85 Shares 5301 views

Aktorzy: "American Pie: Wszystko montażowych". ciekawostki

Każdy może wybrać do obejrzenia, na podstawie ich preferencji. Są fani melodramat, horror, thriller, science fiction lub katastrofy filmach. Ale na dobrej komedii nie odmówi nikomu. Pierwszy „American Pie” został wydany ponad szesnaście lat temu, a każda część dostaje pozytywną ocenę widzów. Ich udział sławę zasłużył reżyserów i aktorów. „American Pie: Wszystkie montaż” nie zatrzymują się tam, autorzy byli w stanie kontynuować prace nad stworzeniem zabawy, rodzaj, umiarkowanie ostre i dać kontynuację filmowej opowieści.


Jak to „ciasto”

W 2012 roku H. i D. Schlossberg Harvitts przedstawił światu swój nowy „danie”, który jest do gotowania nie ma znaczenia – film komedia „American Pie: Wszystkie montaż”, aktorzy są znane widzom z poprzednich rat, ponownie na ekranie.

Pierwszy film został wydany w 1999 roku i odniósł wielki sukces na całym świecie, w tym w Rosji. Większość widzów Istnieją 4 części "American Pie", "American Pie 2", „American Pie. Wedding "i" American Pie: Wszystkie montaż ".

Aktorzy i role w ostatniej części nie uległa zmianie. Jak również fabuły, bohaterów, ich stosunek do życia, przenieśli się harmonijnie w nowej historii, która nie może nie podobać się publiczności.

Dlaczego „American Pie” przyszedł do smaku

„American Pie” był jednym z pierwszego filmu młodzieżowego zawierającej humoru, życzliwości i nieskrywaną wulgarność. Filmy, otwiera się na dużym ekranie przed nim, zazwyczaj koncentrują się na jednej rzeczy.

Przez 13 lat wszystko się zmieniło, widz zrewidował wiele różnych filmów i wyjście ostatnia część nie może osiągnąć taki sam sukces. Jednak warto zauważyć, że w tym czasie aktorów grał świetnie. „American Pie: Wszystkie montaż” lubiany przez publiczność, bohaterowie filmu czekał i trwało bardzo ciepły.

Tak jak w życiu, dawni uczniowie wyrośli oni posiadają rodziny, osiągnęli coś, stracił coś, dostał nowe problemy w czymś rozczarowany. Bohaterami Przyjaźń nie udało się przez lata. Jimmy, Oz, Kevin Paul i nawet Steffler przygotowuje się do zjazdu, rzucają wszystko i pochodzą z różnych miast. W rodzinnym mieście młodych ludzi po raz kolejny czeka na przygodę, niejednoznacznych sytuacjach i spotkań. Każdy będzie musiał zrewidować swoje obecne życie i relacje z drogich ludzi.

ulubieni aktorzy

„American Pie: Wszystkie montaż” w celu zapoznania się z rosyjską publiczność z aktorów, który później stał się łatwo przyjętymi w innych filmach. W rosyjskiej wynajmu nie jest spełniony przed wydaniem tej serii filmów takich podmiotów jak:

  • Dzheyson Biggs (Jimmy). Filmografia aktora na tyle duże, głównie seriale i lekka komedia, ale główny i najbardziej popularne role on otrzymane po wydaniu obrazów „American Pie”. Zewnętrznie bardzo podobny do aktora Hollywood kolega Adam Sandler, chociaż bez więzi rodzinnych mają. W filmie Jason gra z wiodących i najbardziej komiczną rolę, jego postać zawsze dostaje w sytuacjach niewygodnych (od intymnych rozmów z ojcem do wykazania ich doświadczenia seksualne).

  • Frederick Christopher (Chris) Klein. Młody mężczyzna pojawił się w kilku filmach, ale po wydaniu „American Pie” zaczął postrzegać jedynie jako Oz. Aktor został zaangażowany do Keti Holms, ale ślub nie odbędzie. W filmie bohater Chris również nie bardzo szczęśliwy w miłości. Pierwsza część widzów wygrał ładną sportowca, romantyczny i zakochany w kruchej dziewczynki. Ale później ich drogi się rozchodzą. Ostatnia część Oz żyć z supermodelką, stosunki z którą nie przyniósł duchową satysfakcję. Ale spotkanie wydaje swoją pierwszą miłość i poczucie przebudzenia, dusza budzi się do życia.

  • Aktorzy ( „American Pie: Wszystkie montaż”) – bardzo wszechstronny osobowości twórczej. Na przykład, Thomas Ian Nicholas jest nie tylko aktorem, ale również producentem i muzykiem. Znane filmy, w których grał główną Thomas lub przypadkowe rolę, bardzo dużo. „American Pie” i doprowadził go do ekranów na świecie, ale w domu był sławny nawet przed tym filmie. Kevin Thomas bohater, słodki, miły i wesoły młody człowiek. On jest zakochany w dziewczynie i umieścić na męskiej przyjaźni. Ostatnia część Kevin – architekt pracujący w domu i robić prace domowe.

  • Eddi Key Thomas ma na swoim koncie ponad 30 utworów. Jego bohater, Paul Finch, chyba najbardziej tajemnicza postać w komedii. Nie był zbyt emocjonalny, filozofuje z absolutnie bezstronny wyrazem twarzy, podczas gdy bohater nie bez poczucia humoru. A najważniejsze i nieoczekiwane dla publiczności i jego przyjaciół – romans z matką koleżanki. Na spotkaniu absolwentów Fitch zaskoczyć znajomych, które przychodzą na rowerze, a skradzione.

  • Seann William Scott zdobył rolę grubych, wulgarnych łobuzami, ze względu na „American Pie”. Żarty, temperament i działania jego charakteru są bardzo różni się od swoich romantycznych przyjaciół. W ostatniej części Stiffler próbował się ustatkować, znaleźć poważne zadanie, ale jest podana bardzo trudny okres, i przyjść z pomocą przyjaciół w szkole.

Kobiety rzucają składnik zyskał popularność także z powodu tego filmu.

Ciekawe fakty z życia osobistego aktorów

Biggs ponieważ działając kariery nie udało się ukończyć studia. Aktor Jason środowisku znany jako przykładowej rodziny mężczyzny. Jest żonaty i ma synka, wszystkie wentylatory zdecydowanie odrzuca zaloty.

Kris Kleyn wziął kurs przed uzależnieniem od alkoholu. Pijany jazdy dwukrotnie posłużył jako pretekst do aresztowania aktora.

Tomas Ion zagrał w kilku odcinkach słynnej serii „Santa Barbara”. On również stworzył swoją własną grupę muzyczną, która wydała kilka albumów.

Eddi Key Thomas był lubiący piłkę nożną, nawet zaoferował profesjonalny kontrakt, umieszczając na nim wielkie nadzieje jako sportowca. Ale on odmówił, wybierając karierę aktorską.