705 Shares 2428 views

Marzą kobiety – jędrne piersi!

Czy nie ma w tym świecie każda kobieta, czy ona jest młody czy wieku, którzy nie chcą mieć atrakcyjny wygląd. Koncepcja wielu mężczyzn atrakcyjność słabej połowy ludzkości jest piękna figura, formy apetyczny. Jędrne piersi u kobiety, którą kochał – marzenie prawie każdego młodego człowieka. Dziewczynki nie ma nic do zrobienia, ale starać się spełniać te parametry piękna, albo przynajmniej trochę bliżej do niego.

Dla wielu z płci pięknej jest piękne i jędrne piersi jest przeszkodą na drodze do doskonałości. Liczby transformacyjne związane z utratą masy ciała lub nadzwyczajnego przyrostu masy ciała, ciąży, karmienia piersią nie jest najlepszym sposobem wpływ na jego formę. W końcu spada, traci swoją jędrność i brzydki widok wprowadza przygnębiony jego posiadacza.

Ale nie wszystko jest tak smutne, jak się wydaje. Do tej pory istnieje wiele sposobów, aby przywrócić jędrność piersi i piękno. Najszybszy i najbardziej skuteczny jest chirurgiczne wyciąg piersi lub chirurgii kosmetycznej. Przed odważą się na ten krok, kobieta powinna starannie rozważyć znaczenie tego zabiegu. Po pierwsze, praca – to jest zagrożenie dla zdrowia. Po drugie, żadna z operacji nie będzie w stanie rozwiązać problemów psychologicznych. Ale często naciskać kobietę iść pod nóż.

Operacja nie jest to jedyny sposób. powiększenie piersi bez operacji jest możliwe do przeprowadzenia przy pomocy specjalnego zestawu ćwiczeń.

Ćwiczenia , które pomogą dokręcić piersi obwisłych piersi, zwiększyć jego rozmiar, nada jej sprężystość, a nawet pozbyć się rozstępów. W pewnych kręgach uważa się, że specjalne ćwiczenia mięśni piersiowych pomoże zapobiec rozwojowi raka piersi.

Jędrne piersi bez operacji – zestaw ćwiczeń

Aby osiągnąć pozytywny efekt ćwiczeń może być tylko codziennie i ciężka praca. Bez tego marzenia o pięknym biustem powinny być zapomniane. Ładowanie powinno stać się nawykiem, a wynik nie będzie długo czekać.

Zatem pierwsze ćwiczenie

 1. Połóż się na brzuchu, nogi zgięte w kolanach i krzyża podłączyć je do kostek.
 2. Ramiona zgięte w łokciach i umieścić na podłodze, dłońmi w dół.
 3. Opierając się na ręce unieść ciało w górę, trzymając się za kolana i dłonie.
 4. Szczep mięśni brzucha.
 5. Ciągnąć podbródek do klatki piersiowej tak, że jego czoło spoczywała na podłodze.
 6. Łokcie zgięte plecy, stopniowo spadają na całym piętrze.

drugie ćwiczenie

 1. Poleżeć na niskiej ławce, nogi opadł na podłogę, ręce krzyż na piersi.
 2. Ręce są hodowane na bok, aż łokcie nie spadnie poniżej poziomu barków.
 3. Powrót do „1”.

trzecie ćwiczenie

 1. Palm połączyć przed klatką piersiową. Mocno wcisnąć dłoń na siebie. Trzymać napięcie kilka sekund.
 2. Powtórz 10-20 razy.

Oprócz konkretnych ćwiczeń klatki piersiowej jest niezbędne do prowadzenia zdrowego trybu życia, więcej spacer na świeżym powietrzu, czy jogging, pływać, jeść prawo. A potem sen zwany „jędrne piersi” dokładnie zrealizowane, a liczba ta zwiększy się w ogóle.