98 Shares 1444 views

Jak wybrać rower składany? Opinie i zalecenia

W obliczu wyboru składanym rowerem, można mieć pewność, że to nie jest łatwym zadaniem. Te rowery mają długą i ciekawą drogę rozwoju od jednostek prymitywnych i nieskomplikowanych do nowoczesnych modeli, nie tracąc ani na jotę różnych klas pojazdów. Zakres składanych rowerów sugeruje ich zastosowanie do wszystkich dyscyplin, z wyjątkiem bardzo skrajne. Pojazdy te w pełni spełniają wymagania klientów i są zgodne z możliwościami finansowymi konsumentów.

wejście

Pamiętaj, ile razy trzeba było przynieść Niełatwe rower na 8. piętrze budynku mieszkalnego, albo jakie trudności związane przejazdy środkami transportu publicznego. Dawno minęły czasy, gdy składane pojazdy ramowe były szorstkie i trudne. Aktualne modele bardzo szybko sumują się i nie przypominają sprawnego zarządzania kupę żelaza w ich właściwościach. Co dziwne, ale rozwój kompaktowych rowery przyczyniły nie projektantom lub entuzjastów. Przewoźnicy lotniczy i firmy kolejowe zaostrzyły wymagania dla różnego rodzaju sprzętu sportowego ogólnej w celu zwiększenia własnych zysków.

rozwój

Decyzja ta pobudziła rozwój inżynierii i wysłał go we właściwym kierunku. W wyniku zbiegu okoliczności losowych i doprowadziły do narodzin tej klasy rowery jako składanym rowerem. Nabywcy wdzięczny właściciele zachęciły sprzedaży i podniósł ją do góry popularności wynalazku. W rezultacie, we współczesnym świecie stwierdzono ponad 150 modeli rowerów składanych, które mają wyraźną przewagę nad swoim kolegą-metal:

  • wygodny transport do transportu publicznego;
  • oszczędności w domu, w garażu, na balkonie lub w innym miejscu przestrzeni;
  • popyt ze strony klientów pozwala im utrzymać wysoką wartość przy odsprzedaży.

przeznaczenie

Niestety, niektóre z tych rowerów zmieścić w walizce lub plecaku, a ich demontaż może trwać dłużej niż kilka sekund, ale uprościć życie swojego właściciela, jeśli jest przechowywany w ciasnych warunkach lub podróży. Dlatego nie ma nic lepszego niż trochę roweru składanego dla niektórych właścicieli pojazdów. Opinie najbardziej oddani zwolennicy tego roweru potwierdzić tylko spójność tych argumentów, jednak wybór rower składany trzeba zrozumieć, że im bardziej udoskonalić swoją konstrukcję i jest mała masa własna, tym wyższy koszt.

Być może dla niektórych kupujących cena wydaje się być nieuzasadnione, ale są one uzasadnione doskonałości inżynierskiej, innowacyjnych technologii, wytrzymałości i niezawodności. Te cechy nabyte nie jest tak proste jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Są one oparte na badaniach laboratoryjnych i licznych testów warunków skrajnych, które determinują bezpieczeństwo stosowania modeli w społeczeństwie.

Spójrzmy na najbardziej popularnych marek, które produkują ten pojazd jako rower składany. Recenzje tych rowerów może być bardzo zróżnicowana, ponieważ rosyjskie społeczeństwo traktuje je z obawą. Rowery składane są nadal rzadkością, ale te stereotypy muszą być podzielone. Postaramy się realizacji tego ambitnego planu na przykładzie najbardziej zabawny próbek, które można znaleźć na ulicy.

Pierwsza opcja

Należy zacząć od najbardziej oryginalnych jednostek dwukołowych zwany „Składany rower Strida”. Opinie właściciele są pełne optymizmu i energii. Robią nam myśleć o zakupie ten poręczny pojazd dla siebie. Po tym wszystkim, dla obywateli, którzy mieszkają w obszarach metropolitalnych i codziennie pokonać długą drogę z kilku transferów (lokalnych pociągów, autobusów, metra, i tak dalej), nie ma nic lepszego niż jazda na składanym rowerem. Demontaż trwa zaledwie 4 sekundy, a przyjemność z udanego wysiłku fizycznego na mięśnie i lekkim wietrze pozostaje na cały dzień. Po złożeniu można go przewrócił się obok niego. To nie wymaga dużego wysiłku przy wykonywaniu jako jego całkowita waga wynosi nie więcej niż 10,2 kg. Połączenie unikalnych cech roweru A kształcie prowadzi do tego, że opinie o składane rowery tego modelu jest bardzo pozytywne. Obchodzony doskonałe prowadzenie, zwrotność i, oczywiście, zwartość pojazdu.

Druga opcja

Ma podobne cechy do przodu i składany rower. Recenzje nim zauważyć jego podobieństwo do modeli, które każdy spotkałem w dzieciństwie. Rower jest konwencjonalnym projekt dla miasta, które będą przydatne dla dzieci i dorosłych. W jego centralnej części ramy jest składana na pół, co pozwala na przechowywanie go w ściśnieni okolicznościach. W tym przypadku, że rower może wykonywać tylko przy minimalnej wadze 14 kg nie zawsze jest wygodne.

Trzecia opcja

Najnowsze godnych kandydatów, które zasługują na uwagę odbiorców, są składane rowery Stels. Recenzje ich właścicieli mówią same za siebie. Są one oznaczone przez wysokiej niezawodności i komfortu pojazdu, prostotę konstrukcji. Chociaż te rowery to tylko jedna prędkość, wszystkie systemy i komponenty są wyposażone stwardnienie marginesu bezpieczeństwa, który zapewnia doskonałą wydajność i długą żywotność. Jeśli zdecydujesz się kupić rower składany, opinie o konkretnych modelach pomogą dokonać ostatecznego wyboru, ponieważ użytkownicy mówić szczegółowo o wszystkich zalet i wad, które mogą wystąpić podczas eksploatacji pojazdu.