734 Shares 9177 views

Ściana szwedzka z własnymi rękami: cechy konstrukcyjne

Każda osoba, która ma dzieci, rozumie, że nie mogą siedzieć przez długi czas. Aby fizyczna forma dziecka była w porządku, potrzebujesz szwedzkiej ściany dziecka. Pozwala rozwijać wszystkie niezbędne cechy i umiejętności dziecka. Ponadto, nie zajmuje dużo miejsca, więc mieszkanie będzie wspaniałym zakątkiem, w którym dziecko może się spodobać, jak chce. Ten projekt może służyć jako suszarka dla dzieci.

Szwedzką ścianę domu należy zainstalować tylko wtedy, gdy dziecko jest gotowe do użycia. Termin ten zależy od stopnia rozwoju fizycznego dziecka. Sprzęt sportowy można kupić w sklepie. W tym celu nie trzeba kupować całego kompleksu. Wystarczy kilka schodów.

Ściana szwedzka z własnymi rękami nie będzie wyglądać gorzej niż ściany magazynu. Aby pracować, trzeba będzie poddać obróbce belki, szelki z łopaty w ilości 7 lub 10 sztuk. Należy również przygotować narzędzia: taśmę, wiertarkę do drewna i wiertarkę, śrubokręt z rysunkiem, młotek, piły, narożniki i śruby o długości 70 mm. Jeśli chodzi o drewno, lepiej jest wybrać drewno twarde, ponieważ jest w stanie wytrzymać wystarczająco duże obciążenia. Wszystkie elementy mocujące muszą być wytrzymałe, wysokiej jakości i wytrzymałe.

Rozmiar pocisku zależy od wysokości sufitu w pomieszczeniu, w którym zostanie zainstalowany. Jeśli belki są już przygotowane, muszą oznakować belki poprzeczne. Odległość między nimi wynosi zwykle 24 cm, a następnie w punktach oznaczania konieczne jest wywiercenie otworów.

Szwedzka ściana własnymi rękami odbywa się bardzo szybko. Trzciny z łopaty należy pociąć na żądaną długość. Jeśli szerokość ściany jest większa, poprzeczki powinny być mocne i mocne. Ponadto wióry i zadziory nie powinny być obecne na drzewie. Oznacza to, że materiał musi być dobrze wypolerowany.

Teraz możesz wstawić sadzonki do jednej z belek. Drugi wspornik powinien być przykręcony do narożników. Następnie belka z poprzeczkami mocuje się do już przymocowanego. Oczywiście, przed tym, konieczne jest określenie głębokości sadzonek powinny być zawarte w podpórkach. Aby im lepiej pozostać w rowkach, pożądane jest dodatkowo umieszczanie ich na kleju.

Dalej szwedzka ściana z własnymi rękami jest bardzo prosta: druga belka powinna być przymocowana do narożników. Jeśli wszystkie elementy są już podłączone, sprawdź ścianę na własną wagę. Musisz upewnić się, że będzie ciasno i będzie bezpieczny dla dziecka. Oczywiście, po zakończeniu budowy, należy usunąć miejsce pracy z gruzu. Po zakończeniu procesu montażu wszystkie elementy można lakierować.

Szwedzka ściana własnymi rękami została zaprojektowana bardzo szybko. W ten sposób można samodzielnie wybrać projekt, rozmiar i liczbę schodów. Domowa skorupa trwa bardzo długo, a nie tylko dzieci, ale dorośli mogą z niego korzystać. Najważniejszą rzeczą jest zapewnienie siły przywiązania i bezpieczeństwa pocisku.