254 Shares 4723 views

Przepis Feijoa cukier przygotować zdrowe owoce

Być może nigdy wcześniej przygotowany Feijoa. Przepisy, które idą do rozważenia, aby pomóc. Ta niezwykła i bardzo użyteczne owoce urozmaica menu będzie pyszny składnik rozmaitych deserów i sałatek. Przepis Feijoa z cukrem jak łakomczuchów, ale także owocem jest w stanie dać skórkę do potraw mięsnych.

pożywne sałatki

Zwyczajne sałatka buraczana iskierka z nowymi kolorami, po dodaniu go do feijoa. Kilka głównych upraw korzeniowych powinno albo gotować w skórze lub piec w piekarniku. Następnie oczyszczone i posiekane buraki. można zetrzeć. Feijoa (150 g), oczyszczono, kotlet. Spośród dziesięciu orzecha rdzeniowego ekstrakt ścisku. Wszystkie te produkty połączyć, wlać cztery łyżki nierafinowanego oleju roślinnego. Wymieszać, posypać grubą solą, należy natychmiast wyrzucić.

Jam feijoa

Połączenie tych owoców z orzechami bardzo dobrze, jak widać, próbowałem naczynia, który został wymieniony powyżej. Teraz spójrzmy na feijoa receptury z cukrem. Powstały produkt będzie przypominać w konsystencji jest gdzieś pomiędzy dżem i marmolada. Dlatego śmiało można nazwać dżem. Potrzebuje kilograma owoców feijoa, taką samą ilością cukru i pięć razy mniej niż orzechów. Wlać owoce wrzenia wody, a następnie wytarcie ze skórą i pokroić w maszynce do mięsa lub miksera. Wlać cukru, dodać zmiażdżone jądra. Gotować przez chwilę. Wlać do sterylnych słoików. Pożądany konsystencji dzięki obecności pektyny z owoców. Dlatego też, nawet bez żelujące ten przepis ananas guawy i cukru będzie można przygotować dobre i gruby jam. Jeśli wziąć połowę owoców i wlać syrop z dwoma litrami wody i szklanki cukru, a następnie dostaniesz puste dla kompot. Konieczne jest, aby gotować pierwszy kwadrans, niech napar na jeden dzień. Następnie gotować ponownie. W tym czasie trzy razy dłuższym. Zakasać do banków. Prawie każdy feijoa przepis – z cukrem. Bez trudno będzie zabić konkretną gorycz tych owoców. Jednak w niektórych dań z warzyw, owoc ten jest w stanie dokonać dobrego smaku akcent. Jak już przygotował sałatkę z buraków, to jest czas do sałatki owocowej.

pikantny deser

200 g Feijoa i te same wyrafinowane pomarańcze powinny być uzupełnione przez cytryny, garść orzechów laskowych, orzechów włoskich, rodzynek dziesięciu i kwaśną śmietaną do smaku. Wszystkie owoce cięte. Orzechy szczegółowe. Umyć i namoczyć rodzynki. Wszystko wymieszać, śmietana i sól. Można spróbować posypać cukrem pudrem i skórkę pomarańczową.

Cupcakes z feijoa

Po pierwsze, przygotować klasyczne ciasto keksovoe. Przesiać 2,5 techniki. dodać mąkę i proszek do pieczenia w roztopionym masłem (potrzebny jest jeden cały pakiet). Wlać pół szklanki mleka kokosowego, taką samą ilością regularnych mleka i jogurtu, dodać dwa roztrzepane jajka, kubek cukru. Dobrze wymieszać z mieszadłem. Wlać do formy do pieczenia, umieścić na górze kilka sztuk feijoa i piec do brązowienia.