165 Shares 6549 views

Bransoletka "Nomineeshen": co to jest, historia, recenzje. Ile jest bransoletka Nomineesen?

Zestaw bransoletki mają bogatą historię. Ludzie nosili je przez wiele wieków. Początkowo składały się z muszli, kości zwierząt lub małych wyrobów gliniastych i zostali wezwani do wypędzania złych duchów, ale z upływem czasu wszyscy się poprawili i zaczęli robić z metali szlachetnych i kamieni. Od 2002 roku kobiety mody na świecie są szalone o bransoletki "Pandora" i inne, wykonane w swoim stylu. W nich, na prostym łańcuchu, poszczególne kulki-uroki są gwintowane. Ale bransoleta Nomineesen oferuje zupełnie inne podejście: każdy element jest połączony bezpośrednio ze sobą. Są płaskie, a zatem przylegają do nadgarstka.

Trochę historii

Bransoleta "Nomineeshen" to powstanie włoskiego projektanta Paolo Jensiniego, który wcześniej zajmował się przetwarzaniem metali na stanowisko zwykłego pracownika. W latach osiemdziesiątych w warsztatach we Florencji były takie ozdoby. Nieco później, Paolo postanowił otworzyć jego pełną skalę działalności w celu stworzenia tych bransolet. Ich imię pochodzi z łacińskiego słowa Nomination, w tłumaczeniu – "daj coś dobrego imienia". To dość dokładnie odzwierciedla koncepcję tych bransoletek dial-up: każdy element symbolizuje pewien wydarzenie w życiu jego właściciela lub podkreśla jego upodobania i preferencje.

Co to jest biżuteria?

Bransoleta "Nomineeshen" wykonana jest z wysokiej jakości hipoalergicznej stali nierdzewnej, dlatego jest odpowiednia zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Również ze względu na materiał, dekoracja jest bardzo praktyczna w noszeniu: nie zaciemnia i nie oderwie. Paolo Jensini wymyślił oryginalny system dekoracji. Zajmiemy się tym bardziej szczegółowo.

Najpierw kupił bransoletę-bazę – wygląda jak prosty pasek z 13 prostokątnymi liniami, które zatrzasnęły się we właściwym miejscu. Z reguły są srebrzyste, ale są złote, brązowe i ciemniejsze kolory. Ale, aby móc nosić biżuterię, musisz kupić indywidualne urokki. Jeśli chodzi o damską rękę, potrzebujesz tylko około 18 linków, dla mężczyzn, których potrzebujesz 20, więc musisz wybrać co najmniej 5-7 swoich opcji. Oczywiście można oczyścić standardowe wdzięki i zmienić je na własne.

Początkowo linki były tylko z literami, ale teraz nadal są pozłacane, emalie, sześcienny zirkonia, diamenty, flagi, znaki zodiaku, oznaczenia grupy krwi i inne symbole. Możesz napisać słowo i dodać ozdobne elementy lub sprawić, aby Twoja bransoletka Nomineesen była jasną listą krajów, które odwiedziłeś. Styl dekoracji może być od luksusu do biznesu lub zabawy. Dostępnych jest ponad 500 projektów, a ich kolekcja jest regularnie aktualizowana.

Te ozdoby stały się popularne, ponieważ pojawiły się na rynku (tj. 1987) i wciąż nie tracą pozycji. Wielu innych producentów stara się je skopiować, a chociaż ich linki i mogą być łączone z oryginałem, to wyższość w piękno i jakości jest taka sama dla Włochów.

Ile kosztuje bransoleta Nomineesen?

Przejdźmy do bardziej prozaicznych materiałów i obliczyć przybliżony koszt dekoracji. Ceny w dolarach są pobierane z oficjalnego źródła producenta. Jako przykład pobierz wersję dla kobiet, do której musisz kupić 5 linków. Więc:

  • Bransoleta-podstawa – od 14 do 47 USD.
  • Koszt jednego łącza klasycznego rozmiaru wynosi od 31 USD do 70-80, w niektórych przypadkach ponad 100 USD.
  • Ceny większych uroków zaczynają się od 50 USD.

Łącznie: koszt bransoletki budżetowej: 14 + 31 * 5 = 169 USD.

Droższa wersja (przyjmujemy link z różnych kategorii cen): 47 + 30 + 40 + 50 + 60 + 70 = 297 USD.

Oczywiście trudno jest wyliczyć górny wspornik cen.

Opinia klienta

Modu i mody od dawna rozpoznawali i docenili bransoletę Nomineesen. Opinie stanowią wiele wyborów uroku, wygody przy wyborze rozmiaru dekoracji – ponieważ długość można zawsze regulować pod ręką. Bransoletka wygląda zgrabnie i nie ingeruje w codzienne życie.

Kupujący zauważają wysoką jakość produktu, bezawaryjne opakowanie, ale nadal istnieje jedna poważna wada. Stal nierdzewna, choć bardzo mocny metal, ale mimo to nie jest idealna – na niej są zadrapania. Oczywiście, nawet złe grzechy złota, a wysokość szkody zależy od tego, jak właściciel zajmuje się dekoracją. Ale ponieważ koszt bransoletki jest dość wysoki, nabywcy odpowiadają na nie.