108 Shares 4398 views

Od czego zacząć naukę języka angielskiego i jak osiągnąć dobre rezultaty: kilka zaleceń

Przez ostatnie dwie dekady, wielu naszych rodaków często zapytać od czego zacząć naukę języka angielskiego. To narzuca konieczność samego czasu. A jeśli mówimy konkretnie, możliwe jest, aby natychmiast zidentyfikować szereg czynników. Na przykład, dominacja anglojęzycznych produktów kultury: muzyka, literatura, kino, importowanych towarów z instrukcją, i tak dalej. Naraz wielu współczesnych Rosjan dziś mają realną szansę na wyjazd za granicę w celach turystycznych, biznesowych lub po prostu zmiany miejsca zamieszkania. Przed wszystkimi tymi kategoriami jest pytanie szybko: „I rzeczywiście, aby rozpocząć naukę języka angielskiego i jak osiągnąć dobry wynik?” Nawiasem mówiąc, kiedy znalezienie pracy nawet w spółkach krajowych jezyk również dodaje punkty do podsumowania.


Od czego zacząć naukę języka angielskiego? Zacznijmy gramatyki

Oczywiście pierwszą rzeczą, którą musisz nauczyć się prostych codziennych słów i zasad zdań budujących. Jeśli twoim celem jest, aby nauczyć się języka angielskiego na własną rękę, pierwszą rzeczą, trzeba pamiętać, że głównym Twój przyjaciel musi być wytrwałość. Jest bardzo prawdopodobne, że stanie się trudne i nudne, w pewnym momencie, ktoś nawet tydzień lub dwa. Jednak bardzo ważne jest, aby nie przerywać i nie opuścić trening. Należy kontynuować bez długich przerw, w przeciwnym razie można zrobić krok do tyłu i zapomnieć bez większego praktyce. Jeśli już masz przynajmniej podstawową gramatykę i słownictwo z czasów szkoły, ich wypełnienie i doskonałość będzie podążać wystarczająco szybko. Jeśli jesteś zainteresowany w nauce języka angielskiego dla początkujących, nie można zrobić bez dobrego podręcznika. Na przykład, godne polecenia jest publikacja gramatyka «Cambridge English Grammar». Więc to jest bardzo lakoniczny, ale bardzo przydatny i zrozumiały podręcznik. Wraz z nim zaledwie kilka tygodni ciężkiego treningu nauczysz się rozpoznawać wszystkie liczby, rodzaje czasie formy aktywne i pasywne i inne subtelności.

Pamiętaj, aby czytać książki

Oczywiście, badanie gramatyki powinny towarzyszyć regularnego czytania tekstów. Jest mały sekret: nie są już specjalnie przystosowany dla potrzeb tej książki, gdzie każdy z angielskiego tłumaczenia frazy proponowanego go w języku rosyjskim z tłumaczeniem i analizą nowych, wcześniej nie spotykane w tekście słów. Są to, na przykład, adaptacja Ili Franka. Wybierając czytać książki, oczywiście, należy przytrzymać jedną, którą chcesz przeczytać w ich ojczystym języku. Byłoby wspaniale, jeśli uda się połączyć przyjemne czytanie z badania słów i wzorów. Prawdopodobnie kilka miesięcy regularnego i intensywnego treningu można zauważyć, że można już czytać proste teksty bez pomocy.

Nie zatrzymują się na czytaniu

Jednocześnie, odpowiadając na pytanie o czego zacząć naukę języka angielskiego, nie powinniśmy zapominać o postrzeganiu go przez ucho. Nie trać okazji do dalszych badań. Przydatne oglądają swoje ulubione filmy z napisami – angielskim lub rosyjskim. Słuchanie ulubionych utworów anglojęzycznych, należy sprawdzić ich tłumaczenie i znaczenia nieznanych słów. To z pewnością będzie nie tylko użyteczne, ale także interesujące.