427 Shares 4088 views

Solanka w multivarka „Redmond” krok po kroku techniki gotowania

Po wakacjach święta są wciąż wiele wędliny: kiełbasy, kotlety, szynka, plastry gotowanego mięsa. Nie spiesz się je wyrzucić. Są dobrze nadaje się do przygotowania tej zupy jako halofity. W multivarka „Redmond” gotować to danie nie będzie trudne. Ciesz domu obfite i pożywne zupy!

halofity przepisu w multivarka „Redmond”

Można używać żadnych produktów mięsnych. Aby zupa była jeszcze bardziej smaczne, zaleca się gotować kawałek wołowiny (dostępne razem z wieprzowiny). Do przygotowania potraw użyciu otrzymanej brzeczki. Mięso ugotować lepiej niż na tradycyjnym piecu. Jest to wygodniejsze i mniej czasochłonne. Załóżmy listy składników:

  • Mięso wieprzowe (ciała) – 300 g;
  • wołowiny (można kostnego) – 400 gramów;
  • szynki z kurczaka (palone) – 1 jednostka;
  • lub jakiekolwiek kiełbas kiełbasy – 2-3 sztuk;
  • oliwki (oliwki), pestki – jedna trzecia banków (czyli około 10-15 rzeczy);
  • pomidorowy w ilości 2-3 łyżki (stołówki);
  • Woda (zupa warzywa, mięso) w objętości 3,4 litra (w zależności od wielkości kubka);
  • ogórków kwaszonych i / lub kapary – 10 części (pół małych słoików);
  • sól, cytryna, liść laurowy;
  • ziemniaki, cebula, pomidor, papryka – dodaj do smaku i pragnienie.

Galimatias w multivarka „Redmond”: etapy przygotowania

1 krok

Wołowinę i wieprzowinę do płukania, umieszcza się w naczyniu, zalać wodą i umieścić na płycie do gotowania. Nie zapomnij wyjąć mięso z pianki i sól. Umieścić kilka laurowe, aby dodać smaku.

2 etap

W multivarochnuyu miski, wlać olej roślinny. Pokroić ogórek w drobną kostkę i smażyć. Przygotować produkty mięsne: kiełbasy, szynki, kiełbasy. Pokroić na małe kawałki. Z nogi kurczaka, usunąć kości i posiekać mięso. Umieść wszystkie składniki w misce i smażyć na oleju. Na tym etapie Solanka multivarka „Redmond” będzie wyposażone w „hot”.

3 stopnie

W ciągu 15 minut od wszystkich produktów mięsnych musi później. Przykryć, gdy nie jest to konieczne, aby zamknąć. Dodaj do nich kilka łyżek pasty pomidorowej i wymieszać. Że produkty nie są spalone, można wlać trochę bulionu lub wody.

krok 4

Po spawanej wołowiny i wieprzowiny, należy je wyjąć z patelni i położyć do ostygnięcia. Szczep bulionu. Podzielić mięso na małe kawałki (małe), umieszczone w multivarochnuyu bębna. Dodać oliwki i / lub oliwy. Wlać składniki bulionu do maksymalnego poziomu.

krok 5

Solanka w multivarka „Redmond” będzie bardziej odżywczy i pożywne, jeśli dodać ziemniaki. Może być gotowany wraz z mięsem. Lub umieścić na scenie pieczeniem kiełbasek. W tym przypadku, dodać koncentrat pomidorowy pod koniec gotowania, gdy ziemniaki są dobrze wrzeć.

krok 6

Gdy wszystkie składniki są przyłączane do urządzenia ustawienie „zupa / gulaszu” czas – 1 godzinę. Przez 10 minut, aż będzie gotowy, należy otworzyć pokrywę i spróbować smaków danie. W razie potrzeby dodać sól. Zamknij pokrywę i poczekać sygnał audio. Solanka w multivarka „Redmond” gotowy. Chochlę zupy do miski. Pokroić w cienkie pół-ring cytryny, umieścić w każdej porcji. W razie potrzeby doprawić śmietaną danie główne. Bon appetit!