882 Shares 1883 views

Jak zrobić grilla wykonany z cegły z rękami?

Zajęcia na świeżym powietrzu przyciąga wielu ludzi. Cóż, kto odmawia grilla z dala od zgiełku miasta? Ale nie każdy ma specjalne udogodnienia dla ich produkcji. Właściciele własnych domach prędzej czy później myśleć o tym, jak zbudować grill wykonany z cegły z ich rąk. Każdy marzy o swoich własnych budynków, wiele w okolicy są różne domy letnie i własną łazienką. Jeśli budowa ostatni jest uważany za dość trudny i czasochłonny proces, można utworzyć grill wykonany z cegły z rękami mógłby być każdy.

Jaki materiał jest idealny dla budynku

W uzupełnieniu do czytania literatury, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę wiele niuansów. Po pierwsze, nie wszystkie materiały są idealne do budynku. W celu zbudowania grilla wykonany z cegieł własnymi rękami, konieczne będzie zakupienie specjalnie wypalonej cegły dobrej jakości i odpowiednio przygotować rozwiązanie dla połączenia. Dużą wadą może służyć jako brak doświadczenia w podobnej dziedzinie.

Sposób budowy grilla

Tworzenie grill wykonany z cegły z ich rąk, można kupić materiał o wysokiej odporności na temperaturę i dobrej kompozycji wiążącej. Jednak należy zauważyć, że pierwszy zaczyna wieku i pęknięcia w czasie. W tym przypadku, nawet tynk nie pomoże naprawić grill. Jeśli planowana jest budowa być stosowany przez cały rok, nie jest konieczny zakup cegły niskiej jakości. W tym przypadku, grill szybko staje się bezużyteczny. Wiele osób zaleca się stosowanie grilla w budowie czerwonej cegły pieca. Ta rada może być uznane za dość rozsądne, ponieważ jest bardziej odporna na działanie wysokich temperatur, a żywotność takiej konstrukcji znacznie wzrośnie.

grill wykończeniowych

Stwierdzono, że najlepszym narzędziem do układania cegieł Mangala będzie gliny z dodatkiem niewielkiej cementu. Po zbudowaniu struktury zwykle tynk. Na siłę można smarować grill krzemianu kleju. Kompozycja będzie potrzebować trochę, konieczne jest, aby umieścić pędzla. Ponadto, klej może zabarwić cegły okruchów.

Podział procesu budowy na etapy

Przy budowie prosty grill murowany, zazwyczaj proces jest podzielony na kilka części. Szczególną uwagę należy zwrócić na fundamencie, płyty betonowej jest zwykle używany. Jego rozmiar musi odpowiadać wielkości przyszłości grilla, lub nieznacznie przekracza go. Piec pozostaje w otworze ze żwiru i piasku. Konieczne jest, aby zwrócić uwagę na siatkach na opał. Należy uczynić je zdejmować.

Wreszcie trochę

Jeśli nie jesteśmy pewni swoich umiejętności, konieczne jest, aby pokazać całą swoją dokładność i staranność, tworząc murowany grill. Rysunki w tej branży może znacznie uprościć cały proces projektowania. Po zbudowaniu BBQ ze swoimi rękami, to proszę nie tylko siebie, ale także ich bliskich. Dlatego Powodzenia w projektowaniu i budowie tego wspaniałego wypoczynku na świeżym powietrzu!