342 Shares 6495 views

Czekolada lukier. Jak gotować szybkie i smaczne

Czekolady i lukier. Kiedy słyszysz te dwa słowa, pierwszą rzeczą są one związane, to jest, oczywiście, lody w polewą czekoladową. A następnie przypomnieć produkty przemysłu cukierniczego, który używany jest głównie i polewą z czekolady. Jest to bardzo atrakcyjny i smaczne Confectioners wynalazku, który składa się z kakao, cukier puder, produkty mleczarskie, środki aromatyzujące i tartych orzechów. Można go ozdobić niemal każdy deser.

W domu, czekolada lukier można przygotować z każdej kobiety, używając, według własnego uznania, każda z wielu proponowanych przepisów. Na przykład, takie proste receptury, które wykorzystuje w czekolady i sproszkowany cukier. Ponadto taka szkliwo czekolady szybko zastyga. Dla wymagane jest wykonanie następujących czynności:

Łyżka wody wlać sproszkowany cukier (100 g). Ciepło na wolnym ogniu, stale mieszając, aż do uzyskania gęstego syropu, do którego dodano 50 g posiekanej czekolady. Oraz mieszania nadal ogrzewano w niskiej temperaturze, aż do zagęszczonej mieszaniny, którą należy dodać do masła (50 g) i zemleć na połysk. Może być stosowany na tort, ciasta lub tortu. Jeśli nie masz czasu, aby umieścić wszystkie na raz, reszta podgret całkiem sporo, i to będzie gotowy do użytku.

Jeśli jesteś zainteresowany , jak zrobić glazury czekolady, aby to miękkie i łatwe do przepływu, można eksperymentować z rodzajów czekolady, a także proporcje składników i do osiągnięcia pożądanego smaku. Przepis jest dość prosty: 2 kromki mleka lub gorzkiej czekolady (że chcesz), łyżkę cukru, mleka (20-30 ml) i wanilia do smaku, wymieszać, doprowadzić do wrzenia, a następnie gotować do konsystencji chcesz.

Kolejny przepis, który wyjaśnia, jak zrobić glazury czekolady, tylko trochę bardziej skomplikowana: umieścić w filiżance garnek sproszkowanego cukru i mleka (5 łyżek). Umieścić pojemnik na małym ogniu, doprowadzić do wrzenia do rozpuszczenia cukru. Teraz jest umieścić tabliczkę czekolady i masła (50 gramów). Po stopionej czekolady, dodawanie skrobi łyżka, 3 łyżki kakao i dodać wanilinę. Mieszać do równomierność masy zimną i końcowy szkliwa można wlać z czekolady konfekcji łyżką wyrównywania nozhom.Shokoladnuyu szkliwa korzystnie wylewa się olej lub krem masła. Dobrze rozmieszczone w całej dżemem glazury.

I jak przygotować lukier czekolady, tylko białe, powiedzieć ten przepis: miele się na małe kawałki 200 g białej czekolady i umieścić w garnku. Istnieje także dodać małe kawałki zamrożonego masła – 200 g, a zdolność do umieścić w łaźni wodnej i mieszano w sposób ciągły zawartość w celu utworzenia masy jednolitości. Kontynuując wymieszać, dodać trochę cukru, proste, wanilii i sól. Wlać mleka (150 ml) i gotować aż do gęstej masy. Zdjąć rondel z ognia i umieścić w dużej misce z zimną wodą. Ubij masę przez około 10 minut, aż nnachnet glazury nie nadążyć z łyżką.

I jest to prosty przepis jak przygotować lukier czekolady, stosując krem: na konfekcji wadze gdzieś w 350 gramach należy wziąć 175 gramów mleka lub półsłodkie gorzkiej czekolady i pocięte na kawałki, wraz z 150 ml niskotłuszczowego śmietany w małym rondel. Lekko ogrzewać, mieszając, aż do gładkich, być chłodny, tak aby uniknąć kapania z drewnianą łyżką. I można glazura swoją konfekcji.

Eksperymentując z proporcjami składników do wytwarzania czekolady, można wybrać idealny obejmujące ciasta, ciastka i ciasta, odpowiedzialny jest wyłącznie do własnych upodobań – będzie to Twój przepis podpis. Idź na całość!