620 Shares 6903 views

Jak zbudować grill wykonany z cegły z rękami

Znane wielu konstrukcji metalowej o nazwie grilla – ciągłe pikniki towarzyszących, gdy firma opuszcza miasto, by z dala od zgiełku i smogu pokryte polany. Cóż, jeśli nie trzeba nigdzie iść i można odpocząć na własnych ziemiach kulturalnych podmiejskich? Wtedy ma to sens, aby pomyśleć o tym, jak zbudować grill wykonany z cegły z ich rąk.

Właściciel, oczywiście, chcą zobaczyć ten budynek był tak piękny, jak każdy na swoim miejscu. Ale grill ma być wygodne – i dla kogoś, kto będzie oddanych na niego, i dla reszty picnickers.
Pierwszym warunkiem osiągnięcia tego celu jest jasne i oczywiste: murowany grill z ich rąk powinien być zbudowany na równym podłożu. Następnie trzeba dowiedzieć się, gdzie wiatry wieją głównie w obszarze, co oznacza, że wiele będzie znosić dym. Pożądane jest, aby w tych miejscach nie było żadnych budynków mieszkalnych i rekreacyjnych. Po trzecie, nie jest jasne, jak zbudować grill wykonany z cegły z ich rąk, jeśli do niego nie byłoby możliwe, aby przynieść wodę lub elektryczność – wszystko koniecznie wymagane. Stołowe i domowe produkty muszą być również dostarczane do kosza, jak to możliwe bez przeszkód. Po grill będą miały miejsce, muszą być określone z jego konstrukcji. Co sprawia, że trudniej, tym bardziej będzie to potrzebne materiały. Po raz kolejny, najważniejsze – nie piękno budynku. Najpiękniejsza na świecie, ale analfabeci wbudowany grill „proszę” wszystko zupełnie bezużyteczne grill.

Przede wszystkim jest fundamentem: szalunku pit o rozmiarach pasują do przyszłego grillem siatki zbrojącej i wypełnione roztworem cementu i piasku w stosunku 1: 3. Do fundamentu zamarła trwać około dwóch tygodni. Jeden dzień przed murowany grill z rąk, trzeba namoczyć czerwone cegły pieca w wodzie, w przeciwnym razie będą one wybrać podczas instalacji wilgoci z murów rozwiązanie będzie kruche. Z deskowanie podstawą jest usuwany, oznaczenia wykonane na nim, które dokładnie pasują cegły. Układanie rozpoczyna się od narożników, a kończy w połowie serii. W tym celu roztwór dokładnie ugnieciono cementu, piasku i wapna gaszonego (1: 3: 0,25). Powinno to wyglądać tak gęstej śmietany. Rozwiązanie wypełniona mezhkirpichnye i mezhryadnye odstępach czasu. Podczas montażu muszą przeprowadzić skrzydła, t. E. następnego rzędu cegieł ułożone z przesunięciem o połowę cegły w stosunku do poprzedniego. Podczas pracy, poziom i pion budynku są stale sprawdzane płaszczyzny pionowej i poziomej.

Grill dać swoje ręce urządzenie buduje piecyk i paleniska. W związku z tym do układania wstępnej zatopionych zbrojenia stalowego jako podpora dla cegieł ogniotrwałych na bazie pieca. Pomiędzy kilka cegieł należy zostawić małe luki dla przepływu powietrza. Dodatkowe wsparcie w murze służyć za kraty, na której przygotowanie grillowanych mięs. Dla wygody powinny rozważyć niszę na grilla, gdzie do przechowywania drewna opałowego.

Jeśli chcesz słusznie pochwalić się, jak zbudować grill wykonany z cegieł własnymi rękami przy maksymalnej wygody dla gości, tuż obok niego solidną baldachim, który chroni przed żywiołami. A potem wakacje będą naprawdę dobre!