314 Shares 4419 views

Entoni Dzhoshua: kariera sportowa

Entoni Dzhoshua – niepokonany (boks zawodowy) brytyjski bokser, działając mistrz wagi ciężkiej. W 2014 roku został nazwany najbardziej obiecującym bokserem. Jest on jednym z najbardziej utalentowanych zawodników wagi ciężkiej ostatnich lat.

dzieciństwo

Urodzony Entoni Dzhoshua piętnastego października 1989 w Watford, w rodzinie nigeryjskich imigrantów. W Londynie przeniósł się do lat siedemnastu. W oknie przyniósł kuzyna. I jako dziecko, Joshua lubił grać w piłkę nożną i osiągnęła wielki sukces na polu. Od niego by zrobić wielki hitter. Pomogło rozwinąć swoją pasję do szybkości i wytrzymałości. Stometrovku bokser trwa około jedenaście sekund i jest to świetny wskaźnik. Teraz pole do Anthony stał się prawdziwą pasją, a on zaczyna dać wielką nadzieję.

Sport amatorski kariera

W przyszłości Entoni Dzhoshua mógł stać się mistrzem w Anglii objął honorowy tytuł ABAE. Dotarł do ćwierćfinału Mistrzostw Europy, Pucharu Świata w Baku wziął srebro, a na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie w 2012 roku był w stanie wygrać podstawkę złoty medal przeciwko Roberto Cammarelle równy mecz.

W 2013 roku, Anthony popełnił członek Order Imperium Brytyjskiego za swoje osiągnięcia w boksie amatorskim. Należy zauważyć, że Joshua został skazany w 2011 roku za dystrybucję i przechowywanie narkotyków sąd skazał go na jeden rok okresu próbnego.

profesjonalny pierścień

Entoni Dzhoshua – bokser, zawodowy boks zadebiutował na piątym października 2013 roku w pierwszej rundzie zapukał E. Leo. Od ponad roku zdobył osiem bokserów, kończąc wszystkie pojedynki na przodzie. Pierwszy tytuł zwalczanie Jozuego spędziliśmy nasz rodak Dmitrij Bahtova. W drugiej rundzie Rosjanin został znokautowany, który przyniósł mistrzostwo pas Anglika w wadze ciężkiej WBC międzynarodowy.

Dwunasta września 2015 Joshua spotkał się w ringu z Gary Cornish (wtedy niepokonany bokser). Ostatnio przebywał w ringu zaledwie piętnaście minut. Z D. Biały poznał pod koniec 2015 Walka trwała siedem długich rund i zakończył Anthony znokautował swojego przeciwnika.

Dziewiąty w kwietniu 2016 Joshua dokonał wyczynu w ringu. W pojedynku z Charles Martin wygrał przez nokaut w drugiej rundzie. Ta walka przyniosła mu tytuł mistrza świata wagi ciężkiej przez IBF. Entoni Dzhoshua w dwa i pół roku udało się stać World Cup mistrz wagi ciężkiej i ustanowił rekord – szesnaście wczesnych zwycięstw. Jego idolem Muhammad Ali przeszedł tędy po spędzeniu trzech lat.

Kris Berd. historia życia
130 shares 2072 views
791 shares 5559 views