247 Shares 8275 views

Nissan Połącz: Inteligentny system nawigacji

systemy nawigacyjne dla samochodów są zróżnicowane, istnieje szeroka gama modeli produkowanych przez różnych producentów. Dobre słowo zasługuje systemu Nissan Connect, który jest wyposażony w samochodzie z jej producenta. Inteligentne systemy zostały wyposażone samochody Nissan Pathfinder, X-Trail, Patrol, Navara.

System łączy w sobie multimedia, bezprzewodowych i nawigatora satelitarnego. W zestawie z nim przychodzi oprogramowanie i mapy. Na kierownicy samochodu posiada system kontroli, z możliwością sterowania pracą odtwarzaczy MP3 i urządzeniami USB-USB-zewnętrzny, a także regulacji głośności i wybór utworów. Poprzez liniowe audio można podłączyć do dowolnego odtwarzacza, wyposażone we wtyczkę 3,5 mm. System audio CD, obsługuje formaty WMA, MP3 i WAV. Można słuchać radia AM / FM.

Dzięki technologii Bluetooth, jest to świetna okazja, aby zarządzać swoją muzykę i telefonu za pośrednictwem połączenia bezprzewodowego. Jeśli podłączyć odtwarzacz MP3 i telefon do Nissan Connect, można korzystać z funkcji zestawu głośnomówiącego do odbierania połączeń telefonicznych i odtwarzanie muzyki. System obsługuje do 80% kompatybilnych modeli telefonów. Jednocześnie można podłączyć do czterech słuchawek. Podłączając książki telefonicznej odbywa się w układzie ładowania.

Kolor Urządzenie Monitor, pięć-calowy ekran dotykowy. Wyświetlacz pokazuje nazwy wykonawców, tytuły utworów, numer pliku kart flash. Ekran dotykowy wygląda bardzo estetycznie, jest łatwy w obsłudze, nie odwracać uwagi od prowadzenia pojazdu.

Aby pobrać mapy żeglarskie Nissan Connect udostępnia gniazdo SD. Navigator płynnie. Nawet wtedy, gdy sygnał satelitarny jest tracona przy wejściu do samochodu, na przykład w tunelu, obecność sygnału prędkości poręczeń, który porusza się samochód i czujnik żyroskopowy. mogą być dokonywane za pośrednictwem portu USB w systemie, aby uzyskać więcej informacji. mapa nawigacyjna w formacie 3D / 2D posiada funkcję automatycznego powiększanie obrazu, a także istnieje wskazówki głosowe w dziewięciu językach. Mapa pokazuje typ drogowego i szybkość, z jaką zaleca się przenieść na niego.

Dodatkowe przydatne funkcje, że system Nissan Connect – rearview aparat fotograficzny. To pomaga w manewrowaniu, ostrzega przed przeszkodami. I choć na parkingu – przenosi wyświetlanych informacji na temat relacji między wymiarami przestrzeni samochodów i parking.

Model 2012 został wydany Nissan Murano. Ten samochód jest eleganckie, luksusowe wnętrze i nowa deska rozdzielcza. Zmienić podświetlenie i kolor. Z innowacji, które zostało wyposażone w samochodzie, możemy zauważyć, system nawigacji Nissan Połącz Premium, który jest wyposażony w dysk twardy, mapy, zapowiedzi głosowe. Producent, firma Nissan produkuje samochody z wbudowanym systemem nawigacji na dysku twardym który odnotował mapy Rosji i Europie. Okresowo przyjść do tarczy aktualizacji map, z późniejszymi zmianami, poprawione i szerszy obszar pokrycia.

W rzeczywistości, Nissan Connect – po prostu niezastąpiony rzeczą dla kierowców. Dlatego wielu właścicieli samochodów odmówić kupić radioodtwarzacze samochodowe na rzecz Nissan Connect. To bardzo proste – posiada wbudowany system nawigacji samochodowej.