638 Shares 5597 views

Kwiat galaretka. Mistrz klass.Tonkosti gotowanie

To niezwykłe danie pojawił się kilka lat temu i od razu stał się hitem. Podziwiałem one przedstawiane jako dar, a mistrzowie próbowali znaleźć wszystkie subtelności gotowania. Teraz luksusowy kwiat galaretki można gotować każdy gospodyni. Nie trzeba specjalnych umiejętności, wystarczy wykonać krok po kroku kreatora klasy.

bukiety jadalne

Każda szanująca się gospodyni zawsze stara się zaskoczyć swoich gości. Pyszne 3-D kwiaty w galarecie wyglądać zupełnie naturalne i spowodować wiele okrzyków podziwu. Zadziwiająco piękne bukiety, które znajdują się na płycie, wydaje dzieło sztuki, trudne do wdrożenia. Niech to pozostanie mały sekret każdy mistrzów, ale ich przygotowanie jest faktycznie nie trwa dłużej niż dwadzieścia minut.

Przygotuj „web”

Pod nim rozumieć podstawy, przejrzyste i dość gęsty w środku którego w przyszłości będzie formacja kwiatem.

 • Pożądane jest, aby przygotować danie przezroczystego (szkło, plastik), przez które będzie łatwo widoczne w kwiat galaretki.
 • Na spójność musi gęstość dozowania – 200 ml wody, 10 g suchej żelatyna.
 • Czysty przezroczysty „web” mogą być malowane w różnych kolorach do gustu, ale dużo, aby ułatwić późniejsze prace wolą pozostawić go w pierwotnej formie.
 • Oparcie było smaczne, ale nie mętny, to dodaje się cukier (40-50 g), i łyżeczkę soku z cytryny.
 • Wlać żelatynę odpowiednią ilość wody, aby umożliwić jej pęcznienie.
 • masa ciepła, rozpuścić w nim cukier, dodać sok z cytryny, gotować nie jest konieczne, wystarczy rozgrzewanie do osiemdziesięciu stopni.
 • Daj „ostrze” cool down trochę i złożyć go w lodówce.

Podstawą płatkach

Kwiat galaretka lepiej malować z soków naturalnych (buraki, marchew, sok szpinak), a dla konsystencji gęstości dodanego do niej zwykłym mlekiem. Bez niej cienkie delikatne płatki nie będzie tak teraz graficzny, ale oto kilka ważnych aspektów:

 1. Mleko nie lubią kwasu i interakcja z szybko opada, a zatem, pomarańcza, wiśnia, cytryna i innych wysoce kwaśnych soków w danej sytuacji, lepiej jest nie stosować.
 2. Konsystencja powinna być tak stężony, więc lepiej do przygotowania farb (wycisnąć sok) niezależnie od siebie. Ponieważ 3-D kwiaty galaretki będzie wyglądać w szczególności nasyconych i desery mogą być bardzo przydatne.
 3. Kontynuując dozowanie (10 g / 200 ml), wody do napełniania żelatynowych, niech pęcznieją, a ciepłe mleka oddzielnie, to nie nadaje się do wrzenia.
 4. Łączyć żelatynę obrzęk z mleka i soków, na ogół stosunek cieczy może być większe niż dwieście miligramów pod wysokim rozcieńczeniu złe skoku nie można zamrażać i przechowywać kształt.

Powstawanie bukietu

Wszystkie niezbędne składniki są przygotowywane. Możesz dołączyć fantazji i stworzyć luksusowe, świeże kwiaty w galarecie. Master Class rozpocznie przygotowania niezbędnego wyposażenia i wszystkich składników. Potrzebujemy:

 1. Podstawa – przygotowana Przezroczyste w pojemniku szklanym.
 2. Narzędzia – konwencjonalne strzykawki lekarskie z cienkiej igły (desyatikubovy poręczny tutaj), nóż średnie, kilka łyżek z zaostrzonymi końcami dla ułatwienia wprowadzania ich w galarecie.
 3. Okulary z kolorowymi podstawy płatków. Czerwony, fioletowy, pomarańczowy kwiat sama przeprowadza się w galaretę. Zielone odcienie tworzą liści, które nadają ostateczny skład bardziej naturalne.

master class

Aby utworzyć galaretkę kwiat w formie pełnowymiarową chryzantemy tylko na żywo, musimy żółte i czerwone barwy.

 • Wypełnienie strzykawki odcień żółty i kąt dziewięćdziesięciu stopni wprowadzić go w podstawie, do stopniowego uwalniania płynu, gdy igła ciągnięcia. Pojawiające się na powierzchni kropelek, należy dokładnie oczyścić za pomocą papierowego ręcznika.
 • Z żółtymi pręcikami (środek kwiatka), musimy 10-15 sztuk, ważne jest, aby nie poruszyć igły wewnątrz „tkaniny”, że taśma została uzyskana idealnie płaska.
 • Można tworzyć płatki. Napełnić strzykawkę czerwony i wprowadzenie go do podstawy pod kątem czterdziestu pięciu stopni. Powoli naciskać tłok, wykonując ruchy poziome i igły tworzące rozmiar niezbędny płatek.
 • pojemność Przezroczystość pozwala na monitorowanie wszystkich manipulacji. Jelly kwiatów wewnątrz objętości rzeczywiście zaobserwować odległość pomiędzy płatami, oceniając wizualnie, uzyskane wyniki oraz wypełniania pozostałych przerw, jeśli jest to konieczne.
 • Teraz, kilka zmian w technologii, musimy łyżkę i zielony odcień. Dojazd do projektowania chryzantem liści. Wprowadzenie łyżkę pod tym samym kątem wypukłym do góry, na jego górnej krawędzi, uważając, aby nie zakłócać integralności bazie spadek igłę i wypełniają całą szczelinę utworzoną na zielono.

Głównym subtelność

Zmiana technologii i korzystania z dodatkowych urządzeń, w ten sposób można stworzyć cały bukiet.

 • Dla utworzenia zaokrągloną łyżkę płatki róży używany.
 • Aby ostre małe płatki, niższy oparte cienki płaski nóż ostrze.
 • Kwiatów będzie coraz lepsze, gdy górna część (jego substratu), aby wypełnić białą (galaretki mleka).

Dzieło sztuki pozostały ekstrakt otrzymany z naczynia trzymając go w ciepłej wodzie i Włączył naczyniu. Prawie na żywo 3-D kwiat jest gotowy, można zaskoczyć gości.