797 Shares 9031 views

Jak zrobić terrarium z rękami.

Zanim przejdziemy do głównego tematu naszej rozmowy, czyli jak zrobić terrarium własnymi rękami, niech wszyscy to samo zdefiniowanie pojęcia przedmiotu.

Co to jest akwarium wiedzieć wszystko. Więc terrarium – to prawie to samo z jednym wyjątkiem: jest domem dla różnych gadów i płazów, takich jak żółwie i węże. On jest z tworzywa sztucznego, szkła lub drewniane pudełko, zamknięta ze wszystkich stron, z obowiązkowego systemu ogrzewania, wentylacji i oświetlenia. W zależności od rodzaju zwierzęcia masz zamiar umieścić w terrarium, może być pionowa, kostka, poziome i suche, lub tzw akwaterrarium.

Z tym pytaniem jest mniej lub bardziej jasne. Teraz przejdziemy bezpośrednio do punktu i nauczą się tworzyć klatkę z rękami. Przygotuj wcześniej wszystkie niezbędne materiały i narzędzia.

Potrzebne będą: dwa długie kije bambusowe dwa lub dwa i pół metra średnicy i osiem do dziesięciu centymetrów, siedem bambusa jeden metr dwadzieścia centymetrów, trzy centymetry średnicy. Ponadto, pre-purchase pomiaru czterdzieści pięć centymetrów szklankę pięć milimetrów osiemdziesiąt czterdzieści centymetrów czterdziestu pięciu, pięćdziesięciu pięćdziesiąt centymetrów wysokości dwóch sztuk. I jeden kawałek tej samej szklanki, ale czterdziestu do osiemdziesięciu centymetrów. Koniecznie trzeba uszczelniacz silikonowy i konopi.

Więc jak zrobić terrarium? Zapoznaj się z czterdziestu do osiemdziesięciu rozmiar szkła i umieścić go na małe kawałki pianki w pozycji poziomej w celu wyrównania. Następnie zanurzyć w konwencjonalnym octu ściereczką krawędź, która następnie zastosowania uszczelniacza silikonowego.

Teraz Weź szklankę wielkości czterdziestu pięciu do osiemdziesięciu centymetrów. Krawędź uszczelniająca promazhte proces ocet i ustawić je pionowo na poziomo umieszczonym szkła. Zrób to samo z pozostałymi stronami. Pozostawić do wyschnięcia na dzień terrarium.

Następny sfabrykować stół wykonany z bambusa. Większość grube paluszki pokroić na cztery stopy wysokie, około pięćdziesięciu lub sześćdziesięciu centymetrów. Uczynić je propylo pionie dwóch centymetrów szerokości i długości czterdziestu sześciu centymetrów. Szczeliny te ukryje krawędź przyszłości terrarium.

Na wszystkich czterech rogach cięć przewiercić otwory do montażu zworkę, która musi być dłuższy niż cały projekt dwóch centymetrów. Długie czołowych zawodników będzie pełnić funkcję osłony lampy. W związku z tym powinno być wykonane z grubszej bambusa, które jest niezbędne do rozpuszczenia połowę następnie ustawić w rowkach.

Gdy lampa stosując liniową świetlówkę i długości nie więcej niż czterdzieści pięć centymetrów. Drut z niego przechodzić przez bambusa łodygi. Przełom do konopi, która będzie działać jako element dekoracyjny.

Doszliśmy do ostatniego etapu. Kontynuując zrobić terrarium z rąk, zebrać całą strukturę razem. Usuwać za pomocą ostrego noża pozostałości suszonych silikonu mocowanie ostrza na wszystkich czterech narożach, które są przyklejone do silikonu. Ustaw zworki: najpierw dolne, a następnie górne. Możemy ozdobić nasze terrarium konopi.

Pozostaje w przypadku małych, czyli montaż kołpaka. Aby to pozostałe cienkie bambusa i uczynić je zgodnie propylu grubość szkła, która następnie została ustalona z silikonu. W środku, gdzie zbiegają się dwa będzie szkło, zainstalować zworkę. Kotwiczenia uchwytu, w taki sposób, że światło jest równomiernie rozprowadzony w terrarium.

To wszystko. Wydaliśmy przystojnego klatkę z rękami. Pozostaje tylko go zorganizować, ale jest to zupełnie inna historia.

Podsumowując, możemy dodać, że do terrarium dla żółwi z ich rąk, można na tej samej zasadzie. Najważniejsze – jest określenie wielkości dla normalnego funkcjonowania tego płaza. Na przykład, następujące dane: do żółwia piętnastu centymetrów użyteczny obszar klatki powinna wynosić co najmniej pół metra kwadratowego.

Dla reszty, wykonaj powyższe techniki i uzyskać wspaniały terrarium, że wszystko jeszcze może nadal służyć jako stół.