567 Shares 4716 views

Najlepszym miejscem do gromadzenia wyższych sfer – „Soho RSMC” (Moskwa)

Jeden z najbardziej luksusowych placówek Moskwa „Soho RSMC” znajduje się w starej fabryce „Moskwa Jedwabnego” na Savvinskaya nabrzeżu. Jest tu co noc, spędzają zabawy Data czasie politycy i udane biznesmenów i po prostu najbogatszych ludzi z rosyjskiej stolicy.

informacje ogólne

„Soho RSMC” – to prawdziwy kompleks, składający się z pięciu luksusowych zakładów. Jego struktura obejmuje bar, restauracja, klub nocny, taras z basenem i ogrodem letnim. W ramach każdego bloku „Soho RSMC” panowanie wyrafinowanie i luksus. Tuż przy wejściu tutaj naprawdę zapiera dech w piersiach.

Wejście do tej instytucji jest wyłącznie po przejściu kontroli twarzy.

bar DJ

bar DJ lub jak to nazywa, „Bar Room”, znajduje się na parterze kompleksu. Jest to bardzo proste, aby zaplanować spotkania z przyjaciółmi lub współpracownikami. W ogóle, w barze jest przeznaczony dla 50 osób, ale w tym instytucja może nawet dwieście osób.

Widok z ogromnymi witrażami po prostu podziwiać jego piękno – Zakłady goście Savvinskaya z widokiem na nabrzeże.

Po drugiej stronie baru rozciąga się łańcuch krzeseł zaprojektowanych przez projektantów specjalnie dla projektu „Soho RSMC”. W pokoju znajduje się duży kominek, który wykonuje nie tylko funkcję dekoracyjną, ale także dobre funkcjonowanie. bar sufit zdobią designerskie żyrandol z ogromnych rozmiarów, inkrustowane z oryginalnymi kryształkami Swarovskiego.

Pasek jest wyposażony w najlepszy sprzęt dźwiękowy i oświetleniowy oraz konsola DJ, bo to jest w tej strefie są najlepszą stroną Moskwa DJ ze znanych didżejów.

Restauracja "Soho RSMC"

Restauracja jest dwupoziomowa obiekt, który znajduje się na 2. i 3. piętrze „SoHo RSMC”. Odbywa się w jego murach najbardziej luksusowe kolacje i przyjęcia tu świętować swoje wakacje gwiazd, polityków i biznesmenów.

Lokal składa się z dwóch luksusowych pokojach, które w sumie mogą pomieścić do 150 osób (czyli ile siedzenia jest na wyposażeniu). Goście mogą usiąść na duże skórzane sofy, stoły szlachetnego drewna. Jedna z sal w restauracji jest urządzone z drogich antyków i ma kominek. Kolejną atrakcją restauracji – ogromna piwnica win z kolekcji najdroższych win z całego świata.

Co do drugiego pokoju, to jest stara biblioteka, ponieważ oprócz miejsc dla większego komfortu dla gości tutaj mają ogromny zabytkowy kredens z książek. W pokoju znajduje się duży ekran plazmowy, przez które można oglądać programy sportowe i muzyczne.

Jeśli chodzi o kuchnię, menu jest dostępne w tej instytucji może zaoferować swoim gościom dania kuchni rosyjskiej, śródziemnomorskiej, orientalnej i europejskiej kuchni. Tutaj mamy wybór restauracji ustawia dla dużych firm, lekkich sałatek, zup i smakoszy pożywnych dań głównych.

Taras z basenem

Ta strefa „Soho RSMC” znajduje się na dachu zakładu i funkcjonują w każdej porze roku. To tutaj, w otwartym basenem powietrza, które wraz z nadejściem chłodów staje się otwarta. Podczas gdy na dachu może to być uczucie pobytu w niektórych luksusowych willi.

Taras ma elegancki duży bar zbudowany z czarnego onyksu. Na obszarze zainstalowany tarasowych krzesła i kanapy, ozdobione siatką. Tu wszędzie są żywe egzotyczne kwiaty.

Na tarasie Moskali i turystów mają możliwość wygrzać się w słońcu w ciągu dnia i puścić na dyskotece w nocy.

Klub nocny „Soho RSMC”

Obszar ten często nazywany jest „Disco pokoju.” Należy zauważyć, że „Disco Room” na noc – jedna z najbardziej ruchliwych miejscach „Soho RSMC”. Moskwa to tutaj zbiera cały beau monde dla hałaśliwych i dobrego wypoczynku.

Obszar „Disco Rum” pozwala na umieszczenie na jej terytorium do pięciuset ludzi tutaj również ma 80 miejsc. Strefa ta działa tylko w piątek i sobotę (od północy do ostatniego gościa).

W nocnym klubie wyposażone w najnowszą technologię dźwięku i światła. Jest tu ustawić unikalny Stage-transformator zaprojektowany specjalnie dla projektu „Soho RSMC” – zdjęcia i raporty o scenie może również przekazać wszystkie swoje funkcje. Urlopowicze gości i wybitnych gwiazdy są często podzielone niezwykłą łatwością swoje możliwości, aby obniżyć i podnieść zasłonę, obracanie, zmiana scenerii.

ogródek letni

ogród letni – to chyba najbardziej żywy i zieleń „Soho RSMC”. To tutaj, w samym sercu Moskwy, odcinki żyć tropikalny ogród z roślinami i kwiatami niewidzialnych. Choć w tej części klubu, czujesz się gdzieś w Indiach i Sri Lance. Jest też duży bar i część wypoczynkową. Jest w tym obszarze kompleksu daje bardzo dobry koktajl stronę lub salon partii.

Opinie i ceny

O tej instytucji ma mnóstwo entuzjastyczne recenzje w sieciach społecznościowych i Internetu otwartych przestrzeniach. Goście po prostu zadowoleni z udanej organizacji każdej strefie i dobrze przemyślanych pomysłów w kompleksie. na tej wizycie, jak często się mówi – oczywiście w takim miejscu usług odbywa się na najwyższym poziomie. Diners, podbijając smak gotowanych potraw i królować w którejkolwiek z dziedzin złożonego atmosferze.

Jeśli chodzi o ceny, są bardzo wysokie. Średni wynik z jednej urlopowicz jest około 6-7 tysięcy rubli, ale w tej cenie biorąc pod uwagę niesamowitą masę emocji, które na długo pozostanie w pamięci.

Adres "Soho RSMC": Moskwa, Savvinskaya Nasyp 12, budynek 8 (najbliższa stacja metra – "Frunze", "Kijów" i "Sport").