464 Shares 5379 views

Program Mobogenie – jak usunąć?

Aby zacząć, to ustalić, co mamy jeszcze do zrobienia. Jeden dzień po instalacji jakiegokolwiek oprogramowania pobranego z Internetu do komputera, może się okazać, że likwidacji nieproszonych gości. Ponieważ problem nie przychodzi sam, z Mobogenie na komputerze mogą dostać się do różnych dodatkowych wyszukiwarek, przeglądarek przekieruje cię do miejsc reklamowych oraz „retard”. Sama w sobie, ta aplikacja nie jest wirus, ale po prostu menedżer plików dla systemu Android, więc jeśli jesteś masochistą, można zostawić sobie Mobogenie. Jak usunąć z komputera, że śmieci zostaną opisane poniżej.


Jeśli masz szczęście

Mobogenie może dostać się do komputera osobistego na wiele różnych sposobów. W najprostszej formie – podczas instalowania darmowego programu. Tak, pobieranie coś z Internetu, należy zachować ostrożność podczas instalowania. Więc nie cierpią na pytanie: „Słowo Mobogenie Jak usunąć.?” – wystarczy usunąć zaznaczenie w przedniej części instalacji dodatkowych programów.

Ponadto, nie są bardziej przebiegłe instalatorzy darmowych programów. Najpierw zostanie wyświetlony monit o zainstalowanie na przykład przeglądarkę „Amigo”. W tym przypadku trzeba nacisnąć „Anuluj”, a następnie Mobogenie też trzeba nacisnąć „Anuluj”. I dopiero po tym będzie menu ustawień programu po pobraniu.

„Chore”

Profilaktyka chorób komputera, oczywiście, ważne. Ale wyobraź sobie, że wciąż nie byli ostrożni, i udało się ustalić Mobogenie. Jak usunąć? W najprostszym przypadku wystarczy, aby przejść do panelu sterowania i uruchomić „Dodaj lub usuń programy”. Nie należy znaleźć linię o nazwie „Mobogenie” i kliknij „Usuń”. Ponadto byłoby lepiej wydać odinstalować wszystkie aplikacje, których pochodzenie jest nieznane dla Ciebie. Jeśli nie są zaznajomieni z komputerów, programów i produkcji, to lepiej to zrobić na własną rękę.

Jeśli w „Dodaj lub usuń programy” nie Mobogenie, jak go usunąć, powiedz mi logiki. Użyj instrukcji i znaleźć wszelkie odniesienia do stosowania w systemie. Usunąć je ręcznie, bez wkładania w koszu. Aby to zrobić, klikając na folder prawym przyciskiem myszy, przytrzymaj klawisz Shift. Po usunięciu wszelkich folderów, trzeba będzie „naprawić” rejestru. Jest to najlepiej nadaje CCleaner programu. Aby pobrać, zainstalować i uruchomić. W menu, przejdź do rejestru Tab – problemu wyszukiwarki – naprawić.

czyszczenie

wydać decyzję ( „Zainstalowana Mobogenie. Jak mogę usunąć?”) nie może być w pełni opisane bez kasowania przeglądarkę. Pamiętaj, że sama w sobie, to narzędzie nie jest wirus, ale po prostu self-instaluje na komputerze, tak że takie przejawy aktywności wirusa jako banery przekierowujące do innych stron i zmienić stronę startową, nie może zależeć od dostępności Mobogenie na komputerze.

W takich przypadkach trzeba otworzyć przeglądarkę i wejść do ustawień. Byłoby lepiej, jeśli w pełni rozładować albo nawet spędzić reinstalacji. Potrzebny będzie również do kopania rozszerzeń i sprawdzić, czy dodatkowe plug-iny. Powinny również zostać usunięte.

Wirus?

Pomimo faktu, że twórcy Mobogenie zapewnienia, że nie ma wirusów w ich oprogramowania (jeśli pobrać z oficjalnej strony), po uruchomieniu komputera może nagle znaleźć się na instalację tej aplikacji. Gdzie? W jaki sposób? Pytania są dość ciekawe. Zwłaszcza jeśli wczoraj trzeba było całkowite usunięcie i oczyszczenie systemu z tego „produktu”. Więc może Mobogenie – wirus? Jak usunąć go w tym przypadku?

Nie ma nic skomplikowanego. Wykonaj te same czynności, które zostały opisane powyżej. Tylko oprócz tego czystego komputera Antivirus. Najlepiej nadaje SpyHunter. Ale jeśli to nie rozwiąże problemu, a potem nadszedł czas, aby zastosować się do produktów bardziej poważna, ponieważ najprawdopodobniej masz na komputer zatrzymany zakażenie, które pobiera treści z Internetu. Sprawdź system antywirusowego Dr. Web, nawet bezpłatnie przenośna wersja jest w stanie wykryć większość wirusów. Radykalny sposób byłoby „Kaspersky”. Oczywiście, będzie blokować absolutnie wszystko, co wzbudzić podejrzenia, ale efekt będzie oczywiste.