514 Shares 4114 views

Jak farbować włosy. Dlaczego profesjonalny pielęgnacji włosów.

Jak inaczej mógłby kobieta jak najwięcej, aby zmienić swój wygląd, bez uciekania się do usług chirurga plastycznego? Jak ona może przyciągnąć uwagę mężczyzn, które ze swej natury nie zwracają uwagi na nową fryzurę na zmodyfikowanej postaci brwi, nowy makijaż, a nawet nową sukienkę lub torebce? Myślę, że zmiana koloru włosów , aby pomóc. Możesz stać się bardziej żywy i twoje włosy błyszczą z nowymi kolorami. Taka rewolucja człowiek tylko zauważy.

Ale wielu obawiać będzie o tym, ponieważ według wszystkich przyjaciół „farby zniszczyć włosy, wypadają one, ich pozhzhesh i przywrócić im, że nie kwalifikują się.” Oczywiście, doświadczenia innych powinien słuchać, to najlepiej uczyć się na cudzych błędach, niż z własnych. I złe doświadczenia – jest to, że nie ma potrzeby powtarzać. Jak farbować włosy bez szkody?

Przede wszystkim zdać sobie sprawę, że coś z włosami po barwienia nie zdarzy. Wystarczy tylko wygrać na kolor. Istnieje wiele firm, które produkują barwnik włosów. Na cenę, są one praktycznie takie same, choć są oczywiście droższe farby i tańsze.

Amoniaku, atrament (podstawowy składnik wszystkich kolorów) i bez amoniaku. Gdy osiągnie barwnik do farbowania włosów proces utleniania rozpoczyna się od keratyny we włosach. Występuje procedura rozjaśnienie włosów i nadtlenku wodoru, który jest utworzony z rozpoczyna interakcji z pigmentem na włosy i odbarwia się. Jeśli włosy są farbowane w odcieniu, tlen w utlenionego farby, barwnika i tworzy substancję, która wypełnia swoje włosy. Nadtlenek wodoru wnika do struktury włosów i wypełnia je, w wyniku czego barwionych włosów w pożądanym kolorze.

Najważniejszą rzeczą w malarstwie – inteligentnego kreatora, który zajmie się tobą. Nie malować włosy w domu. I to nie dlatego, że stosuje się do drogiego salonu, ale żeby nie dołączyło do grona tych, którzy szerzą plotki o niebezpieczeństwach farbowania włosów. Istnieją pewne niuanse, które może nie wiedzieć, na przykład, niektóre kolory nie mogą być mieszane, rude włosy podczas malowania niektóre kolory mogą być po prostu zielony i biały kolor rzeczywiście spala swoje włosy i nie może być bardzo długo przechowywać, lub jeśli po blondynka chcesz przywrócić naturalny kolor włosów, nie można po prostu być malowane w innym kolorze, na początku konieczne jest malowanie ciemniejszy odcień. I istnieje wiele niuansów.

A kiedy rosną korzenie, kolor, włosy będą bardzo zabawne do oglądania – na korzeniach farby jest taki sam kolor jak spadnie z powrotem na swoim naturalnym regenerować koloru i mają na całej długości tej farby został namalowany wcześniej, będzie ciemniejszy bo gdy zastosowano kółko nowa warstwa farby będzie ciemniej. W rezultacie, gdy taka długa droga, twoje włosy staną się naprawdę sztywne na końcach – prawie czarny.

W salonach kreatora można wybrać najlepszą opcję dla Ciebie, tak aby nie zepsuć włosy koloru była jednolita i bez przejścia. Chodzi o to, że tylko mistrz umie farbować włosy, można go mieszać farby, tak aby regenerować korzenie i na całej długości był harmonijny. Na powierzchni byłoby zająć się bardziej nasycony kolor, a na długości większej rozcieńczyć farbę, aby nie zranić włosy, odśwież zdobytą kolor.

Następnie mistrz w arsenale są specjalne profesjonalne szampony, balsamy i maski, które są wymagane po malowaniu. Są one zaprojektowane w taki sposób, że zawierają one specjalne składniki, które mogą bardziej dokładnie i jednocześnie dokładnie umyć włosy po zabiegu. Aby to zrobić, zajmuje szczególne szamponu po farbowaniu włosów. W domu, poza zwykłym szamponem, nawet z dopiskiem „Dla włosów farbowanych” nie jest właściwe. Jest już natychmiast zmywa wierzchnią warstwę farby. To może nie być zauważalne, chyba że jesteś mistrzem.

W ogóle, zorientowaliśmy się korzyści dla farby w domu oraz w salonie. Ale nie bierzemy pod uwagę inny fakt. Sposób nakładania farby. Istnieją pewne zasady, cała technologia, która nie jest tylko wymyślona przez tych, którzy zaangażowani w nim przez długi czas. W domu trzeba będzie malować dziewczynę lub matkę, ale należy zadać sobie pytanie, w jaki sposób mogą dowiedzieć się liny, gdzie zacząć pierwszy.

Istnieje pewna ilość czasu, w którym ma wziąć czas, aby malować. Jeśli jest zwiększona, to znaczy, siedzieć, twoje włosy mogą zostać uszkodzone. Innymi słowy, atrament pożerać ich strukturę. W domu, właśnie skończyła malować włosy, a już trzeba zmyć. A potem słyszymy, że barwnik włosów jest szkodliwe.

Ty decydujesz, jak najlepiej postąpić. Wystarczy zwrócić uwagę i pomyśleć – dlaczego jedna dziewczyna włosy wyglądają świetnie, a drugi „słoma” kolor. Nie skąpić na ukochanej, to nie jest tak drogie, a nie jako część procedury. Naucz się kochać siebie. Zmienić siebie, kultywowanie, eksperymentowanie. Nasi mistrzowie pomogą uczynić Twoje włosy piękne i zadbane. Jeśli masz już nieprzyjemne doświadczenie, a włosy straciła dawny blask, mistrz wybiorą dla Państwa skomplikowanych procedur medycznych w celu przywrócenia struktury włosa.

I kolejna wskazówka, jeśli pójdziesz do salonu piękności lub Barber Shop zapłacić stan, w którym mistrz fryzjerski. Muszą doskonały wygląd. Jeśli nie – zabrakło. Mistrz, który nie radzi sobie z ich włosów, nic do zaoferowania. I zwrócić uwagę, czy mają jakieś certyfikaty, jeśli bierze udział w seminariach, co oznacza o pielęgnacji włosów w twarz na stole. Jeśli ten konwencjonalny rury z supermarketu, to mówi, że nie chce się rozwijać, to nie jest profesjonalny. Kapitan powinien być w arsenale profesjonalnych kosmetyków do włosów znanych marek handlowych, a nie dlatego, że jest prestiżowy, ale ponieważ takie kosmetyki przeznaczone specjalnie dla włosów urody.

Można takie produkty i sami kupić, najlepiej jest zalecany pana, ponieważ w jego interesie, który wyszedł z salonu szczęśliwych ludzi zapytać, dlaczego masz takie zadbane włosy, a ty jesteś w stanie polecić tego samego mistrza, a kiedy nadejdzie czas do farbowania włosów ponownie włączyć do niego.