762 Shares 9856 views

BeamNG Napęd: kontrolować grę

symulatory samochodowe są często zbyt podobne do siebie: od gry zmieniając tylko ścieżkę i marek maszyn, wszystko inne pozostaje taka sama. Dlatego gracze są bardzo zadowoleni, że każdy projekt jakość przynosi coś nowego. Dlatego gra BeamNG Napęd spotkała się z fanami gatunku tak ciepłe. Faktem jest, że w tym projekcie, wszystkie w ten sam sposób jak w innych: Samochody utworów, tryby i tak dalej. Jednak w tym przypadku konieczne jest, aby zwrócić uwagę na to, co jest przedstawione tutaj jest unikatowy model fizyczny, który pozwala doświadczyć jak najdokładniej kontaktu z maszyną, jej kontakt z otoczeniem. W ogóle, wyścig do komputera nigdy nie było tak realistyczne. Dlatego powinno się kupować BeamNG napędu, sterowanie tutaj nie jest to najbardziej wygodne, ale może to być załatwione. Pomoże Ci w tym artykule.

Operacje podstawowe

Przede wszystkim warto zauważyć, że w BeamNG Drive Control ma raczej niski poziom złożoności. Trzeba prowadzić samochód, używając jedynie klawiszy strzałek – to wszystko. Jednak jest mało prawdopodobne, aby osiągnąć dobre wyniki i uzyskać maksymalną przyjemność, bo ta gra – to znacznie więcej niż tylko jazda. Trzeba wiedzieć, jak to dość imponujący zestaw dodatkowych przycisków, które znajdują się na klawiaturze nie jest najbardziej wygodny sposób. I większość graczy już dawno przeniósł się WSAD, ponieważ strzały nie są najskuteczniejszym rozwiązaniem. Co więc jest odróżnić kontrolę BeamNG Drive?

Dodatkowe klucze

Gra kontrola BeamNG Drive jest dość szeroka gama przycisków, z których każdy jest odpowiedzialny za określone funkcje. Na przykład, poprzez wciskanie J, można włączać i wyłączać unikalnego modelu fizycznego gry jest porównanie wpływu. Istnieje również cała gama kombinacji z klawiszem Ctrl, może się okazać przydatne, ale korzystanie z nich nie jest bardzo wygodne, ponieważ konieczne jest jednoczesne sterowanie maszyny i naciśnij kombinacje klawiszy, takich jak Ctrl + E do menu wyboru samochodu. Naturalnie, każdy gracz chce zmienić zarządzanie BeamNG jazda, ale deweloperzy nie przewidują takiej możliwości w grze funkcjonalnej. Więc trzeba użyć specjalnego modyfikację, która zmienia zarządzanie wygodniejsze i bardziej zaznajomieni wirtualnych zawodników.

zarządzanie Moda

Nadszedł czas, aby zmienić kontrolę nad grą BeamNG Dysk. Aby to zrobić, należy pobrać specjalne wydarzenia, które następnie musi być prawidłowo ustawiony. W tej modyfikacji są dwa pliki: default.bind.cs i keyboard.inputmap.cs. Dadzą grę o nowe informacje, które klawisze są odpowiedzialne za konkretnego działania i konsolidacji danych. Trzeba wyrzucić je do odpowiedniego folderu w folderze z grą. Tutaj znajdziesz , że te pliki są już dostępne. Im będzie trzeba wymienić, bo po prostu pisane zarządzanie domyślną. Po tym, można bezpiecznie rozpocząć grę i sprawdzić, co się zmieniło w ustawieniach i jak będzie teraz łatwiejsze do zarządzania maszynami.

zmiany

Natychmiast należy zauważyć, że tryb ten przenosi kontrolę nad samochodem za pomocą klawiszy strzałek na WSAD. Jednym z nich jest zmiana jest już warto pobrać i zainstalować mod. Ale to nie wszystkie jego zalety. Na przykład, wielu niewygodne połączenie zostaje zastąpiony przez znacznie bardziej przyjazny dla użytkownika przyciski, które są odpowiednio zlokalizowane. Na przykład, najważniejsze funkcje ponownym uruchomieniu samochodu, lub wybór samochodu i strojenia gdyż znajdują się jak najbliżej do klawiszy sterowania, który sprawia, że dysk cały proces bardzo wygodne i przyjemne. Teraz jedyną rzeczą, którą trzeba walczyć – to fizyka gry.