308 Shares 6871 views

Kim są asexuals? Co trzeba wiedzieć o tym homoseksualnych

Ile osób wie o tym, kim są asexuals? Praktyka pokazuje, że takie poinformowani obywatele w naszym kraju jest zbyt mała. A ściśle mówiąc, nie jest to zaskakujące, ponieważ koncepcja ta pojawiła się niedawno. A więc spróbujmy zrozumieć siebie w ten trudno na pierwszy rzut oka, to pytanie.

Kim są asexuals?

Tak bezpłciowe ludzie połączeń którzy nie odczuwają pociąg seksualny. Jednocześnie nie lubią dowolny rodzaj seksu, zarówno z członków płci przeciwnej, i tym. Dlatego nie należy mylić z gejem lub lesbijką, ale jeszcze bardziej z biseksualny.

Naukowcy i psychologowie nadal nie mogę w końcu spotykają się co było przyczyną takiego poglądu takiego ważny składnik naszego życia. Jednak wiadomo, że co roku coraz więcej ludzi są otwarte na temat ich aseksualności.

Dlaczego ludzie mają takie myśli?

Wiele z nich jest zainteresowany na pytanie: „jak być bezpłciowe?” Istnieje wiele teorii na temat tego, co motywuje ludzi do rezygnacji z seksu. Ale pośród całej tej różnorodności informacji wydaje się być wersja najbardziej prawdopodobne z następujących czynności:

  1. Nieudany stosunek płciowy. Bardzo często przyczyną tego, co się dzieje może być frustracja z pierwszego intymnego kontaktu. Na przykład, gdy jeden z orkiestrami zbyt brudny, według innego. Lub gdy rzeczywistość jest bardzo odmienna od ludzkiej wyobraźni, a więc już go nie pociąga.
  2. urazy psychiczne. Czasami ludzie stają się bezpłciowy po doznanej przemocy na siebie. Po tej tragedii, oni od dawna związany z seks coś brudne i obrzydliwe.
  3. Wrodzony. Aczkolwiek rzadko, ale niektórzy ludzie rodzą się z wrodzonym aseksualności. W tym przypadku, to jest więcej niż fizjologiczne bariery ducha.

Najsłynniejszy człowiek-bezpłciowy i jego nowy ruch

Nie można uruchomić historię o asexuals i nie wspominając o faceta jak devid Dzhey. Ten młody programista z Ameryki od najmłodszych lat wiedział, że różni się od swoich rówieśników. Podczas gdy wszyscy jego przyjaciele rozmawiali tylko o seksie, nie mógł dowiedzieć się, co jest w nim wyjątkowego.

Dla młodego Dawida, było brudne czynu, którego jedynym celem była prokreacja, a nie więcej. Gdy miał 23 lat, był w pełni przekonany, że to zupełnie nie jest zainteresowany seksem. Ale był trochę świadomość, kim jest asexuals. Chciał znaleźć podobnie myślących ludzi na całym świecie.

W związku z tym, w 2001 roku założył sieć globalną poświęconą idei aseksualności. I, co dziwne, wkrótce jego miejsce zaczął zbierać tysiące poglądów. Bole dodatek, z biegiem czasu, nie było cały ruch, który zjednoczył pod swoim sztandarem dziewcząt i chłopców z całego świata.

Świat oczami „nowych” ludzi

Tak więc ci, którzy są asexuals rozumiana, teraz nadszedł czas, aby zrozumieć, jak widzą świat wokół nich. Po tym wszystkim, jak każdy ruch, mają swoje własne zasady i ideały, które są bardzo różne od tych znanych nam.

Przede wszystkim, wszystkie asexuals są bardzo zimne do współżycia seksualnego. Opisują to działanie jako zbędnych ruchów brudne, psując cały piękno prawdziwych uczuć. W związku z tym niemal wszyscy członkowie organizacji głoszenia miłości platonicznej.

W tym przypadku, istnieją nawet tych, którzy nie akceptują pocałunki, biorąc pod uwagę ich wylęgarnią zarazków. Chociaż ta postawa jest wciąż rzadkością nawet dla asexuals. W ogóle, wszystko ogranicza się do zwykłej abstynencji od współżycia seksualnego.

Ale co z dziećmi?

Wiele słyszałem o asexuals, zastanawiać się, gdzie mają one pochodzić z dziećmi. Ale tu należy rozumieć, że ci ludzie nie są impotentem lub bezpłodny – oni po prostu nie lubią seksu. W związku z tym, mogą one wykraczać poza swoje przekonania w celu osiągnięcia ostatecznego celu.

Jednak zdarza się, że obaj partnerzy po prostu nie tolerują aktu seksualnego. Następnie mogą zdecydować jedynie do przyjęcia dziecka. Szczególnie często zdarza się w tych długi czas nie może zajść w ciążę i nie chce tłumić swoje wnętrze.

Kto jest zagrożony?

Z jakiegoś powodu, wielu z nich miało nieprawidłowy stereotyp, że ten rodzaj myślenia może rozwijać się tylko w tych, którzy są już dobrze ponad 40 lat, lub uporczywy przegranych. W rzeczywistości jest odwrotnie, a to świadczy o licznych sondażach.

Tak więc, człowiek-aseksual – ten sam rzeczą normalną, jak kobieta. W tym przypadku, często pierwsze oznaki tego świata zaczynają się pojawiać w wieku od 16 do 25 lat. W większości przypadków, aby ich 20 lat bezpłciowy już w pełni świadomi swoich potrzeb i ideałów.

Dlatego stał się znany dopiero od niedawna?

W rzeczywistości, wiele asexuals i teraz ukrywać swoje prawdziwe uczucia. Powodem jest obawa, że społeczeństwo będzie odrzuceniu. Po tym wszystkim, którzy chcą budować relacje z kimś, kto nie chce uprawiać seks?

Punktem zwrotnym był dość upowszechnienie informacji na temat tych ludzi i że nie są sami. Poprzez ten asexuals mógł wreszcie z cienia i spojrzeć na kilka wśród własnego gatunku.