

7 pomysłów na sypialni, które pozwoli Ci szczęśliwsi

Być może wynika to z faktu, że większość czasu spędzimy tu z zamkniętymi oczami, ale w sypialni, co do zasady – jest to ostatni pokój, który postrzegamy jako ozdobę domu. Pomimo faktu, że nasze indywidualne upodobania, istnieje kilka kluczowych cech, które pomogą uzyskać powszechny pozytywny efekt!

kojący ściana

Spory o kolor może być tak silna, jak w polityce. Ale większość może się zgodzić, że miękkie odcienie przypominające charakterem, najbardziej przyjemny. Badania Wolny Uniwersytet w Amsterdamie wykazały, że znaczna część osób dorosłych, które łączy się z poczuciem szczęścia zieleni. Inny nastrój zmieniając wybór? Niebieski, według badań przeprowadzonych na University of British Columbia.

brak blokady

Nie trzeba być minimalistyczny, ale badania wykazały silny związek między zagraconym pokoju i depresji. Trudno jest myśleć o dobry powód, aby znaleźć czas, aby pozbyć się śmieci i usuwania niepotrzebnych rzeczy!

ulubione zdjęcia

Zamiast ozdobić nocnym stoliku pudełko tkanek samotną dla małych przedmiotów, włożyła strzałów, powodując przyjemne wspomnienia. Naukowcy z University of California w Berkeley odkryli, że nawet proste myśli o szczęśliwych chwilach może produkować długi efekt pozytywny.

Okrągła pościel

Poświęcić kilka minut każdego ranka na celu uczynić z łóżka – i nastrój ulegnie poprawie! Badanie Hunch.com 71% respondentów, którzy prowadzą z łóżka, powiedzieć szczęśliwy. Przynajmniej, powrót do schowany w łóżku po długim dniu – wielki powód do uśmiechu.

ulubiony smak

Czy jest świeże kwiaty, świece i dyfuzor, prawo zapach może poprawić stan umysłu. Research Association of Psychological Science pokazuje, że, na przykład, kwiatowe aromaty są w stanie wzmocnić poczucie szczęścia.

światło słoneczne

Badania przeprowadzone na Uniwersytecie Northwestern w Chicago wykazały, że światło słoneczne – najlepszy sposób na nastrój. Ponadto, pomaga ustalić nasze rytmy dobowe. W trakcie eksperymentu, koncentrując się na pracowników biurowych, otwarcie zasłony rano miał długo pozytywne.

zakrzywiony zagłówkiem

Chociaż nie widzieliśmy zagłówki, których nie chcielibyśmy, istnieją dowody naukowe, że nie ma żadnych pomysłów na sypialni lepsze niż zakrzywiony kształt. Naukowcy z Harvard Medical School znalezione: loki i skręty ładniejsze niż kąt lub postaci prostej.