126 Shares 2623 views

Bellatrix Lestrange – postać z „Harry'ego Pottera”

Bellatrix Lestrange – jedna z najjaśniejszych postaci w serii książek o młodej czarodzieja Harry'ego Pottera i jego przyjaciół. Pomimo faktu, że przyłączył się złą stronę, odwróciła się wielu fanów.

dzieciństwo Bellatrix

Jednym z głównych konfliktów, które potoczyły się w serii książek zaczęła lubić, które doświadczyły czystej krwi tych, którzy urodzili się w rodzinie mugoli albo w „mieszane” rodziny. Prawdziwe rasowy rodziny w świecie czarodziejów nie było tak dużo. I byli dumni ze swej bogatej przodków. Bellatrix Czarny należała do starożytnej rasy.

Czarodziejka urodził się w 1951 roku. Dorastała z dwiema siostrami – Narcyzy i Andromedy. Następnie, pierwsza wyjdzie za mąż Lucjusz i Draco byłaby matka, głównym rywalem Harry'ego wśród dzieci w wieku szkolnym. Andromeda także miłość mugolskie Teddy Tonks i rodzi córkę, Nimfadora. Innym kuzynką Bellatrix, który stał się znaczącą postacią w serii książek – kuzyn Syriusza Blacka.

Lata nauki w Hogwarcie i pierwsze lata po

Bellatrix, podobnie jak inne czarodziejów Wielkiej Brytanii, przyszedł do studia w szkole Hogwart. Tiara Przydziału wysłał przyszły śmierciożerca Ślizgona. Potem spotkałem wielu czarodziejów, którzy później przystąpiły do Czarnego Pana. Wśród nich był kolejny ulubiony czytniki znaków – Severus Snape.

W latach nauki w szkole magii, Czarny nie różnił się od zwykłego aroganckiego arystokratę z czarodziejskiego świata. Mówiła wyłącznie z czystej krwi i rozpaczliwie gardził wszystkim, którzy nie pasują do jej obrazu świata. Bellatrix nie podzielał poglądy ich miękkiego siostrą Andromedy. Dlatego nie dziwi fakt, że wyszła za mąż za czystej krwi.

Małżeństwo Śmierciożerca został zorganizowany przez rodziców. Bellatrix wybrany małżonek Rudolfus Lestrange. Młodzi pobrali się zaraz po ukończeniu studiów. Ale oni nie mieli dzieci, albo w pierwszym lub w kolejnych latach małżeństwa. Oboje małżonkowie byli znacznie bardziej pasjonuje się pomysł, aby doprowadzić do zasilenia Czarnego Pana niż siebie. Ponadto, nie było żadnej miłości w małżeństwie.

Pierwszy Magia War

Podobnie jak wielu członków arystokracji magicznym rasowy, Bellatrix Lestrange stanowczo sprzeciwia mugoli i ich dzieci, którzy zostali zaproszeni do studia w Hogwarcie. Przekonania doprowadziły do młodych czarownica, wstąpiła w szeregi Śmierciożerców i miał znak na ręku. Czarny Pan stał prawdziwych Bellaktris miłosne. Lojalność wobec niego, ona prowadzona przez lata.

Czarny Pan sobie sprawę z przewidywaniami, który mówił o człowieku, który mógłby go pokonać. Zgodnie z opisem podejścia zaledwie dwóch chłopców – Harry Potter i Neville Longbottom. Wyruszył do ich zabić, zanim dorosną i zdobyć siłę. I kto by pomyślał, że spotkania

z lat Potter byłby śmiertelny Lorda Voldemorta. Zniknął z życia czarodziejów od wielu lat i stał się on-Kto nie powinien-Call.

Gdy Czarny Pan ma moc to dołączył wielu zwolenników. Ale musiał zniknąć, ponieważ większość z nich pokutował i wyrzekł byłego lidera. Ale Bellatrix Lestrange. Była o wiele bardziej poprawne dawnych przyjaciół. Wiedźma zrobiła wszystko, aby znaleźć Voldemorta i odesłać go do dawnej siły. Jako lider, ona nie wierzy w moc roczną Pottera. Dlatego uważa się, że to Longbottoms pokonał Lorda Voldemorta i uwięził go gdzieś.

Wraz z innymi wiernych popleczników, udała się do Franka i Alicji, aby wszyscy vyznat. Magee chciał rozmawiać ze Śmierciożerców. A następnie ostatecznością torturować niewybaczalne przekleństwa. Ale Longbottoms i nie mógł nic powiedzieć, bo nic nie wiem. Nieznośny ból żona szalony.

Bellatrix Lestrange został oskarżony i uwięziony w Azkabanie za korzystanie z niewybaczonych przekleństw. Ale nie martwi ze względu na fakt, że przez całe życie spędzi w więzieniu dla czarodziejów. Wierzyła, że Czarny Pan powróci, aby ją i innych wiernych mężczyzn i nagrodę za to, co oni pozostał u jego boku do końca uwolnić.

Druga wojna magiczne

Wszystko okazało się, zgodnie z przewidywaniami Bellatrix Lestrange. Zdjęcie Witch pojawiły się we wszystkich gazetach magii z wiadomością, że ona i kilka innych niebezpiecznych przestępców uciekł z Azkabanu. Lat więzienia uczyniły go jeszcze bardziej brutalny i ostatecznie doprowadziły do głowy.

Przez długi czas nie miałem nic o niej wiedzieć sam Harry Potter. Bellatrix Lestrange włamał się do jego życia nagle i zabił jednego z najbliższych i ukochanych ludzi młodych czarodziejów. Od tego czasu liczba jego okrucieństw tylko wzrosła.

Nie mając własnego domu, aby żyć z siostrą Lestrange i Narcyza jej mąż. Rodzina jest druga siostra stała się rzeczywistym za jej wrogami. Gdyby tylko gardził Andromeda, siostrzenica Nimfadora nienawidził. Po Tonks walczyli nie tylko z takimi jak Bellatrix, ale poślubiła wilkołaka.

Lestrange nadal zabijać tych, którzy kochają Harry'ego Pottera. Ze względu na jej martwym Zgredka elf-elfa. Próbuje Hermiony, próbując vyznat ona ma wszystko, czego potrzeba. Jej okrucieństwo i wierny do Czarnego Pana był tak ogromny, że oszczędził nikogo.

Pochodzenie nazwy

imię dziecka dla reprezentatywnego arystokracji magicznym oznacza znacznie więcej niż którykolwiek z drugim rodzicem. Niektóre rodziny mają swoje własne tradycje. Nie ma wyjątków i Blackie. Prawie wszystkie dzieci w dalszym ciągu tej starożytnej rodziny, otrzymał imię na cześć konstelacji lub gwiazdą.

Bellatrix został nazwany na cześć gwiazdy konstelacji Oriona. Tłumaczone z łaciny, jego nazwa oznacza „wojownika”, który w pełni pasuje do tego zwolennikiem Lorda Voldemorta.

charakter

Bellatrix – niezrównoważony i bardzo okrutna czarownica. Ostatnim punktem w swoim szaleństwie umieścić zdanie w Azkabanie. Gdyby to było przed czymś dobry, to w końcu przeszedł. To nie tylko zabijają swoje ofiary, ale cieszyliśmy się każdą minutą ich agonii. Ponieważ często długo przed morderstwem jej dręczył jego ofiary niewybaczalne przekleństwa.

Mogłoby się wydawać, że taka postać nie potrafi kochać nikogo. Ale autor JK Rowling powiedzieć światu historię Hogwartu i jego uczniów, powiedział, że Lord Voldemort był nie tylko liderem, ale również głównym miłość do Bellatrix. Nie miała dzieci. Ale czy istnieje jakakolwiek wątpliwość, że gdyby miał syna lub córkę, Bellatrix Leystreyndzh przygotowaliśmy dla nich los Śmierciożerców?

Wand Bellatrix Lestrange

Ten magiczny atrybut jest jednym z najważniejszych w życiu każdego maga. Różdżka – kontynuacja kreatora. Ona wybiera magika. A ponieważ każdy kij może wiele powiedzieć o jego właściciela i jego charakteru.

Bellatrix otrzymał różdżkę z orzechowego drewna. Materiał ten jest idealny dla inteligentnego i utalentowanego kreatora. Prawdziwym odkryciem dla innowatorów. Ta różdżka nie może dostać każdy. Ale jeśli wybrała kreatora, ten ostatni będzie mógł zaprzyjaźnić się z nią, jeżeli udowodni swoje umiejętności. Coli, słuchając pana, będzie gotowy do wykonania dowolnej kolejności. I biada, jeśli laska z drewna orzechowego wpaść w złe ręce, jak to się stało z Bellatrix. Sama wielkość różdżki 12¾ cali.

Wewnątrz jej serce żył smok. Patyczki z tym składnikiem bardzo często spadają na ciemnym kreatora. Są one zdolne do bardzo jasnych zaklęć. I dać jej właściciel premię w postaci ułatwienia szkolenia. Patyczki do rdzenia smoka są lojalni wobec swoich właścicieli. Jednak do czasu, dopóki nie są ujęte w walce przez kogoś innego. Tak było z tego. Została zabrana z Hermioną. Na drugim kijem Bellatrix jest mało znane. Nawet nie ma dokładnych informacji, kiedy i gdzie dostał.

Bellatrix w filmach

W serii Harry Potter filmach grał Bellatrix Lestrange aktorka Helena Bonham Carter w Wielkiej Brytanii. Pod wieloma względami to zawdzięcza wielką popularność wentylator bajki w środowisku.

Helena Bonham Carter odgrywa często ciemne, atrakcyjne znaki. Talent jest najwyraźniej objawia się w filmach jej byłego męża Tima Burtona. Helena wielokrotnie mówił w wywiadach o tym, jak ciekawe i wieloaspektowy charakter dostała. Jeśli przypomnimy sobie inne znaki, że chciałaby zagrać Hermionę. I okazało się jednym z tych momentów, kiedy Hermiona pili Polyjuice Potion i odwrócił się na chwilę w prispeshnitsu Czarnego Pana.

Bellatrix w pracy wentylatorów

Utalentowanych fanów świata Garri Pottera nie mógł zignorować tę postać. Dlatego, że często staje się centralną postacią ich dzieł. Ktoś rysuje obraz Helena Bonham Carter, ktoś przeniesione na papier swoją wizję czarownicę.

Bellatrix często staje się głównym fanfiki znaków – wentylator ulubione rozszerzeń i dodatków do serii książek. Miłość do Czarnego Pana staje się głównym motywem opowieści. W niektórych pracach, nawet wiedźma powiedzie. Fani kochają i „dobre” znaków, aby wygrać na stronę zła. Hermione był wyjątkiem. Medium wentylator kwitła fanfiction, w którym jest on powiedział, że ona – córką Bellatrix Lestrange.

Chociaż coraz częściej pojawia się Bellatrix jako młoda czarownica, która mieszka w momencie Marauder i wciąż marzy o wyczynów w imię Czarnego Pana.

Bellatrix Lestrange – jedna z najbardziej kolorowych postaci z „Harry'ego Pottera”. A po drugie, po Mrocznego Pana, który przypomniał sobie fanów. Teorie dotyczące go tam do dnia dzisiejszego.