473 Shares 4611 views

Szczotkowanie twarz – co to jest? Opis procedury, komentarze

Każda kobieta marzy o miękką, gładką i piękną skórę, które przyciągnęły uwagę i podziw innych, spowodowane. Istnieje wiele sposobów na utrzymanie młodości i świeżości skóry. Jednym z najbardziej popularnych procedur szczotkuje twarzy. Co to jest? Rodzaj peelingu, który przeprowadza się oczyszczanie i odzyskiwanie skóry za pomocą specjalistycznego sprzętu. Akcja czyszczenia mechanicznego na tyle prosty, ale skuteczny, co tłumaczy jego wysoką popularnością wśród płci pięknej.

Zaleca się ta procedura?

Szczotkowanie – czyszczenie twarzy, która jest zalecana niemal wszystkich kobiet, niezależnie od wieku i rodzaju skóry. Przede wszystkim, taka procedura jest pokazana jako profilaktycznej opieki dla osoby, która jest narażona na wszelkiego rodzaju przeciwności. Promieniowanie słoneczne, zanieczyszczenie powietrza, depozycja metali ciężkich i soli na skórze (szczególnie od mieszkańców dużych miast i rozwinięte) – wszystkie te czynniki środowiskowe wpływają niekorzystnie na kondycję człowieka. procesy fizjologiczne również wpływ na zdrowie skóry. Choroba, stres i zmiany związane z wiekiem przejawiają się w postaci zmarszczek, zaczerwienienia i wysypki. Problemy wewnętrzne sprowokować zwiększona sebum i zatykanie porów, co powoduje przedwczesne starzenie.

Kobiety z grubej i szorstkiej skóry z rozszerzonymi i zatkane pory, trądzik i plamy pigmentacyjne, mechaniczne czyszczenie pomoże poprawić kolor i kondycję skóry, przywrócić twarz schludny i zdrowe. Dodatkowo, procedura jest użyteczny do starzenia skóry. Masaż sprzyja jej zaostrzenie, przywracając witalność i blask.

efekt

Większość kosmetologów oferować swoim klientom mycia twarzy. Co to jest i jakie efekty można oczekiwać po zabiegu? Podczas oczyszczania (Brossazh) wytwarzana masa skóry i podnosząc jej górną warstwę z martwych komórek skóry. Połączenie tych metod ma korzystny wpływ na kondycję człowieka.

 1. Głębokie porów oczyszczanie, usuwanie zanieczyszczeń, powierzchnia trądzik, zaskórniki.
 2. Poprawa krążenia, metabolizm komórek skóry, cera.
 3. Zmniejszenie nasilenia piegi, plamy starcze, po trądziku.
 4. Zwiększenie funkcji ochronnych skóry, aktywnego samouvlazhnenie.
 5. Bodziec do regeneracji, normalizowanie działanie potu i gruczołów łojowych.
 6. Wzmożone napięcie, napięcia skóry.
 7. Poprawa w długich zmarszczek na twarzy i blizny.
 8. Aktywny dopływ tlenu do komórek i składników odżywczych z powodu remontu, pozbycie się martwych komórek skóry.

Jak brossazh

Dla każdej kobiety wybrany indywidualnego programu leczenia w zależności od problemów skóry, jej rodzaju i cech. Sama procedura – mycia twarzy prowadzi się w kilku następujących po sobie etapach.

 1. demakijażu, oczyszczania skóry brudu, pozostałości makijażu.
 2. Ujawnienie porów z łaźni parowej lub gorące płyny.
 3. Złuszczają powierzchni skóry mały peeling lub ułatwia obieranie.
 4. Masować szczotką mechaniczną. Odbywa się ruchem kołowym, intensywność i szybkość obrotowa dyszy jest regulowane indywidualnie.
 5. Jeśli to konieczne, wykonaj usuwania naskórka za pomocą specjalnego pumeks.
 6. Po oczyszczeniu skóry stosowane nawilżający balsam, maska, porów i odżywczy krem.

Po zakończeniu sesji, można użyć makijażu opalać i prowadzić normalne życie. Nie ma żadnych ograniczeń po zabiegu nie jest przewidziane.

kursy brossazh

Większość kobiet, którzy zwrócili się do kosmetyczki, rodzi wiele pytań dotyczących procedury „szczotkowanie twarz.” Co to jest i jak często do niego powrócić, aby utrzymać wynik?

Czyszczenie mechaniczne jest łatwa procedura, nie mając globalnego obciążenia skóry. Jednak nadużywanie może prowadzić do zaostrzenia wielu problemów. Regularnego aktualizowania odręczne warstwy skóry i usuwania górnej powierzchni nabłonka zmniejszy funkcji ochronnych i regeneracyjnych. Krótko mówiąc, osoba „leniwe”, przestanie regulować gospodarkę wodną i gruczołów łojowych.

Siedem lub osiem procedury wystarczające na cały rok. Właściciele skóry tłustej może uciekać się do Brossazh raz w tygodniu, podczas gdy kobiety z skóry suchej i normalnej – co dwa tygodnie. Między kursy powinny wstrzymać przez 3-4 miesięcy.

Przeciwwskazania

Pomimo bezpieczeństwa czyszczenia mechanicznego, w niektórych przypadkach, jest nadal zaleca się go porzucić. Fakt, że urządzenie do mycia twarzy może podrażniać skórę nadwrażliwego, a nawet uszkodzić. Szczególnie narażone osoby w następujących przypadkach:

 • w podwyższonej uginania;
 • w trakcie ciąży;
 • laktacja;
 • na cukrzycę choroby.

Procedura jest przeciwwskazane w większości ostrych chorób skóry:

 • wysypki i ropne zapalenie;
 • otwarte rany, zadrapania;
 • Ciężkie stopień zmian chorobowych trądziku i trądziku;
 • wyprysk;
 • opryszczka;
 • trądzik różowaty.

Urządzenie do czyszczenia

Dla Brossazh zastosowano specjalne urządzenie mechaniczne urządzenie z dyszami, obracanie się automatycznie w kierunku ruchu wskazówek zegara lub w kierunku przeciwnym. Szczotka do mycia twarzy jest wykonany z naturalnego włosia, który delikatnie oczyszcza skórę, nie spaść i nie pozostaje na powierzchni po zabiegu. Bitów różnią się od siebie pod względem wielkości, o średnicy i sztywności. Ich wybór zależy od rodzaju skóry, grubość, stanu i potrzeb procedury. Oprócz szczotki, gąbki, pumeks i są dostępne na twarzy szlifowania. Podczas pracy można zwiększyć prędkość obrotową dyszę i wytrzymałość skóry.

Sprzątanie w domu

Są typowe pytania: mycie twarzy – co to jest i jak to zrobić w domu? Procedura jest prosta w technice i nie wymaga specjalnego przeszkolenia. Aby uzyskać najlepsze wyniki, pożądane jest, aby najpierw oczyścić zaufanego specjalistę. Należy uzyskać informacje na skórze, ponieważ indywidualna opieka może różnić się od całości.

Z domu Brossazh można używać szczotki do twarzy. Niektórym udaje się oczyścić skórę, nawet szczoteczki do zębów. Aby po zabiegu zwężone pory, można użyć kostkę lodu.

opinie

Większość kobiet wypróbować procedurę śmiało polecić mycia twarzy. Opinie niemal jednomyślni – rezultat jest widoczny po pierwszym czyszczeniu. Skóra staje się świeższe, bardziej przyjemne. Osoba jest bardziej podatny do codziennej pielęgnacji.

Istnieją również braki w procedurze – jego względnej skuteczności. W przypadku uporczywych zabrudzeń, w podwyższonej pigmentacji i głębokich zmarszczek brossazh praktycznie bezużyteczne. W innych przypadkach, mechaniczne czyszczenie jest wygodne, proste i bezpieczne, że jest jego niezaprzeczalnym atutem.