327 Shares 3716 views

CS: GO – ustawienie. Plasuje CS: GO

Przez ponad dziesięć lat, osoby grające w COP i nie znudzi się tym projektem. Od dawna nieaktualne grafika, fizyka, modele broni, i tak dalej. Ale nadal, ta gra przyciąga ludzi, aby nie pozwolić ich wiernych fanów. Tutaj można podzielić się na dwa zespoły – terroryści oraz Counter-terrorystów. Oczywiście dalsze cele są jasne: zniszczyć zespół wroga, lub do wykonywania określonych czynności z bombą. Jeśli jesteś terrorystą, można podłożyć bombę i czekać na ramie do produkcji wybuch. Rola Counter-terrorystów należy go unikać. A jeśli twoi przeciwnicy położyli bombę, trzeba je wszystkie możliwe sposoby demine. Znaczenie tej gry jest wciąż bardzo wysoka, ale stopniowo dając laury na jego następcę. Po kilku nieudanych próbach wreszcie światło godnym następcą tradycji – CS: GO. Konfiguracja klienta – to jest to, co zostanie omówione poniżej, ale najpierw jest bardziej zaznajomiony z projektem.

CS: GO

Po wielu latach, deweloperzy byli w stanie wydać grę, która ma szansę zastąpić klasyczne wzornictwo, dosłownie dał impuls do rozwoju tego gatunku. W CS: GO skonfigurować klienta jest bardzo ważne, jak w oryginalnej grze. Faktycznie, pod wieloma względami są do siebie podobne, z tym że „Global ofensiv” poprawiła grafika, fizyka i bardziej realistyczne bronie, szeroki wybór jego bardziej imponującą różnorodność trybów i wiele innych korzyści. Tak więc, nie jest zaskakujące, że projekt był w stanie konkurować z jego legendarnego przodka. Ponownie, należy wspomnieć, że w CS: GO konfiguracji klienta – to co należy zwrócić uwagę w pierwszej kolejności.

Konfiguracja jednorazowa

Jeśli chcesz naprawić klient sam, to masz dwie opcje. W pierwszym przypadku, CS: GO ustawienia są dokonywane za pomocą konsoli w grze. Trzeba wprowadzić cały swój zespół, tak, że mają one zintensyfikowane. Następnie można wypróbować to, co masz, aby dokonać zmian w razie potrzeby. Ale zawsze warto pamiętać, że praca na konsoli – to od razu. Po zamknięciu gry, wszystkie te ustawienia zostaną utracone. A następnym uruchomieniu trzeba będzie zacząć wszystko od nowa. Ustawianie widoku dla CS: GO, ustawić poziom FPS – to wszystko będzie musiał stanąć ponownie. Dlatego też, jeśli nie chcesz, aby jak to się stało, należy użyć konsoli tylko do eksperymentów, aby spróbować, jak to czy tamto funkcja wygląda w rzeczywistości.

Tworzenie config

Jeśli już przetestowany wszystko, masz wszystkie potrzebne informacje o poleceniu chcesz, to lepiej, aby utworzyć konfigurację, może nawet ściągnąć go do przechowywania na miejscu. Ustawienia sight CS: GO, jakość obrazu, ilość botów, szczegóły i wiele innych – wszystko to można wprowadzić w osobnym pliku. Ten plik jest następnie trzeba umieścić w odpowiednim folderze w katalogu z grą, a jego ustawienia, wybierz konfigurację. Następnie pobrać wszystkie ustawienia. I można grać tak samo. Dużym plusem tej metody jest to, że nie trzeba przekonfigurować każdym razem, gdy klient. Ponadto można skorzystać z pliku konfiguracyjnego w każdym innym miejscu. Oznacza to, że jeśli chcesz grać na imprezie w klubie lub komputerowego, nadal będzie w stanie wykorzystać swoje osobiste ustawienia. Wykonana jest trochę inaczej serwer CS ustawienie: GO, ale nie trzeba się martwić, jeśli po prostu chcesz grać, aby nie uruchomić własny serwer.

Które mogą być skonfigurowane?

W CS: GO istnieje wiele opcji, które podlegają personalizacji ze strony gracza. Najczęściej, gracze starają się zrobić coś wyjątkowego pod względem wizualnym. Dla kart graficznych nVidia ustawień CS: GO jest dokładnie taka sama jak dla innych, ale tutaj można uzyskać dostęp do karty i musi zmieniać jakość obrazu. Zawsze należy pamiętać, że lepszy obraz na ekranie, tym niższa wydajność. W takim dynamicznym zespole odgrywają żadnej spowolnienie spowodowane przez usterki może kosztować życie. Dlatego też skonfigurować swój profil uważnie. Bardzo popularne są ustawienia wzroku, które pozwalają zmienić jego rozmiar, kształt i kolor, a także skonfigurować botów, można użyć, aby ustawić ich poziom inteligencji, a także szereg innych parametrów. Jeśli chcesz trenować, albo jeszcze nie grał z kimś, można spróbować swoich sił w botami.

Rangi w CS

W oryginalnej wersji CS nie było tytułów: gracze po prostu konkurujące ze sobą, za każdym razem zaczynając wszystko od nowa. W CS: GO jest inny – masz własny profil, dla których szczegółowe statystyki utrzymane. I jest obliczana na podstawie tytułu gry. W sumie piętnastu dostępnych. Im lepiej grasz, tym wyższy ranking. Oczywiście, nie jest to tylko dekoracja. Plasuje CS: GO gracze są przeznaczone do dystrybucji przez pokoje. Mimo wszystko, jeśli będzie początkującym i profesjonalnym w tym samym pomieszczeniu, pierwszy będzie bardzo trudne.

Przyznanie tytułów

Jak już wspomniano powyżej, system przechowuje szczegółowe statystyki swojej kalkulacji. Po analizie danych oferuje pewną. To całkowicie zależy od sukcesu. Z tym, że nie może być promowany do rangi tylko jeśli dobrze grać i wygrać. Można i obniżyć, jeśli ciągle grać po udanej serii. Więc to zależy od ciebie jaki tytuł będzie nosić. A biorąc pod uwagę fakt, że może to być postrzegane absolutnie wszyscy uczestnicy, trzeba bardzo się starają. Ponieważ jest mało prawdopodobne, że ktoś chciałby być postrzegany przez wszystkich w jednym z dolnych szeregach.

Co oni robią?

Oczywiście, aby uzyskać wysoką pozycję – to bardzo miłe i prestiżowe. Ale co jeszcze kryje się za nim? Czy te tytuły dać coś więcej? Oczywiście, że tak. W CS: GO, można dołączyć dowolną grę, która działa w Internecie. Ale ten system jest bardzo ostrożne podejście do wyboru pokoje, które będą oferować je do Ciebie. Znowu, nie jest analiza danych i swoim powołaniu. I oferowane są pokoje, które są optymalne dla Twojego poziomu zaawansowania. System jest na tyle inteligentny, że jest w stanie obliczyć ogólny wskaźnik dla zespołu, w którym znajdują się zawodnicy różnych szeregach – i ostatecznie będzie w stanie oferować optymalne rozwiązania specjalnie dla rozkładu sił. Tym samym tytuł w CS: GO – to nie tylko łata, z których obrazy są widoczne w Twoim profilu. Jest to specjalny wskaźnik, który określa z kim jesteś lepiej walczyć, więc nie przypadkowo uderzył zbyt słaby lub, przeciwnie, zbyt silnych rywali. Więc starają się zdobyć możliwie najwyższą rangę, ale zawsze należy pamiętać, że mają one wpływ na wiele w tej grze.