496 Shares 7364 views

Obrączki na samochodzie z ich rąk – prosto i ekonomicznie

W przygotowania do uroczystej imprezy, ślub trzeba wziąć pod uwagę wiele rzeczy. Jeden z nich – obrączki na samochodzie. Własnymi rękami to zrobić? Zgadza się! Uroczysta procesja będzie wyglądać bardzo oryginalnie. Po dokonaniu obrączki na wozie ze swoimi rękami, można zaoszczędzić więcej i gotówkę. I to jest również ważne dla młodej pary.

Obrączki na samochodzie z twoich rękach – oryginalna dekoracja

Więc więcej. Obrączki na wozie ze swoimi rękami, aby nawet przyjemne. Po tym wszystkim, biżuteria wykonana we własnym zakresie, uzyskuje się znacznie jaśniejsze i bardziej soczyste niż zwykłych sklepach. Im bardziej wybór w salonach są zazwyczaj małe. Idealny dla ręczna – pierścień z rur falistych do okablowania elektrycznego. Proste i dość szybko!

obsługa rura

Więc jak można dokonać obrączki na samochodzie z rękami? Kroki opisane poniżej. Od czego zacząć?

Elastyczna rura z tworzywa sztucznego jest łatwo zamknięta pierścienia bez żadnych dodatkowych substancji. Jeden koniec jest po prostu wstawić do drugiego. Ostatnim ogniwem tego jest cięty na obwodzie i rzucił do drugiego końca.

Czy pierścienie o różnych rozmiarach. Owinąć je złotą taśmą wodoodporną. Rozciąganie to pożądane. Tak, że łatwo przeciągane z obrotów. Plastikowa taśma faliste powtarza kształt. Dlatego nie jest odpowiednie.

Dla podstaw, można użyć starą płytę. Konieczne jest, aby otwory do montażu. Tylko nie zapomnij, że plastik może pęknąć. Najlepiej jest odebrać sklejki o tej samej wielkości. Każdy z pierścieni uszytych z płytą parę szwów plastikowej żyłki. Można również użyć więzi z tworzyw sztucznych.

Nawiasem mówiąc, zanim taśma owinąć złote pierścienie, ta sama linia cięcia są połączone ze sobą. Konstrukcja okazuje się silny i bardzo elastyczny.

kwiaty

Obrączki gotowe do samochodu? Z ich rąk muszą teraz ozdobić. Opcja najbardziej popularny jest kolor. Mogą być włożona do otworu w środku płyty. Na rynkach sprzedają różne kwiaty. Muszą „ugryźć” do żądanej długości. Pozostaje pręt metalowy pięć centymetrów odsłonięta. Osiągnięcie odpowiedniej kompozycji dodać oddziały i jego. Dodaj aż do centralnego otworu nie intermeddle zatrzymać. Konstrukcja uzyskuje bardzo niezawodny. Ale tutaj jest ostre metalowe końcówki kolory maszyna może być łatwo porysowana. Ucieczka je za pomocą najczęściej wieczka puszki. Zakręt pręty tak, że wspiął się pod nim, aby wlać klej i zacisk do sucha.

Ostatnim etapem

Więc zrobić pierścień na samochód ślubny z rąk nie jest trudne. Pozostaje tylko dodać wykończenia. Powiesić na dzwony i bezpiecznie podłączyć do urządzenia. Związać je do niego za pomocą dwóch pasów, brakowało między płytą i kwiatów. Najważniejsze jest to, że nie ma siły działające w przeciwnych kierunkach na płytkach z napięcia naciągu pasa. To jest po prostu nie przetrwać. Logo przód samochodu mogą być ozdobione pozostałych kolorach tak, że oddźwięk pierścienie zamontowane na dachu. Nawet w pochmurny pogoda w dniu ślubu jest ozdoba zachwyci oczy młodych, gości i ludzi wokół nich.

Najważniejsze – harmonia

Spójrz na obrączki ślubne na samochód (z rękami). Zdjęcia pokazują, że biżuteria powinna być odpowiednio połączone z innymi elementami dekoracji samochodu.

Jeśli uhonorować tradycję, zatrzymać na klasykę. Oznacza to, że złote pierścienie, otoczona dekoracyjnych kwiatów sztucznych. Uzupełnienie dekoracji może być bujny chmura tiulu. Doskonały wystrój dla każdego wesela.

Czy chcesz reprezentować symbolem miłości i pasji – dodaj do pierścieni czerwonych róż, jasny kolor, który będzie podkreślają zielone liście. Taka kompozycja natychmiast skonfigurować wszystkie inne w świąteczny nastrój, stworzy doskonały nastrój. I słusznie! Wszakże dzień rodzi nowe młode rodziny!

Białe pierścienie – symbol czystości i czystości. Ozdobić je jako białe lilie, róże czy stokrotki. Można także dodać inne kolory i odcienie. Będzie to zwrócić jeszcze większą uwagę na przejściach przez pociąg ślubu wiatr.

ruchome figury

I wreszcie. Więcej niż można uzupełniać te ozdoby? Pierścienie na ślub samochód (z rękami) ze sztucznych kwiatów – to jest bardzo piękne. Jednak nie jest bardziej interesująca opcja. Dodaj do pierścieni wszelkich ślicznych figurek. Na przykład, parę gołębi następny będzie wyglądać niezwykle romantyczny.

Zamiast gołębi pasuje i łabędzie. Te ptaki są zawsze fakt był znany ze swojej lojalności. Fakt ten jest znany wszystkim. Więc parę tych wspaniałych ptaków będą siedzieć na dachu samochodu obok ringu. Kompozycje mogą być bardzo oryginalny – to wszystko zależy od twojej wyobraźni.

Ale opcja najbardziej zabawne niedźwiedzie są słodkie, znajdujące się wewnątrz pierścieni. Nie mogą one powodować innych rodzajów uśmiechu. Zwłaszcza jeśli umieścić je na pana młodego garnitur i sukni ślubnej panny młodej. Zamiast tego można użyć ryby niedźwiedzie, koty, psy, itd zhirafikov Lub nawet przyszli sami małżonkowie.

Tak więc, nie ma potrzeby, by zamieszkać na dekoracje w formie zwykłych, tradycyjnych pierścieni. Nawiasem mówiąc, są one często zastępowane jako para i self-made sercach. Oni też mogą być ozdobione pomocą dzwonów, wstążkami i kwiatami. I stałe serca lub pierścienie, nie tylko na dachu samochodu. W tym celu odpowiednie, na przykład, maski lub kratki. Krótko mówiąc, wszystko jest według własnego uznania!