122 Shares 2666 views

Jak latać do Dominikany z Rosji?

Jasne, ciepłe i czyste morze, biały piasek, jasne słońce, piękne krajobrazy i mnóstwo rozrywki – wszystko to można znaleźć w Republice Dominikany. To jest naprawdę raj, gdzie można uciec od codziennych problemów i zrelaksować ciało i duszę. Tutaj wszystko sprzyja relaksacji i właściwego odpoczynku – piękne krajobrazy, przyjemny klimat, przyjaznych ludzi.

W tym wszystkim jest jedna pozytywna, ale bardzo istotne „ale”: przestraszyć niektórych turystów długiej drogi, które muszą zostać pokonane, aby dostać się do tej wspaniałej wyspie. Wielu podróżnych nie obchodzi ile lecieć do Republiki Dominikańskiej, tylko zanurzyć się w ciepłych wodach z Karaibów i być sama z pięknej przyrody, ale nadal warto dowiedzieć się wcześniej o czas trwania podróży, aby zaplanować podróż.

Istnieją dwa warianty lotu, i która z nich zostanie wybrany, to zależy od tego, ile lecieć do Republiki Dominikany. Z Moskwy do ośrodka można dojechać z transferów i bezpośrednich lotów czarterowych. W każdym razie, długą drogę, a trzeba wydać co najmniej 11 godzin. Na ile lecieć do Dominikany z Moskwy, wpływa na wybór linii lotniczej. Na przykład, samoloty Transaero płynął przez 11 godzin i 55 minut, a Aeroflotem – 12 godzin i 40 minut. Przybliżony czas określony, ponieważ czas trwania lotu wpływ warunków atmosferycznych, rodzaju samolotu, zatłoczenia na lotnisku.

Najprostszym sposobem użycia bezpośredni lot ze stolicy Rosji w Punta Cana. Jest to najkrótsza droga do Republiki Dominikany. Loty czarterowe są również przewidziane w Puerto Plata i Santo Domingo, więc jeśli chcesz dostać się do jednego z tych miast, lepiej jest kupić bilet na bezpośredni lot. Jeśli nie jest to możliwe, trzeba latać z transferów.

Jak latać do Republiki Dominikańskiej na lot łączącym, nie można podać dokładnej odpowiedzi. Zazwyczaj w tym przypadku, w przestrzeni powietrznej, konieczne jest, aby wydać 13 do 16 godzin, a jeśli brać pod uwagę czas do dokowania an trasy, droga może trwać dłużej niż jeden dzień. Ale takie poświęcenie opłaciło sowicie, jak przed niezapomniane wakacje nad brzegiem ciepłego morza, wśród pięknej scenerii, która jest tak bogaty w Republice Dominikany. Jak latać do ośrodka, w zależności od wyboru miejsca przeszczepu.

Dominikana – kraj bezwizowego, więc jeśli przeszczep jest planowane w europejskim mieście, wiza nie jest wymagana. Jeśli mamy pozostać w USA, trzeba zadbać o projektowaniu wizy tranzytowej lub zieloną kartę mieć pod ręką, bo pobyt na terytorium jednego z amerykańskich miast, ale nie więcej niż jeden dzień jest możliwe bez wizy. Jeśli wybrać lot z przesiadką w krajach europejskich, nie może być przystanek w Zurychu, Paryżu, Madrycie, Wiedniu, Brukseli, Londynie, Frankfurcie, Düsseldorfie i Berlinie. W USA przeszczep jest możliwe w Nowym Jorku, Bostonie i Miami. Można wybrać lot i przez Meksyk, Kanadzie i na Kubie, ale muszą ubiegać się o wizy.

Większość turystów nie ma znaczenia dużo latać do Dominikany, bo to jest naprawdę raj na ziemi. Na wakacje na tej pięknej wyspie nie jest szkoda spędzić wiele godzin czasu lotu. W każdym razie, podróż do Republiki Dominikany będą najbardziej interesujące i niezapomniany.