788 Shares 8347 views

"Southern" cafe (Garibaldi – Leninsky Prospekt): opis, opinie

Gruzja – unikalny kraj, zamieszkany przez bardzo przyjemny i gościnnych ludzi. Gościnność jest chyba główną cechą charakteru każdego z obecnym gruzińskim. posiłek tradycja w tym kraju przez kilka wieków, przekazywane z pokolenia na pokolenie. Posiłek w nieruchomości Gruzji jest traktowany tak samo jak naszej historii czy sztuki, jest często porównywana do pracy, bo święta – to ujawnienie gruzińskiej natury.

Gruziński gościnność – to nie jest tylko słowo, a duma ludzi mieszkających w tym bajecznie pięknym i słonecznym kraju. Każdy gość w domu gruziński jest drogie i szanowany.

W Moskwie, ulice Uljanow i Garibaldi, w kawiarni „Southern” można poczuć wielkość Gruzji. Dla właścicieli były w stanie wykazać ich odwiedzający duszy Gruzinów i traktować ich prawdziwe domowe jedzenie.

Wszystkie potrawy przygotowywane są wyłącznie ze świeżych składników z przypraw przywiezionych z Gruzji. Szef kuchni zwykłych gospodyń domowych, przyjęły wczesnego dzieciństwa sztuki gruzińskiej kuchni. Khinkali wyjątkową, bujną Khachapuri, pyszne kebaby, pachnącej zupy grub i wiele innych przysmaków. Wszystko to wspaniałość można ocenić odwiedzając „Południe”.

O miejscu

„Southern” – to mała kawiarnia łańcuch w Moskwie. Jedna ze szkół znajdujących się na ulicy Dmitrij Uljanow, inny na Leninsky Avenue (wejście od ulicy Garibaldi). „Southern” kawiarnie oferują swoim gościom zorganizować święto w Gruzji.

Tutaj wszystko jest na uroczystość zabawy i radości. Zwiedzający będą mogli ocenić prawdziwą piękne oświetlenie wnętrza w stylu śródziemnomorskim werandzie z fotelami, kurtyny powietrzne, przytulne oświetlenie. Cafe jest bardzo jasne, wewnątrz piękne i wygodne – idealne miejsce na rocznicę, ślub lub innej uroczystości rodzinnej.

"Southern" na Leninsky Prospekt

Aby ułatwić znalezienie instytucji, należy zauważyć, że wejście znajduje się przy ulicy Garibaldiego. W kawiarni „Southern” znajduje się w budynku mieszkalnym i przyciąga przechodniów duży szyld. Jego wnętrze ożywione Europejskiej z jasnymi akcentami. Liczne małe rzeczy na półkach, białe cegły i różnych retrofotografy na ścianach, meble, zwięzły i wygodne – podobny do kształtu kawiarni wnętrze przytulnym salonie. Cafe „Southern” Garibaldi zamiast trzech przestronnych salach o powierzchni przeznaczonej do dwustu osób i letnim tarasem do osiemdziesięciu osób. Zakaz palenia pojemność pokój stu osób, pozostałe dwa pokoje wygodnie spoczywa do pięćdziesięciu osób.

„Southern” na Uljanow

Obszar ten cafe jest nieznacznie niższa od swojego „brata”. Istnieją tylko trzy pokoje o łącznej pojemności stu dwudziestu miejscach (dwudziestu, trzydziestu siedemdziesiąt), ale jeśli chodzi o kuchni i wystroju wnętrz, wszystko jest zorganizowane w ten sam sposób – na najwyższym poziomie.

kuchnia

Podobnie jak w „Południe” na Uljanow, w kawiarni „Southern” Garibaldi menu składa się z dań kuchni rosyjskiej i kaukaskiej. Służy ona wielką cielęciny basturma pkhali, sacivi, jogurt, Kuchmachi. Można spróbować lobio w doniczkach, chakapuli, domowe pierogi i Khinkali. Potrawy gotowane na grill, zostały omówione w osobnym rozdziale imponującej wielkości. Miłośnicy pieczenia tutaj też mają coś do zadowolić siebie – chleb pita, kubdari, chvishtari, Khachapuri i więcej. Jedzenie jest przygotowywane przez doświadczonych kucharzy, profesjonalistów.

Jeśli chodzi o wina kawiarnia, jest to duży wybór win gruzińskich mają chacha, wódki.

streszczenie

Informacje o okolicy:

  • Cafe "Southern" Leninsky Prospect, budynek 87 (wejście Garibaldi ulicy).
  • Cafe "Południe", Dmitrij Uljanow Street, Building 5.

W Internecie istnieje oficjalna strona internetowa firmy, gdzie każdy może zobaczyć menu w restauracji, przeczytać opinie klientów, odwiedził kawiarnię, a także skontaktować się z menedżerem i zadać wszystkie pytania.

Kawiarnia rozpoczyna pracę o godzinie 11.30, zamknięcie na 23.30.

Restauracja akceptuje różne metody płatności. Średnie miejsc biletów – od 1000 rubli.

Recenzje Cafe „Southern” na Garibaldi

Wśród wielu ludzi w restauracji „Południe” w stolicy jest bardzo popularny i ma dużo powtórzyć odwiedzających. Są rodziny, które regularnie zjeść tutaj i byliśmy zadowoleni z wszystkiego. Są pochlebnie o wnętrzu restauracji, według nich, wszystkie pokoje są stylowe i wygodne. personel kawiarni są bardzo uprzejmi, uprzejmy, przyjazny. Goście są witani, siedzącej, to jest zawsze zalecane do wyboru. Obsługa uprzejma i szybka.

gości kuchnia Cafe wyraził bardzo pozytywne. Pochwalony absolutnie wszystkie pozycje z menu. Dania są smaczne i jakość, to nic dziwnego, że często jeść dużą rodzinę gruzińskiej.

Tag cena w bardzo demokratycznych instytucji, które wielu uważa dość duży plus.

Sądząc po opiniach, miejsce jest bardzo popularne, wieczorem prawie wszystkie stoliki są zajmowane, więc najlepiej zarezerwować miejsce z wyprzedzeniem przez wywołanie kierownika kawiarni „Southern” na Garibaldi. dostawy żywności, w razie potrzeby, przeprowadza się w okolicy.

Gruziński cafe „Southern” – miejsce, które rodzi się z miłości. Każde danie jest przygotowywane z miłości, szacunku i od serca. Chodź tu jesteś zawsze mile widziane!