164 Shares 5323 views

Prezentacja nowego chińskiego SUV Changan CS75

Wrzesień 2013 r. Dał światowi otwarcie kolejnej wystawy motoryzacyjnej we Frankfurcie, w której zaprezentowano niewiarogodnie dużą liczbę marek motoryzacyjnych różnych marek świata.

Szczególną uwagę zwrócono na nowy chiński chodnik Changan CS75, który był jednym z pierwszych wystawców na stoisku salonowym. Wygląd samochodu jest dość uprzejmy, wykonywany jest w spektakularnym stylu. Kolor pojazdu jest czerwony. Jak wiecie, moc SUV będzie obsługiwać dwa czterosylindrowe silniki atmosferyczne. I co jeszcze, oprócz tych faktów, zaskoczy i zainteresuje chiński samochód Rosyjską publiczność?

Krótko o Changan CS75

Tym razem starania o stworzenie nowego arcydzieła chińskiego zgromadzenia zostały wykonane przez specjalistów z Włoch i Wielkiej Brytanii. Znani inżynierowie i projektanci aktywnie uczestniczyli w opracowaniu unikalnego stylu nowego stworzenia.

Dla wygody wspólnych prac utworzono kilka centrów inżynierskich w krajach partnerskich, w których specjaliści mogli pracować bez wychodzenia z kraju. "Changgang" jest słusznie uważany za największego giganta automatów naszych czasów, a trzecim wśród producentów samochodów w Chinach. Taka duża korporacja może zawierać i zapewnić personel z innych krajów.

Perspektywy współpracy z Federacją Rosyjską

Do tej pory firma Nie ma na celu doprowadzenia produkcji na rynek europejski, w tym Changan CS75 w najbliższej przyszłości, nie będzie sprzedawany na terenie krajów europejskich.

Chiński lider jest obecnie zajęty biorąc pod uwagę perspektywy wejścia na rynek rosyjski wyłącznie.

Kierownictwo firmy prowadzi aktywne negocjacje z firmami w celu zbierania samochodów, których głównym tematem jest produkcja skrzyżowania na terenie Rosji. Głównym kandydatem jest dystrybutor Wielkiego Muru (firma "Irito"). W 2015 r. "Changan" może rozważa sposoby wejścia na rynek europejski, ale na razie w zasadzie zostanie osadzony w Rosji.

Ogólna charakterystyka zwrotnicy Changan CS75

Inteligencja chińskiej firmy w swoich wymiarach jest podobna do Toyota RAV4, a projekt przypomina Kia Sportage. Ten model nie jest gorszy od głównych konkurentów japońskich i koreańskich.

Jest to typowy "parketnik" z następującymi jednostkami mocy:

– silnik turbo o pojemności 1,8 litra;

– Atmosfera o 2,0 litra.

– dwa silniki benzynowe;

– 6-biegowa skrzynia biegów "mechanika" i "automatyczna".

W samochodzie jest kompaktowy system multimedialny, pracujący na bazie czujników. Wystarczająco łatwy w użyciu, ale wykonany ze zwykłego tworzywa sztucznego o średniej jakości.

Reakcja rosyjskich konsumentów na koszt nowych rzeczy

SUV Changan CS75 Czy łatwo zainteresować potencjalnego nabywcę z jego niskim kosztem i niespodzianką z przyzwoitą budową jakości.

Stosunek jakości do ceny odgrywa istotną rolę w procesie zakupu "czterokołowego przyjaciela", ponieważ nie wszyscy przedstawiciele znanych marek różnią się obecnie takimi cechami.

"Changan" oferuje rosyjskim nabywcom kupić crossover w dość atrakcyjnej cenie, która zmienia się od 280 do 750 tysięcy rubli.

Nowy Changan CS75, którego zdjęcie przypomina jeden z modeli firmy Toyota, różni się od najbliższego konkurenta o większej mocy, wydajności i stosowną politykę cenową. Zakres kosztów jest obliczany z uwzględnieniem ustalonych cen chińskich samochodów na rynkach Federacji Rosyjskiej. Poprzednie modele, takie jak Hamia 7 i Hover H3, M4 i H6 , nie wyprzedzają opisanej nowości w kosztach.

Jeśli jakość montażu samochodu terenowego przedstawionego w Frajfurcie w Chinach spełnia oczekiwania, ma on każdą szansę na zdobycie serca mieszkańców Rosji.